Forum Dragon Ball Nao

» Epoka lodowcowa czy Shrek

Strony: 1, 2  

Który film jest lepszy

Który film jest lepszy
Epoka lodowcowa 64,52% 20 64,52%
Shrek 22,58% 7 22,58%
Shrek 2 6,45% 2 6,45%
Inne 6,45% 2 6,45%
Wszystkich głosów: 31
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jak wam się podobały przygoty całej czwórki zwariowanych charakterków? Mnie dobrze. A jak tam inne filmy przy tym arcydziele?

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mi z tego Dream Team najpabrdziej do gustu przypadł pierwszy Shrek. Świetna fabularnie opowieść, przepełniona chumorek i z doskonałą animacją. ZAraz za nim jest Epoka Lodowcowa, naprawdę ten film mi się spodobał, miło się go oglądało. Też był zabawny, pod względem technicznym także prezentuje się okazale. Shrek 2 też oczywiście świetny, ale jakoś mi nie przypadł tak ogromnie do gustu.
P.S. Szkoda że brak tu np. Rybki z Frajny czy Madagaskar.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
według [ ort! ] mnie to Epoka jest o wiele lepsza niż Shreki. Po prostu nie ma sobie równych.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
U mnie Shrek z epoką lodowcową jest na równi .Obie produkcje przyprawiaja mnie o ból brzucha ze śmiechu,ale jednak Sid leniwiec wygrywa minimalnie z Osłem .Tą jego akcje z ostatnim melonem na swiecie nie zapomne nigdy

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No, to było kapitalne. ALe jakoś Epoka nie odniosął takiego sukcesu jka Shrek. Dlaczego??

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dlatego, że Shrek powstał wtedy, gdy takich produkcji było mało. Tym samym przyciągnął większą ilość widzów. A Epoka powstała już na fali animowanych filmów - wśród m.in. historii o Ogrze, Mój brat Niedźwiedź, Nemo, itd.

Ogólnie rzecz biorąc lubię takie animowane filmy - są zawsze pełne humoru, ale dotyczą i uczą wartości jakimi człowiek powinien się kierowac w życiu. Zresztą o tym już pisałam w temacie o filmach animowanych .
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
hehe... Epoka Lodowcowa była najlepsza , ale Shrek też był fajny. Oglądałam wersje angielską z polskimi napisami i Epoke z polskim dubbingiem (Epoki) i jedno co muszę strwierdzic to to, że pl dubbing bije na głowe wersje z napisami
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Szpaner napisał(a):
No, to było kapitalne. ALe jakoś Epoka nie odniosął takiego sukcesu jka Shrek. Dlaczego??
Ale Epoka powstała chyba w latach 1998-2000 Więc jest starsza od Shreka. Chyba...

A dlaczego nie odniosła sukcesu, bo nie miała takiej reklamy jak Shrek.



Nameck napisał(a):
... Sid leniwiec wygrywa minimalnie z Osłem ,...
Ale jeśli chodzi o teksty to obydwoje zajmują pierwsze miejsce, tylko Sid wygrywa dzięki wyglądowi, minami i ZACHOWANIEM.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Epoka powstała bodaj po shreku(gdyż shrek zapoczątkował w pewnym sensie mode na tego typu bajki).
A Sid według mnie wygrywa za "Sysunie"
Choć osioł tez miał mega teksty
"mam smoka i nie zawacham się go uzyć" no i oczywiście tik taki, i "każdy latac może"

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A teraz na topie jest "Madagaskar" i hit (jak dla mnie debilny)
"Wyginam śmiało ciało..."

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Dobry był też tekst osła "znajdę te schody i tak im skopie poręcz że nie będą wiedziały którędy na góre, aco.." to mnie zawsze powala. Ale tekst Sida "Sysunia, ja nie moge. Niebo w gębie, normalnie delicje.." to mnie zwaliło z nóg na kilka dobrych minut.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To jest zasługa świetnego dubbingu. Pan Pazura czy Stuhr świetnie wykonują swą pracę i nadają dubbingowi niesamowitą jakość. Stwierdzono nawet że polski podkład w Shreku jest lepszy od oryginalnego . Gdy się słyszy dubbing w Pokemonach nie ma lepszego lekarstwa niż Shrek i Epoka.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jedna z lepszy kreskówek jakie oglądałem, widząc te zwierzaki naprawde się usmiałem, szczególnie ta wiewiórka z orzeszkiem

Czasami momenty wzruszające, a czasem powalające.

Film konkretny(raczej animowany film).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
hehehe noo tego to było kilka wersji z wiewiórką
Osobiście oceniałbym Epoke lodowcową (posród wszystkich widzianych przezemnie filmów tego gatunku) na 8/10 a to z tego powodu ze troche akcja była drętwa
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Zgodzę się z tym, że akcja była trochę nudna w Epoce Lodowcowej Mi bardziej się spodobał film Epoka Lodowcowa Nie zapomne tej akcji z melonami . Shrek też jest dobry jako film.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja (wstyd się przyznać),ale jeszcze nie oglądałem Epoki Lodowcowej, ale już mam na dysku ,choc nie ma czasu obejrzeć.No ale za to Shreka 1 i 2 oglądałem i byly super,ale z tego co czytam to Epoka jest jeszcze lepsza, ale zapełnie braki
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Epoko ma po prostu to coś. Ostatnio oglądałem np. "madagaskar" z kumplami podczas imprezy, i płyta po 15 minutach wyfruneła przez okno(powaga )
Shrek jednak też jest niczego sobie, i zgodzić się musze z Szpanerem- To Polski swietny Dubbing dodaje tym kreskówką kolejne kilka punktów. Gdyby nie on, to na pewno [ ort! ] by bajka tak nie zapadała w pamięć..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wybieram Epokę, choć za obiema pozycjami nie przepadam.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 09.07.2009, 23:37
Amidamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Amidamaru
Dni na forum: 6.619
Posty: 22
Skąd: Okolice Kielc
Ja lubie Epoke lodowcową jest swietna a co do shreka nie bardzo ale tez dobry film.

Obraz

www.amidamarudb.mojeforum.pl Zapraszam
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie chce mi sie rozpisywac wiec powiem ze Epoka Lodowcowa, bo jest zabawniejsza i dobrzy aktorzy podkladaja glosy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Epoka lodowcowa czy Shrek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook