Forum Dragon Ball Nao

» Mroczny Rycerz Powstaje / The Dark Knight Rises (2012)

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ostatnia część trylogii Nolana o człowieku - nietoperzu, jest to chyba najbardziej (obok Hobbita) wyczekiwany film przyszłego roku. Na razie nie są znane konkretne szczegóły fabuły wiadomo, że głównymi przeciwnikami mają być: Bane, w tej roli Tom Hardy, oraz Talia as Ghul i Liga Cieni, a także ma pojawić się kobieta-kot w tej roli Anne Hathaway. Polski tytuł to fail, mam nadziele, że go zmienią...

teaser: http://www.youtube.com/watch?v=j27gDU35IXQ

Co sądzicie?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
W przyszłą sobotę idę, nie mogę się doczekać, aż mnie świerzbi. Bane to chyba jedyny rozsądny wybór na przeciwinika, gdy Jokera już nikt nie może zagrać.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zajebisty, prawie płakałem.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Słaby, nudny i kończy się jak Harry Potter. Dwójka była świetna, trójka to takie domykanie wątków.

Trójkę porównałbym do DB GT. Niby dalsze losy ale praktycznie nie interesowało mnie co kto z kim i dlaczego. Cat Woman była fajna z tym noktowizorem, Bane był fajny z tym brytyjskim akcentem, zwrot akcji pod koniec był fajny i zaskakujący, ale sam batman nie dał rady. Kompletnie nic nie wnosił do historii. Z kimś tam walczy, z kimś tam gada, a mnie na nim zupełnie nie zależy. Przez cały film tylko "bo ja umrę, bo ja umrę". TO UMIERAJ, zrób miejsce nowemu wcieleniu batmana! Nikt cię tutaj nie trzyma, przecież wiadomo, że przyjdzie młody z pasją, któremu Morgan Freeman udostępni zabawki i da kasę na trening sztuk walki!

Cała trylogia spodoba się chyba tylko osobie, która leje w gacie na samo wspomnienie batsygnału. Cała reszta wyjdzie z kina rozczarowana.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
paint napisał(a):
Cała trylogia spodoba się chyba tylko osobie, która leje w gacie na samo wspomnienie batsygnału. Cała reszta wyjdzie z kina rozczarowana.
Lepiej bym tego nie określiła.

Jakąś godzinę temu wróciłam z kina, bardzo rozczarowana. Brakowało polotu, charyzmy, logiki. Sam Batman kompletnie stracił swój czar, stał się bezbarwnym, zramolałym dziadem. Sądzę, że taka stylizacja miała być wzruszająca i chwytająca za serce, ale mnie jedynie zniesmaczyła. Ah, te konflikty wewnętrzne, sam Hamlet nie miał takich problemów jak Bruce Wayne.
Bane był z kolei naprawdę świetną kreacją, dlatego tym bardziej mi szkoda, że główny bohater nie dotrzymał mu kroku i skopał dobrze zapowiadający się film.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mnie tam się podobał. Kotka była ładna, Bane miał zawodowy głos, było dużo wybuchów i pościgów. Nie spodziewałem się drugiego mrocznego rycerza, i dla tego wyszedłem z kina zadowolony. Jasne że z braku Jockera film nie mógł utrzymać klasy drugiej części, ale i tak było spoko, i nie żałuję czasu spędzonego w kinie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
franqey napisał(a):
Nie spodziewałem się drugiego mrocznego rycerza, i dla tego wyszedłem z kina zadowolony.
Mroczny rycerz też mnie nie powalił, tak dla ścisłości ;p. Dużo bardziej podobała mi się rola Jacka Nicholsona miliard lat temu. Z całej trylogii najbardziej obstawiam za częścią pierwszą.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja "w gacie nie leję na samo wspomnienie batsygnału", a film mi się podobał. Może nie jakoś bardzo, ale nie mam co narzekać. Przeszłość Bane'a ciekawa.

paint napisał(a):
Przez cały film tylko "bo ja umrę, bo ja umrę".
WTF?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Shounen napisał(a):
Ja "w gacie nie leję na samo wspomnienie batsygnału", a film mi się podobał. Może nie jakoś bardzo, ale nie mam co narzekać. Przeszłość Bane'a ciekawa.

paint napisał(a):
Przez cały film tylko "bo ja umrę, bo ja umrę".
WTF?
Zastanów się panie admin. Film zamyka trylogię, Nolan oficjalnie kończy Batmana, pojawia się Bane, który chce wysadzić miasto w powietrze. Przecież to jasne, że Batman poświęci się dla ludzkości i ocali Gotham. W dodatku Bruce, jak zgrabnie ujęła to Mart, stał się bezbarwnym, zramolałym dziadem. Po pierwszych 10 minutach wiadomo, że koleś zginie. Ale najgorsze jest to, że ciągle o tym gada. W pewnym momencie miałem nadzieję, że weźmie i podetnie sobie żyły, albo zeżre jakieś pigułki, bo już patrzeć na to nie mogłem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mroczny Rycerz Powstaje / The Dark Knight Rises (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook