Forum Dragon Ball Nao

» Video - dyskusja z Gonardino ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, ... 14, 15, 16  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Tak się uśmiałam na początku, że nie mogłam się potem skupić, ale pozytywnie rzecz jasna Tak fajnie na luzie Ci wyszedł ten filmik.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wyczuwam romansik xD

Ogólnie pozytywnie Końcówka najlepsza, Al Ed Upek, może poczuć się wyróżniony

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie poszczególne sekwencje są za długie, lepiej wyglądają krótsze sceny, jak np. w reklamie, bo wtedy obraz bardziej przykuwa uwagę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Te napisy są celowo? Jeśli tak, to powinny mieć jeden styl, no i poprawioną ortografię ("od kąd"), a jeśli nie, to powinieneś się ich pozbyć. W każdym razie w AMV napisów nie powinno być, bo to rozprasza. W 3:37 jest napis z kwadratem zamiast polskiego znaku.
Trochę długie -> mało ludzi obejrzy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jakieś badzieiwa wstawiasz ni to AMV ni to recenzja, masz tu temat Łiboizm - choroba czy pasja i się do niego wypowiedz i zrób filmik. ;o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen napisał(a):
Te napisy są celowo? Jeśli tak, to powinny mieć jeden styl, no i poprawioną ortografię ("od kąd"), a jeśli nie, to powinieneś się ich pozbyć. W każdym razie w AMV napisów nie powinno być, bo to rozprasza. W 3:37 jest napis z kwadratem zamiast polskiego znaku.
Trochę długie -> mało ludzi obejrzy.
W sumie masz racje. Takie coś nie wiadomo co stworzyłem, najpierw miało być sama piosenka czyli AMV bez napisów, ale że miałem z napisami to jakoś by widzowie obczaili.
Potem ze względu na dobór scen, pod tekst piosenki wyszło coś nie logicznego, dlatego postanowiłem wstawić scenę z 22 ep. z Akise. Dodatkowo tę z udziałem Murmuru, że mnie rozbawiła XD
P.s. Anime jest ciężkie do zrozumienia i do dzisiaj mam mały kłopot z ustaleniem "teorii" fabuły i historii. Podam powody.
W pierwszym świecie Yuno z Yukim popełniła samobójstwo, z czego ona wyszła bo myślała, że go wskrzesi i to było 28 lipca. Jak się okazało ? dupa i postanowiła cofnąć się tak gdzie jeszcze żył (czyli w czasie) ale ona zamiast cofnąć się w czasie, przeskoczyła do 2 świata (do przodu) i mamy 1 sierpnia, gdzie zbija Yuno i przejmuje jej pamiętnik i Wtedy cofa się czas... I akcja zaczyna się bodajże 21 kwietnia czy jakoś tak. W filmiku moim przedstawiłem moment w którym Akise niszczy Yuno pamiętnik, taj z drugiego świata, dlatego ona nie ginie. Myślę, że ta teoria już zakończyła moje przemyślenia i zgodzicie się, że tak było. Bo już po tych retrospekcjach z przeszłości zgłupiałem, widząc, że Yuno zabija siebie 1 sierpnia zamiast któregoś tam kwietnia, no i ten moment kiedy Yuno pisze krwią na ścianie Pomocy też ma powód, gdyż Murmuru to później zauważyła.

Błędne założenia, Murumuru to zauważyła, dopiero podczas "wycieczki" w czasie z Yukim nie przewidziała, że on może to zobaczyć, gdyż miał wpływ na wydarzenia 2 świata a był 27 lipca a świat miał się skończyć 28 lipca.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 15.11.2012, 13:06
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
aha.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 14.11.2012, 21:05
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Twoje uwagi za szybko znikają z ekranu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wiem, czasami jest ich dużo więc pewnie trzeba ze 3 razy obejrzeć. Gdyby ten uplaud za każdym zatrzymaniem nie wstawiał reklamy, było by dobrze ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zrób sobie to konto na vimeo. Jak e-mail potwierdzający nie przychodzi, to sprawdź w spamie, a jak nie ma, to podaj inny adres. Zamiast wrzucać filmy na jakieś niegodne serwisy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Zrobię poprawkę moich przemyśleń, gdyż stwierdziłem, że się myliłem sądząc, że Yuno z 1 świata i zabiciu Yuno z 2 świata, raz cofnęła czas, dwa miała jej komórkę. To mija się z logicznym tokiem rozumowania, gdyż retrospekcje uwzględniały świat 2 rok przed wydarzeniami, z 21 kwietnia do 27 lipca. Zakładam, że Yuno po zabiciu Yuno z 2 świata tj. 1 sierpnia - przeczekała czas - do wydarzeń z 21 kwietnia, wtedy została użytkownikiem z drugiego świata. W drugim świecie Bogiem oczywiście był Deus, a wydarzenia się tak potoczyły, że Yuki został Bogiem 2 świata. Natomiast w 3 świecie Bogiem był Deus, ale to tylko dodatkowa informacja z mojej strony.
Ps. Yuno nie cofnęła się w czasie po prostu, przeszła do drugiego świata.

[ Dodano: 15.11.2012, 12:58 (po 5 minutach) ]
Jak zrozumiecie i ogarniecie moje te powyżej XD To można zdać sobie sprawę, że mimo braku szczegółów i detali, seria jest logiczna i to udowodniłem ;p poprawiając moją teorię/założenia XD Wiem że to dla was może wydać się dziwne i "chore", i nie ma co zawracać sobie tym dupy, ale ja musiałem. Mimo to Shounen... nie wiem myślałem że wytkniesz mi błędy.

[ Dodano: 15.11.2012, 13:02 (po 9 minutach) ]
Yuki w 1 świecie mógł mieć lat 14, a w 2 świecie 15 oczywiście rocznikiem, bo, prawie na nie znam dokładnej daty jego urodzin XD Możliwe nawet że miał 16, bo widzimy w serii prawie na samym końcu, że prowadzi samochód ;p To też taki dodatek z mojej strony.

[ Dodano: 15.11.2012, 22:28 (po 9 godzinach 34 minutach) ]
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie nagrywaj filmów trwających 20 minut (już 10 to za dużo, gdy nie jest bardzo ciekawie), bo tego nikt nie obejrzy oprócz Twoich zagorzałych fanów, a chyba chciałbyś zrobić karierę

Aha, fajne efekty specjalne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
co ci sie stalo w pysk?

rob filmiki 2-3 minutowe, pare zamiast jednego, krotkie i zawierajace ciekawy material...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Video - dyskusja z Gonardino
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook