Forum Dragon Ball Nao

» Najgorsze filmy świata

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
CZY WY NIE ROZUMIECIE?!! Zwłaszcza to kieruję do Joe. Nudzi się wam czy co? Uważa ktoś film lubiany za kiepski to od razu ,że nie zrozumiał,bla,bla,bla. Może to trudne ,że ktoś może mieć inne zdanie i wy próbujecie mnie przekonać do zmiany zdania. Wasz problem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z racji tego, że nie rozumiesz tego co my do ciebie mówimy, to zakładam, że filmów również nie rozumiesz.
Poza tym są jakieś granice ignorancji, a ty te przekroczyłaś. Bo trzeba mieć coś z łbem, żeby uznać Iluzjonistę za aż tak *zły* film. Każda z brzegu komedia w wykonaniu żydów amerykańskich, których to narobili w pizdu, jest gorsza. A stawiam, że tych naoglądałaś się mnóstwo, jak każdy zresztą, bo te filmy są wszechobecne. A są jeszcze inne filmy, jak chociaż polskie durnoty jak kochaj mnie kochaj i inne takie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Byczusia napisał(a):
Może to trudne ,że ktoś może mieć inne zdanie i wy próbujecie mnie przekonać do zmiany zdania. Wasz problem.
Nie. Zdanie sobie miej jakie chcesz, tego się zresztą nikt nie czepia. Jedynie usiłuje się nakłaść Ci łopatą do główki, 'że nie podoba się = do dupy w ogóle' nie ma racji bytu. I to podlega pod fakty, a nie 'czyjeś zdania'.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
Z racji tego, że nie rozumiesz tego co my do ciebie mówimy, to zakładam, że filmów również nie rozumiesz.
Poza tym są jakieś granice ignorancji, a ty te przekroczyłaś. Bo trzeba mieć coś z łbem, żeby uznać Iluzjonistę za aż tak *zły* film. Każda z brzegu komedia w wykonaniu żydów amerykańskich, których to narobili w pizdu, jest gorsza. A stawiam, że tych naoglądałaś się mnóstwo, jak każdy zresztą, bo te filmy są wszechobecne. A są jeszcze inne filmy, jak chociaż polskie durnoty jak kochaj mnie kochaj i inne takie.
Jesteście po prostu śmieszni i to WY nie ja przekroczyliście granice. Trzeba raczej mieć coś nie tak z łbem, by nie zrozumieć tego,iż mam prawo tak sądzić. Trochę tolerancji, a no fakt, za trudne dla was to słowo.

[ Dodano: 04.12.2012, 0:12 (po 1 minucie) ]
A propo ,,mówicie"? No to ja mam jakieś problemy ze słuchem, bo nic nie słyszę. Raczej piszecie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
To skoro wszyscy mają prawo sądzić, to ja uważam, że Bycza nie istnieje

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tolerancję to sobie wsadź w dupę, bo to słowo-wytrych nie ma dla mnie znaczenia.
Tak jak mowiła Drakan, nie chodzi o to, żeby ten film ci się podobał, tylko o to, że nie podoba się a o chryepaniemryjeńsko co za chłam zabiijcie mnie to różne pojęcia. Do tego uważamy, przynajmniej ja z Mart, że Iluzjonista był na tyle dobry, że do kategorii najgorszych się nie łapie.
No chyba że zechcesz powiedzieć, czemu był aż taki beznadziejny, bo "nudziłam się", "fabuła mnie nudziła" nic nam nie mówi.
Pewnie Byczusi brakowało petard, gadgetów jak u Bonda, ucieczek przed helikopterem w środku pustyni, pocałunku na koniec i innych takich badziewi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Napisać jak coś. Odczepcie się już ode mnie ,znajdźcie sobie zajęcie. Ja szanuję ,że wy tak uważacie,ale przestańcie się czepiać, że ja tak uważam. Mam do tego prawo.Tak jak wy macie prawo tak uważać. Pocałunku na koniec? Romantycznych scen to zwykle staram się unikać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 04.12.2012, 0:24
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Albo mega imprezy liczacej 500 pijanych i nacpanych gowniarzy.

Iluzjonista jest dla mnie bardzo dobrym filmem. Tzn. był, bo już dawno oglądałem i nie pamiętam o czym był, pamiętam tylko, że bardzo mi się spodobał.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ten temat dotyczy innych rodzajów filmów. Najgorszych, w sensie wyjątkowo głupich z idiotycznym wykonaniem, no a nie nudnych czy po prostu nielubianych, bo coś tam. Tytuł w formie "najgorsze" wskazywałby na zachowanie pewnego obiektywizmu. I gusta nie powinny mieć tu wiele do rzeczy. Przecież można lubić takie gnioty. Ja lubię. "Nie lubię -> najgorszy film" to jest złe.

Może ten by się łapał: Jednoręka dziewczyna z karabinem maszynowym (2008)

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.12.2012, 0:34
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
A może Byczusia jest trollem?
A my się idioci wszyscy dajemy na to nabierać...
Bo mi już ręce opadły i po prostu nie wierzę w to, że można reprezentować taki poziom.

Co do ,,Jednorękiej dziewczyny...'' polecanej przez Haya, to też uznałam, że się nadaje tutaj, ale nie mogłam sobie tytułu przypomnieć : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli ktoś zna inne japońskie tego rodzaju, to proszę podawać. Byle śmieszne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kaio napisał(a):
to pamiętaj, że tylko krowa zdania nie zmienia.
I see what you did there
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio napisał(a):
A może Byczusia jest trollem?
A my się idioci wszyscy dajemy na to nabierać...
Bo mi już ręce opadły i po prostu nie wierzę w to, że można reprezentować taki poziom.
No faktycznie nie mogę uwierzyć,że można reprezentować taki niski poziom jak Ty,Mart,Joe czy Endzik w tym temacie. Uczepić cudzego zdania (mam prawo taki film uważać za najgorszy) i za grosz nie rozumieć,że ktoś ma prawo tak uważać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Niezłe QQ się tu narobiło "Napisz coś" o Koranie negatywnego szybko się przekonasz co znaczy twoje zdanie Film jak Cię subiektywnie wynudził to nie znaczy że jest to najgorszy film jaki wyprodukowano (bo zapewniam Cię nie jest nawet jakbyś sobie to 100 razy powtórzyła by uwierzyć że to prawda), ale w sumie mi to wsio gdzie w twoim "rankingu" jest ten film ważne, że mi się podobał. Nie wiem o co ten cały rumor Peace and Love

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Rumor o to,że się czepiają ,iż ja uważam co mam zresztą prawo uznawać jakiś film za najgorszy,choć zdobył masę pozytywnych opinii. Ja uważam za najgorszy i niech się odpieprzą od tego,sorry,ale jak ktoś nie rozumie, iż druga osoba ma prawo do odmiennego zdania, to ma problem

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Dobrze że nie wyprodukowałaś posta że Dragon Ball jest nudny i kiczowaty, bo do 2014 byś nie przestała powtarzać żeby się odczepili

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bo DB przecież lubię- gdyby tak nie było nie zarejestrowałabym się na tym forum.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Powtórzę jeszcze raz, że temat nie dotyczy filmów, których się nie lubi. "Najgorsze" to nie znaczy od razu "nie lubię" i na odwrót. W miarę możliwości odstaw subiektywizm ("nie lubię") na bok (przynajmniej w tym temacie)! Wymieniaj filmy, które uważasz za niewymownie głupie, a nie te, które nie są dla Ciebie fajne. A być może takie, które lubisz, a uważasz za najgorsze. Zapewniam, że to nie jest nonsens.

Założyłem osobny temat w związku z tym: Ocenianie filmów i innych dzieł.

W każdym razie abstrahując od powyższego, pierwszy post w temacie jasno precyzuje, o jakie konkretnie filmy chodzi:
Nightmare_creator napisał(a):
Filmy, które kiedyś były przestrasznymi horrorami, filmy które powalają głupotą, filmy które...
Przyznasz, że Iluzjonista nijak nie pasuje do tego opisu.

Skończcie już tę szopkę i piszcie na temat, a Byczusi nakazuję zastanowienie się przez najbliższe 24 godziny nad tym, co napisałem. Bo jeśli mój post pójdzie na marne, to się chyba zasmucę.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Shounen napisał(a):
eśli ktoś zna inne japońskie tego rodzaju, to proszę podawać. Byle śmieszne.
Vampire girl vs. Frankenstein Girl. albo na odwrót. Powinien ci się spodobać, bo ja ubawiłem się przednio.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
W tym roku trafiłam na dwa okropne filmy:
The Cry złe siły topią dzieci, nie przepuszczą nawet reinkarnacji syna czarownicy, straszne...tylko, że kiedy te biedactwa są zaciągane w wodne odmęty, twórcy przez 10 minut pokazują babkę przechodzącą przez jezdnie, przez kolejne zamyślonego detektywa, dalej nie lepiej.
[Rec] 3: Geneza rąbanka bez ładu i składu, żeby jeszcze robili to spektakularnie...słabe, drewniane aktorstwo, kiepski scenariusz, efekty też nie powalają, szmira na tle pozostałych części.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Najgorsze filmy świata
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook