Forum Dragon Ball Nao

» Detroit Metal City

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
12 odcinków anime po 10 minut. Soichi, fan szwedzkiego popu, zakłada mimo woli zespół death metalowy o nazwie Detroit Metal City. Na scenie zamienia się w Krausera, fizycznie i psychicznie. Seria wulgarna i zboczona, jak to death metal, ale strasznie zabawna, np. zgwałcenie Wieży Tokijskiej. Poza tym seiyu na plus, zwłaszcza Aikawy.

Obraz

Trailer
-> http://www.youtube.com/watch?v=2Q7i8AISGkc

OP
-> http://www.youtube.com/watch?v=qSFZf_xOtmk

Odcinki
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Naoista napisał(a):
Poza tym seiyu na plus, zwłaszcza Aikawy.
Wiele to ona nie mówiła ;p
Dosyć nietypowe anime. Trudno mi było wejść w klimat death metalu, ale udało się. Muzyka fajna i metalowa, i popowa, i ta, którą grały te dziewczyny-feministki. Jak wspomniał Gociak wiele śmiesznych scen.
Bardzo nietypowa okazała się grafika, ale raczej na minus.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kumpela w Holandii wspominała mi o tej serii i postanowiłam, że jak wrócę, zaznajomię się z nią. Jednak zrobiłam to dopiero po założeniu przez Adama tego tematu, bo zamieścił linki do oglądania. Dzięki wielkie

Obejrzałam na razie kilka odcinków i już mogę stwierdzić parę rzeczy:

1. Tłumaczenie wybitnie niedokładne. Myślę, że przesadzili z ilością bluzgów.
2. Kreska dupna, ale da się oglądać.
3. Teksty piosenek są genialne XD
4. Humor faktycznie niezły. A motyw z gwałceniem Wieży Tokijskiej to jakiś obłęd "Patrzcie, Wieża dochodzi!" Długo mi to zostanie w pamięci. Motyw z Sidem z Sex Pistols też dobry.

To ciekawe jak bardzo może się zmienić człowiek. Taki ciotowaty fan popu zamienia się na scenie w demona. Interesujący psychologiczny przypadek

Polecam jak ktoś chce się pośmiać, nie przeszkadzają mu bluzgi i słaba kreska.

A seiyuu Soichiego strasznie mulaste

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.455
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Dzisiaj skończyłam oglądać to anime. Trafiłam na nie z dbnao i postanowiłam obejrzeć, bo tytuł skojarzył mi się z filmem "Detroit rock city" (który bardzo polecam).
Anime mimo wszystko warte obejrzenia, naprawdę bardzo zabawna seria (wspomniany wyżej gwałt wieży tokijskiej najbardziej mi przypadł do gustu)
Zbyt duża ilość bluzgów mi nie przeszkadzała, można powiedzieć, że dodawała swego rodzaju uroku, bo bez przekleństw to anime było by takie .. bez pazura ; d
Muzyka bardzo fajna, spodobał mi się nawet ten przesłodzony pop, a opening jest jednym z lepszych, z którymi się dotychczas spotkałam.
Jedyne, co mnie strasznie irytowało w tej serii to kreska. Taka nijaka była.

Na poprawę humoru szczerze polecam to anime

Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Anime obejrzałem już dawno, bo w 2009, ale to właśnie dzięki Wam się dowiedziałem o nim. Seria bardzo mi się podobała, bardzo zabawna, pełna wulgarnie śmiesznych scenek i sytuacji, świetna muzyka zarówna metalowa jak i ten szwedzki pop Ogólnie mówiąc fajnie się bawiłem podczas oglądania
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak dobrze, że powstał ten temat... Anime jest super zabawne, muzyka genialna (poza popem, fuj), dowcip idealnie pasuje do stylu death metalowego, taki rynsztokowy język też, podkreśla tylko to co widać na ekranie i oddaje realia tej sceny muzycznej. Może to dziwne, ale kreska mi się osobiście bardzo podobała, ale ja lubię brzydkie rzeczy. Najwięcej rozrywki zapewniła mi manager zespołu z tymi swoimi tekstami oraz sami członkowie DMC (opowiadanie o parówce, haha padłam). Motyw z podwójna osobowością jest tu naprawdę wyraźnie zarysowany i doskonale zestawiono postać słodkiego chłopaczka z zboczoną gwiazdą metalu.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Detroit Metal City
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook