Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory 2011

Strony:   1, 2, 3, 4

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?
1. Prawo i Sprawiedliwość 24,00% 6 24,00%
2. Polska Jest Najważniejsza 0,00% 0 0,00%
3. Sojusz Lewicy Demokratycznej 0,00% 0 0,00%
4. Ruch Palikota 24,00% 6 24,00%
5. Polskie Stronnictwo Ludowe 0,00% 0 0,00%
6. Polska Partia Pracy 0,00% 0 0,00%
7. Platforma Obywatelska 20,00% 5 20,00%
8. Samoobrona 0,00% 0 0,00%
9. Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke 32,00% 8 32,00%
10. Prawica 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen napisał(a):
Ktoś się orientuje, jakie jeszcze (poza Biedroniem i Anną "Ryszardem" Grodzką) indywidua weszły do Sejmu z list Palikota?
Czytałam jeszcze o dwóch innych ciekawych posłach:
-Roman Kotliński- "Przy ul. Wiejskiej będzie pracował Roman Kotliński, były ksiądz katolicki, redaktor naczelny antyklerykalnego tygodnika "Fakty i Mity". Zdobył mandat posła z listy Ruchu Poparcia Palikota. Kotliński założył tygodnik, gdy zrzucił sutannę i urodziło mu się dziecko. Tygodnik zaczął wychodzić w 2000 r., a jego promocja wywołała skandal. Na konferencji prasowej inaugurującej powstanie pisma pojawił się Grzegorz Piotrowski, były kapitan SB skazany na 25 lat więzienia za porwanie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki (Piotrowski był wtedy na przepustce z więzienia)."
-Andrzej Rozenek - wicenaczelny 'NIE'
Każdy, kto miał styczność z gazetą Urbana, wie co to za szmatławiec.

Reszta posłów to polityczni debiutanci, o których nie wiadomo jeszcze zbyt wiele.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakby to NIE było jedynym szmatławcem w tym kraju.

Może sobie tego Jonasza poczytam kiedy, bo zawsze się bawiły takie opowieści.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Szmatławiec szmatławcowi nierówny.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Póki co więcej realnej szkody wyrządza szajka Shekchter und die Familien Ltd. Zobaczymy, czy Palikot się * w sejmie, czy porobi trochę szumu i dojdzie do powrotu do macierzy. Ja raczej uważam, że Palikot faktycznie jest w tym wszystkim samodzielny, choć dopuszczam możliwość pomyłki.

Może to też kogoś zainteresuje, ale bez powodzenia o mandat poselski ubiegał się Mop. Z listy Palikota oczywiście.

Dostał się Maciej Wydrzyński, były członek UPR. Nie wiem, czy kogoś tu to interesuje, ale mnie owszem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie głosowałem, bo nie mam jeszcze prawa głosu. I mimo, że już po wyborach to wypowiem się w tym temacie.

Swój głos oddałbym na Janusza Korwin-Mikke. Wszystkie inne partie to kompletne, nic nie robiące i żerujące na naszym państwie dupki (PO) albo lewackie śmieci jak postkomunistyczny SLD i antychrześcijański RP. Do tego mamy PiS, który by walczył z PO, a PO z PiSem, zamiast robić coś konstruktywnego. O PSL nie wspomnę, bo jak przypomni mi się spot "chodźmy za stodołę" to od razu mam odruch wymiotny. Zresztą nie jestem rolnikiem, więc trudno się dziwić. Korwin-Mikke mówi w większości to co myślę, ma sensowne poglądy na większość tematów, ma czystą historię, więc mogę dać mu szansę.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kathlar napisał(a):
ma czystą historię, więc mogę dać mu szansę.
a nie było jakiejś akcji przypadkiem z niespłacaniem długów i przepisywaniem ich na żonę? coś mi się obiło o uszy, ale pewna nie jestem, więc pytam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja w wyborach nie bralem udzialu, ale gdybym mial glosowac, oddalbym glos na PO. Powod, chyba ten sam, co 4 lata temu. Tyle...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakiś rok temu, kiedy pokazałeś jakiś artykuł na hotmoney o emeryturach czy coś takiego, powiedziałeś, że już na PO nie zagłosujesz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
I nie zaglosowalem.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mitas Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Mitas
Wiek: 37
Dni na forum: 5.187
Posty: 15
Skąd: Sierpc
W wyborach głosowałem na partię Jarosława Kaczyńskiego, czyli Prawo i Sprawiedliwość, liczyłem na to, że pan Jarosław zmieni coś w naszym kraju, przestaniemy wysłuchiwać ciągłego " ja nic nie mogę", jednak naród wybrał inaczej, rządzi Platforma teraz niestety może być już tylko gorzej.
W sumie spodziewałem się takiego obrotu spraw wszędzie w mediach opluwano pana Jarosława, a już zwłaszcza w tym POwskim TVNie, szkoda trzeba to przeżyć.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mitas napisał(a):
Prawo i Sprawiedliwość, liczyłem na to, że pan Jarosław zmieni
Mieli szansę.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To były moje pierwsze wybory.Głosowałam i oddałam pusty głos. Czemu? Proste: nie miałam na kogo głosować. Na POPiSy nie głosowałam- jedyne co PiS i PO umieją to się ze sobą kłócić, nic więcej. SLD? Niezbyt mnie przekonuje, a o nowej prawicy JKM-nic z tego. Na ruch poparcia Palikota też nie zagłosowałabym, nawet gdyby mieli mi za to zapłacić miliony- nie poprę tej gnidy politycznej. Pozostałe partie też tak se mi przypadły do gustu.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jakby mi mieli zapłacić miliony to poparłbym każdego, w końcu to i tak tylko jeden głos.

To jak, zapłaci ktoś?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A za 10 zł? Też piechotą nie chodzi, a to nadal tylko 1 głos

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A jakby brakowalo 50gr do wina?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
10 zł to za mało

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory 2011
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook