Forum Dragon Ball Nao

» [Szukam] Oryginalny/Nieocenzurowany Dragon Ball?

Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Witam.. mam wersje w oprawie Francuzkiej... DB oraz DBZ.. DB trwa gdzieś powiedzmy 21 minut a DBZ 19 (z czołówką) a powinno trwać po 25 minut (wedle FW) więc wycieli ponad 6 minut... czy jest gdzieś oryginalna wersja na chomikuj czy jakiejkowiek Polskiej stronie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Shounen

Szkoda że bez lektora..aczkolwiek Francuska wersja nie różni sie prawi niczym... a jakie sceny w DB cenzurowali? Jakiego typu?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie istnieje z lektorem, bo pierwsza seria DB w telewizji była emitowana tylko z francuskim dubbingiem. To samo DBZ, natomiast są odcinki DBGT z lektorem, a także wkrótce będą DBKai (nowsza wersja DBZ), bo odcinki nadawane są obecnie na polskiej stacji AXN Spin.

Son Wojtek napisał(a):
Szkoda że bez lektora..aczkolwiek Francuska wersja nie różni sie prawi niczym... a jakie sceny w DB cenzurowali? Jakiego typu?
Francuzi? Byle co, byle odcinki trwały krócej. M.in. kilka zboczonych scen (mało tego jest, ale są) i brutalniejsze ataki. Ale też inne sceny, które uznali, że nie warto pokazywać, poza tym wycinali japońskie piosenki lecące w tle.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Zboczonych scen kilka było (na yt znalazłem), brutalne ataki to przesada tym bardziej że Dragon Ball to nie serial dla małych dzieci... piosenki to też duża przesada tym bardziej że mogą być fajne..jest może kilka tych wycietych scen z tymi piosenkami/muzyką na yt? Zobaczyłbym czy fajne..

A na Dragon Ball wiki znalazłem postać Brolly.. nie przypomina mi sie by pokazywano jąw DBZ. w GT sie pojawi czy ją wycięto z DBZ? I jest podobno w DBZ był specjalny odcinek o ojcu Songo.. kojarze gościa ale byłprzelotnie przez kilka minut (chyba w odcinku gdy Goku staje sie SSJ) czy było tam tylko kilka scen jak pamietam czy cały odcinek? Wiem że w Dragon Bal Kai był cały odcinek (ale Kai nie oglądałem). Jak jest cały o tym to może ktoś dać link na chomikuj(najlepiej z lektorem)?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak to dla Ciebie nie problem, to pobierz odcinki ze strony, którą podałem, to zobaczysz, jaka jest przepaść między tym a wersją francuską. Nie zapominaj też, że tam mówią po japońsku, a tam po francusku.

Broli to jedynie postać z filmów kinowych.
O ojcu Goku (Bardock) jest długi odcinek specjalny, jest też jeden nowy odcinek sprzed roku, ale opowiada inną historię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Shounen napisał(a):
Jak to dla Ciebie nie problem, to pobierz odcinki ze strony, którą podałem, to zobaczysz, jaka jest przepaść między tym a wersją francuską. Nie zapominaj też, że tam mówią po japońsku, a tam po francusku.
Mam DB i DBZ z lektorem Polskim ale oprawą Francuską... nie jest tak źle.. czołówki tez miło wspominam.. oczywiścxie do Japońskich sie nie umywaja... ale wolę DB olgądaćz lektorem bo jak oglądam dużo to często coś przeglądam w miedzyczasie jak przynudzają...

Shounen napisał(a):
Broli to jedynie postać z filmów kinowych.
O ojcu Goku (Bardock) jest długi odcinek specjalny, jest też jeden nowy odcinek sprzed roku, ale opowiada inną historię.
Zapomniałem o filmach kinowych..

A odcinki specjalne DBZ czy DB są liczone poza kolejnością? BO wiem że w normalnym 18minutowym odcinku GOku miał jakby wizje i wspominal coś o nim czy tam ktoś inny ale dosyć krótko.. Na chomikuj są w ogóle odcinki specjalne?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Żadne odcinki specjalne nie są powiązane bezpośrednio z serią (to są dodatki). Jeden opowiada przyszłość Trunksa, a drugi historię Bardocka, więc nie ma tego nawet jak dopasować do serii, bo fabuła jest umiejscowiona w innym czasie.

Na chomikuj jest wszystko, ale trzeba poszukać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Pod koniec sagi komórczaka była jak Trunks podwrócił do przyszłości i załatiwł komórczaka..
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Szukam] Oryginalny/Nieocenzurowany Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook