Forum Dragon Ball Nao

» NWO

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Zpraszam do obejrzenia filmu o NWO który w formie neutralnej pokazuje dlaczego, jak, po co i jaki ma sens stworzenie NWO. Film może wzbudzać kontrowersje (Al, Matusz) ale polecam go obejrzeć i podsómować obiektywnie a nie osobiście. Tak jak wcześniej mówiłem NWO sam w sobie, może mieć różne formy ale przeważa socjalizm bo globalizm nie jest złe lecz co gdy takim światem będzie władał ktoś taki jak Hitler albo Stalin ?!?
Zapraszam do oglądania
http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k&N ... =endscreen
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Rozumiem, że chcesz naprawdę zrobić dużo sensownego, ale na forach to zależy jeszcze czy ktoś w wyniku strachu pod przykrywką ironii nie zacznie tutaj szerzyć swoich marnych wypocin jak przystało na marnego ziemianina. Szczerze mówiąc to nie dojdzie do żadnej krwawej masakry na niespotykaną skalę. Ci ludzie będą odpowiednio przyskrzynieni. Tak jestem w środku jak to zwykle bywa w moim przypadku, bo od reszty społeczeństwa to zawsze się różniłem. Naprawdę wiem jakie są twoje intencje, ale tutejsi "liderzy" ulegają iluzji tego świata, bo mam w swoim nicku HIP-HOP.PL hehehehehe. Jeśli oni chcą, żebym nie traktował ich jak dzieci z piaskownicy to niech zahamują w sobie ironię i egocentryzm.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jasne, jeszcze czekam na post od Al-a i z ciekawości Cycerona oraz Mateusza i Franka (jeśli da z łaski swojej - ma w sobie dużo ironizmu), JKM-u wiernych słuchaczy.
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
W sumie to bardzo ciekawe jest to podejście ironicznych egocentryków nie tylko do tematyki związanej z NWO. Tego typu uczucia są pochodnymi strachu, lecz żadna psychologia im tego nie wyjaśni. W tym temacie o Caps Locku to w sumie przypadkiem wyszła mi ta strategia lustra, choć z drugiej strony to tych przypadków nie ma, bo gdyby oni nie zareagowali tak a nie inaczej to tej prowokacji nie byłoby w ogóle. I tak jak w przypadków takich tematów jak choćby o NWO często tak bywa, ale niech uważają, bo kogoś tak enigmatycznego jak ja to nie ma wręcz z całym Wszechświecie i nigdy mnie nie rozpracują. Niemniej jednak myślę, że będą umieli zapanować nad tymi dziecinnymi zagraniami i będą w stanie wypowiedzieć się rzeczowo w tym temacie. Cóż w zasadzie ja czekam całym sercem na to, kiedy w końcu to wszystko się skończy i nie będzie trzeba wierzyć żadnym lekarzom, psychologom, polegać za niemałą kasę na prawnikach i innych "specjalistach" wyłącznie od ziemskich spraw. No dla nich to pewnie bardzo oczywista norma, ale oni nie powinni uważać, że ten świat bardziej się nie rozwinie, bo to m. in. o to się opiera.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Autorytet zawsze będzie autorytetem, nie ważne jaka jest prawda która powinna być autorytete, więc w naszej rzeczywistości sami się kontrolujemy przy okazji polegając na "wyuczonych" i wymyślonych autorytetach.
Swiat będzie się rozwijał tak czy owak pomimo pewnych materialnych trudności. Tak uważam ale mogę się mylić czego dowodem jest NWO.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Bo Hitler był zły?
Pewnie, że w teorii globalna władza mogłaby być dobra, im mniej osób rządzi, tym lepiej, ale... właśnie, kto będzie rządzić i w jaki sposób, jakich narzędzi będzie używać (W praktyce wyjdzie albo burdel, albo Orwell'owski horror)? Na to sobie odpowiedz lemingu kiełbasiany.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Oglądałem inny dokument pełen wycinków tajnych dokumentów. Na darmo nic nie zostało tam wyróżnione na biało. Co do tych współczesnych to najlepsze jest to, że oni nie ukrywają się za bardzo, ale na tym pewnie polega ich fenomen. Po co się ukrywać, żeby wzbudzać podejrzenia? No i jak widać to działa. A egocentryczni sceptycy myślą, że ktoś jest wczuty i zaraz próbują bekę cisnąć jak gimbusy, wypisując XD itd. Tak "dorosłe" dzieci będę dla was kimś bardzo przykrym, choć nie jest to moi zamiarem.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oglądnąłem część pierwszą. Ogólnie o sprawie wiedziałem, ale zawsze przyda się dodatkowa edukacja.

Najgorsze jest to, że na razie nie możemy nic z tym zrobić. Oczywiście nie należy wierzyć ślepo we wszystko co przedstawia film, natomiast nie chcę mi się weryfikować tych informacji, jeżeli ktoś dotarł do jakiś sfałszowanych faktów, manipulacji to niech o nich powie.

Globalizmu nie lubię.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wsystko było by ok z tymi bankami gdyby, nie rządy a raczej nierządy np. naszego kraju. Nie dość, że sciągają od nas podatki bezpośrednie, pośrednie i składki to z tego wszystkiego mamy prawie że nic, a i tak do lekarz (przykładowo) idzie się lepiej prywatnie, bo NFZ nigdy nie ma kasy, a w rządowych spółkach nepotyzm ale nie o to chodzi bo odbiegam od tematu. JKM ma dobre pomysły, pytanie tylko czy polska gospodarka je wtrzyma. Mam dosyć utrzymywania tych rtządowych nierobów i ogólnie. Powinieno być tak jak mówi JKM w całej rozciągłości, od wolności osobistej po gospodarzczą po prostu "chcącemu nie dzieje się krzywda". Tyle że jesli już ci ludzie mają opracowany plan dla świata, to mam nadzieję że sami oni dla ludzi w dobrych intencjach.
Sm pamiętam, że JKM mówił Paklikotowi, że niedługo będzie monarchia.
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Jedna zasad tworzenia prawa jest to, że należy unikać powstawania luk. Jak wiadomo polskie prawo ma ich całą masę. W przypadku systemów finansowych i bankowych rzecz ma się bardzo podobnie, ale przecież nikt o tym nie będzie mówił, bo za coś takiego to ponosi się pewne konsekwencje. Wyjątek jest wtedy, gdy osoba demaskująca zajmuje wystarczająco uprzywilejowaną pozycję (a są takie, ale to w takich krajach jak USA). Systemy na przestrzeni dziejów to zmieniały się jak rękawiczki. Na powrót monarchii ludzie nie zgodzą się, ale z tej Polsce to w sumie wszystko możliwe, bo do tych pokojowych protestów to nie spieszno im. W zasadzie to wielu powinno zastanowić się, czym tak naprawdę jest prawdziwa wolność, bo pieniądze niestety nie dają jej. Wiecie w ogóle kim był Nkołaj Tesla i co wynalazł? Dzięki jego pomysłom świat poszedłby znacznie do przodu, ale to zostało ukryte. Surowce naturalne skończą się ok. 2036 roku, a i tak ludziom wkręcają fasolę, że wszystko jest ok.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Będzie atak mutantów stworzonych przez żydów, tzn. kosmitów, ludzie w strachu przed zagrożeniem zrobią wszystko, by ich chroniono, zejdą dobrowolnie do podziemnych więzie... tzn. schronów, o nazwie D.U.M.B. i tak się zakończy cała farsa z NWO.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale że 90 % populacji... ? To chyba przegięcie spore, chociaż według zasad "jeśli nie zarabiasz nie masz po co żyć" jest możliwe. Ciekawe jak to będzie wyglądać z chipem, myśląc o pieniądzach ? Przykładowo technologia wyprze pracę ludzką, to każdy człowiek dostanie tzw. przydział pieniężny na miesiąc ?
Fajnie co ? Al XD
Jednak jak ma być tylko 10 % populacji to trochę kijowo, może będzie 50 % albo 60 %. Wiecie 10 % z 8 miliardów , jak na cały świat to trochę mało. No chyba że wybiją wszystkich czarnych i żółtych ograniczą.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W piatek na uro kolegi przed samym wyjsciem pogadalem z jakims typem i NWO.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » NWO
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook