Forum Dragon Ball Nao

» Koszykówka - temat drugi ocena: 9,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Jonga napisał(a):
Stelmet drugi mecz przegrał dosyć widocznie
Coś Ci się pomyliło

Al Ed Upek napisał(a):
PZKosz proponuje także reformę rozgrywek juniorskich, dosyć eksperymentalną i przesadzoną.
http://www.polskikosz.pl/news/107894/mlodzie ... zkosz.html

Dzisiaj w nocy o 2 ostatni mecz Indiany z Miami. Trzymajmy kciuki za Pacersów i Paula George'a

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jonga napisał(a):
Możesz wyjaśnić dokładniej?
chce wprowadzić dodatkową kategorię do lat 22. Czyli będą w niej grać tacy kolesie, co w wieku 19-20 lat byli za słabi na przeskok do ekstraklasy. Będą przez to grali w słabszej lidze juniorskiej, i raczej nie przeskoczą już pewnego poziomu. Dodatkowo wojewódzkie związki stracą dużo kasy na organizację tych rozgrywek. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że ledwie 10, może 15 doliczając jakieś mądrze zarządzane pierwszoligowe, polskich drużyn jest naprawdę stabilnych i bezpiecznych finansowo to dla wielu może to oznaczać koniec. Ew. zrobią byle jaką drużynę złożoną z ochotników byle tylko wypełnić wymóg wystawienia drużyn juniorskich. Za to kluby, towarzystwa i szkoły mistrzostwa sportowego nie będą tym w ogóle zainteresowane, albo zrobią to na odwal się, jeśli będą musiały. Drużyna U-22 jest nieprzyszłościowa, można ją co najwyżej wystawić jako ciekawostkę, tqak jak U-23 w nogę grają na olimpiadzie. Wiek juniora kończy się na 18/19 latach, potem powinni iść tam, gdzie będą ich chcieli: do ekstraklasy, I, II, III albo amatorskich. 22 lata to już za późno na wybuch, a jeśli wybuchnie to nie wśród podobnych sobie, którzy byli zrzutami z U-19.

Zastal mistrzem, pokonali 4-0 Zgorzelec, raczej bez większych problemów. Anwil niestety dał dupy z Kosalinem, co boli bardziej jeśli sobie przypomnę, kto tam biega z numerem 11. No trudno, będzie nowy sezon z nieco większymi pieniążkami. Przed sezonem 5-6 miejsce brałem w ciemno, okazało się, że była szansa nawet na finał. Porażka z AZS to wielki zawód, więc 4 miejsce też jest zawodem.

https://www.youtube.com/watch?v=xpern_QoPh4 Zabawna sprawa, LeBron myslał, że mu ofensa nie gzwidną, ale gwizdnęli i słusznie. Hibbert zajął odpowiednią pozycję, skoczył w pionie z nierozstawioymi nogami, ręce też miał odpowiednio ułożone. Jakby tego było mało nadepnął na linię połkola podkoszowego przed skokiem w górę, a miejsce ostatniego kontaktu z podłożem jest jednocześnie miejscem pobytu zawodnika na boisku. W naszej lidze już by się miotali pewnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Al, niedługo zrobią tak, że będziemy mieli samych starych debiutantów w ekstraklasie, jak pan Kardaś z Rosy Radom który debiutował w ekstraklasie mając 34 lata

Al Ed Upek napisał(a):
Anwil niestety dał dupy z Kosalinem, co boli bardziej jeśli sobie przypomnę, kto tam biega z numerem 11.
Zostaw mojego idola

Taki Zasrał wygrywa mistrza mając w składzie pięciu byłych anwilowców. Poza Sroką, który jest łamagą pokroju Jovo, wszyscy pokazują wysoki poziom. Nie wiem z czego to wynika, że my nie możemy zbudować w miarę stabilnego składu na te powiedzmy trzy sezony. Wkurza mnie to, że co sezon skład jest całkowicie przebudowywany, dodatkowo biorą jeszcze jakieś odpady z innych klubów ekstraklasy (Weeden, Łapeta, Boykin).

Ginyard wrzucił foty ze spakowanymi torbami, ciekawe ile w tym prawdy że cała trójka amerykanów pojechała z walizkami do koszalina.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z torbami jadą jak nie ma pieniędzy na stole ani perspektyw na puchary. Nie ma co nazbyt serio traktować wpisów z brzytwy, połowa to domorośli ludzi z okolic siedziby klubu. Poza tym odpadem ligowym był tylko Łapeta, który przeszedł w wymianie za Seweryna, który, na to wychodzi, był odpadem z Włocławka. Weeden grał ostatnio we Włoszech, a Boykin gdzieś tam, ale nie w Polsce. U nas to grał jakoś 3 lata temu w Ostrowie i to był jego pierwszy sezon po NCAA.

Sprawy Kardasia nie traktuje poważnie, grał zawsze na poziomie pierwszoligowym i dostał raptem szansę w ubogiej (bo na pewno nie bogatej) Rosie z okazji awansu do ektraklasy. Nie stać ich było na lepszego to wzięli Kardasia, w każdym razie nie jest on produktem sztucznego podtrzywywania wieku juniorskiego. Ale może się tak, przez tę reformę zdarzyć, że będą się trafiać wielkie talenty jak Wołek.

Dobra, ostateczna tabela wygląda tak:

1. Stelmet Zielona Góra
2. PGE Turów Zgorzelec
3. AZS Koszalin
4. WTK Anwil Włocławek
5. Trefl Sopot
6. Asseco Prokom Gdynia
7. Energa Czarni Słupsk
8. Polpharma Starogard Gdański
9. Jezioro Tarnobrzeg
10. Rosa Radom
11. Start Gdynia
12. Kotwica Kołobrzeg

Z I ligi awanuje Śląsk Wrocław. Nie wiadomo czy ktoś spadnie, bo gramy na zasadach ligi kontraktowej. Była opcja, że wszedłby MOSiR Krosno, ale się wycofali.

Lolkbai XDD, pobawię się z Wolkiem w enbijej i podam, tak jak robią w Ameryce, 3 najlepsze piątki sezonu. Może reszta podchwyci, lol.

1 piątka

C - Rasid Mahalbasić (Bo jest najlepszm centrem bez dwóch zdań, talent i wiek predestynują go do gry w lepszych klubach np. na Litwie, we Wloszech czy w Rosji. To niby 5-6cm różnicy, ale przepychał Hajricia, który jest bykiem na jakieś 110kg, jak dziecioczka, no więc wiadomo, że zasługuje na to miejsce. A były momenty że dawał jednocześnie radę jemu i Boykinowi) - Asseco
PF - Filip Dylewicz (Bo go nie lubię, ale potrafię docenić i dla zasady mówię, że to ćpun, ćpun, narkoman i chodź tu na kreskę - wiek dosyć zaawansowany, ale swoje robi jako taki lideruje Treflowi, choć w tym sezonie to już go z tej roli wyręcza Waczyński, którego też nie lubię. Przede wszystkim jest w odbrej formie fizyczniej, co w tym wieku jest Polakom ciężko osiągnąć) - Trefl
SF - Quinton Hosley (Wymiatał w finale, i w ogóle play-offach, a przez cały sezon zasadniczy pokazał co to znaczy być byłym graczem Realu Madryt, innymi słowy MVP ligi, ponadto gra jednocześnie widowiskowo i skutecznie czym uatrakcyjnia mecze) - Stelmet
SG - Walter Hodge (To niby PG, ale potrafi grać na SG, bo lubi wjazdy pod kosz, ma rzut i w ogóle ma charakter wybuchowy i liderski jak to przystoi rzucającemu. Poszedł nieco w cień po przybyciu Koszarka i po małych zawirowaniach pokazał, że potrafi również zaakceptować innego zawodnika jako lidera, wykazał się profesjonalizmem nawet jako rezerwowy. Umieściłem go także jako SG, bo zrobił mistrza i miał w tym mistrzu wielki udział i powinien być w najlepszej piątce) - Stelmet
PG - Łukasz Koszarek (Najlepszy rozgrywący w lidze, mniej zadziorny i słabszy w obronie niż Szubarga, ale nie jest z kolei nadmiernie brawurowy i potrafił w krótkim czasie zdobyć dowodzenie w nowym klubie, który zresztą doprowadził do mistrzostwa) - Stelmet

2 piątka

C - Yemi-Gadri Nicholson (Duży, pakuje, broni i rzuca co jest do rzucenia, nie gra wielkiej wirtuzerii, ale jest skuteczny i potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne. Generalnie wśród centrów w polskiej lidze panuje posucha, a on tę lukę wypełnia) - Czarni
PF - Aaron Cel (Dobrze przygotowany fizycznie, potrafi kozłować. Nie jest zbyt muskularny, ale potrafi się zastawic i zbierać, dobrze rzuca za 3 i mu duży udział w zdobyiu przez Zgorzelec srebra. Nie jest wirtuozem, ale jest skuteczny po obu stronach boiska) - Turów
SF - Adam Waczyński (Nie lubię go, ale jest najlepszym polskim niskim skrzydłowym. Jest fizycznie słąby, trochę dla mnie jest ciotą, ale ma bardzo dobry rzut i przyzwoitą mimo wszystko penetrację, każdy zespół by go chciał i zdobywa, kosztem Dylewicza, rispekt w Sopocie. Bauermann mówi, że jakby przypakował to by był jednym z lepszych SF w Europie i ja mu wierzę. Smiem twierdzić, że jakbym go wyzwał 1v1 do 11 to bym mu rzucił jedynie 8 punktów hehehehe żarcik) - Trefl
SG - Przemysław Zamojski (Wahałem się między nim a Ginyardem, ale wziąłem jego. Po pierwsze lokalny patriotyzm zostawiam sobie na trzecią trójkę, a po drugie Zamojski lepiej rzuca za 3. Znacznie lepiej. Do tego jest Polakiem, przydaje się reprezentacji i gra znacznie więcej. Ma większe doświadczenie w zawodoowej koszykówce i to pokazuje. Choć Ginyard mu w tym znacząco nie ustępuje. Ponadto od gry Zamojskiego zależało więcej w Gdyni, niż od gry Ginyarda we Włocławku) - Asseco
PG - Krzysztof Szubarga (Tylko totalni ignoranci mogą powiedzieć, że jest bezużyteczny i szkodliwy dla zespołu. Przede wszystkim jest liderem w asystach w słabej ofensywnie, co prawda nie najsłabszej totalnie, ale zdecydowanie nie zachwycającej, drużynie Anwilu a do tego bezapelacyjnie najlepszym i najbardziej zadziornym obrońcą w lidze, który mimo skromnych 178 cm potrafił zatrzymywać wyższych i silniejszych od siebie rozgrywających rywali. Wracając do podań to ciężko jest podawać zawodnikom, którzy nie potrafią się wyrwać na dobre pozycje. Jako jedyny w lidze potrafił wygrać naprawdę wiele meczy dla swojej drużyny w pojedynkę. Jako indywidualność się zdecydowanie odznacza, potrafi też wyraźnie zodbyć przywództwo w drużynie. Potrafi przerzucać piłki nad centrami i trafiać wazne punkty po wjazdach na kosz, lecz niestety czasem gra zbyt brawurowo i zostaje zblokowany - co działa na jego niekorzyść. Niestety też zajął z drużyną jedynie 4 miejsce, gdyby sezon skończył się dla Anwilu lepiej to mógłby konkurować z Koszarkiem o miejsce w mojej 1 piątce. Wracając do asyst, lideruje nie tylko w zespole, ale i lidze, gdzie inni rozgrywający mają lepsze warunki do wykończenia akcji dobrym passem) - Anwil

3 piątka

C - Ivan Żigeranović - (Jest po prostu duży, silny i potrafi to dobrze wykorzystać. Nie jest kreatorem wirutozem ani technikiem, to wszystko, ale na ubogą w centrów polską ligę to wystarczy. I wystarczyło też na odnotowanie swojego, skądinąd niemałego, udziału w zdobyciu srebra) - Turów
PF - Ben McCauley - (Obok Dłoniaka najlepszy strzelec w lidze, znaczył wiele dla słabej w gruncie rzeczy Polpharmy. Nie odnzaczał się wirtuaozerią, ale jak na wysokiego zawodnika miał dobry półdystans i dystans. Fizycznie wyglądał dobrze i uninał typowego dla białych wysokich zawodników efektu zdrewnienia) - Polpharma
SF - Michał Sokołowski (Lokalny patriotyzm. Nie wykręcił imponujących cyferek, bo raptem 4.1p i 2.9z, ale zanotował duży postęp w porównaniu z poprzednim sezonem i stał się pełnoprawnym graczem Anwilu z juniora grywającego ogony w poprzednim sezonie. Jest najmłodszy w całym zestawieniu, ale zagrał najlepiej właśnie w play-offach gdzie dawał radę dobremu Opacakowi. Po epizodycznym zagwiazdorzeniu i strzeleniu focha wziął się w garść i pokazał, że nie jest dzieciakiem. Osobiście w niego wierzę, a ma kontrakt jeszcze na 5 lat. Jest dobrym obrońcą, ma dobre wjazdy pod kosz i zdąży jeszcze nbrać lepszych parametrów fizycznych. Przydałby się też lepszy rzut za 3. Zadowoala to, że potrafi zebrać piłkę w ataku i wykończyć akcje po ponowieniu) - Anwil
SG - Marcus Ginyard (Świetny atleta, skoczny, silny, szybki i przebojowy. Zagrał w miarę równy sezon, dobrze rzucał, choć za 3 mógłby lepiej. Zagrał świetne play-ffy i w krytycznym momencie potrafił udźwignąć rolę lidera w tak monochromatycznej drużynie jak Anwil, gdzie 80% gry kręci się wokoł Szubargi. Ale udało mu się i mały figieel, a dałby Anwilowi finał w sezonie, który z założenia miał być tylko po to, żeby się zaczął i skończył w świętym spokoju. Szkoda że zagrał słabo z AZS-em. Przed sezonem typowany na defonsora, okazał nie tylko nim, ale ofensorem. Traf chciał, że zagrał kiedyś w II lidxze izraelskiej i z tej trafił do Polski, jak się okaazało nie zapyział tam, a stracony sezon odpracował sobie w Anwilu. Mam nadzieję, że zostanie. Jeśli nie to życzę mu kariery w dobrych klubach rosyjskich, hiszpańskich czy włoskich, bo na to zasługuje) - Anwil
PG - Sek Henry - (Jego sezon to sinusoida jak całego AZS, ale odkąd AZS zaczął wychodzić na prostą to stanął na nogi i sutecznie porwadził jego grę. Rzut za 3 może niezbyt imponujący, ale potrafi wykorzystać swoje warunki. No i genralnie to jemu Koszalin powinien dziękować za zdobycie pierwszego medalu w swojej historii) - AZS

Przez lokalny patriotyzm nie dałem miejsca w żadnej piątce Jakubowi Dłoniakowi, który owszem jest świetnym zawodnikiem, najlepszym strzelcem ligi, ale nie wiem czy rzucił by 12 pkt, które rzuca Ginyard czy 14 Zamojskiego, gdyby grał w innym zespole niż Tarnobrzeg. Tak czy inaczej darzę go uznaniem i jako że jest najlepszym strzelcem ligi odnotowuję go i mówię, czemu go nie dalem do piątek. Poza tym jego drużyna nawet nie weszła do play-off, więc nie wiadomo jakby sobie radził dalej.
Zamiast McCauley'a mógłby też nadać się Paweł Leończyk z AZS, który gwiazdorem nie jest, a wiek, choć jest przed 30, już mu nie pozwoli na zostanie wielką gwiazdą. Poprawił się, zagrał dobry sezon, nawet najlepszy w karierze i znacząco pomógł AZS-owi w zdobyciu brązu.
Na drugiego centra, a więc wtedy nie było by Żigeranovicia w 3 piątce, dałbym Hrycaniuka, zdecydowanie nudnego zawodnika, ale silnego walczaka, który potrafi dzięki temu zdobyć kilka punktów izebrać po kilku rzutach. Ale on sezonu w Asseco nie skończył. Poza tym słabo mu poszło w tej Hiszpanii, więc to zaniżyło w moich oczach jego ocenę.
No i przez mój loklany patriotyzm zabrakło takiże miejsca dla Mateusza Ponitki, który lata jakby był czarny i jest wart odnotowania. Radził sobie świetnie, ale powinien czym prędzej uciekać do lepszej ligi jeśli nie chce skończyć jak Wołek, który zresztą cienki był zawsze. Ponitka świetnie skacze, jest silny i bezkompromisowy, brakuje mu jeszcze stabilnego rzutu, ale wierzę, że będzie lepiej. Już teraz jest ważny, a w perspektywie 2-3 lat polska koszykówka, mam na myśli kadrę, nie będzie się mogła bez niego obejść.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
To ja coś innego zaproponuję - ofensywną i defensywną piątkę ligi

ofensywna piątka

C - Rasid Mahalbasić (Prokom Gdynia) jest młody, zwinny i wysoki - czego można więcej oczekiwać od centra? Radzę uważać na tego zawodnika. Śmiem twierdzić, że zawojuje kiedyś Euroligę. Dodatkowo na plus jego wypowiedź "Nie pij alkoholu, pracuj ciężko".

PF - Aaron Cel (Turów) świetna skuteczność za trzy, niewrażliwy na presję obrony albo Dejan Borovnjak (Stelmet ZG) zwinny, lubiący wbiegać pod kosz, dobrze poruszający się pod nim.

SF - Quinton Hosley (Stelmet ZG) biegacz, lubiący robić efektowne wsady, tworzy świetny duet Ho-Ho razem z Walterem Hodgem.

SG - Przemysław Zamojski (Prokom Sopot) świetnie rzucający za trzy albo Michał Chyliński (Turów) również świetny za trzy, dobry jako drugi rozgrywający

PG - hołd dla generała, Krzysztof Szubarga (Anwil Włocławek) przez cały sezon podpora Anwilu, oddaje całe swoje serce walce na parkiecie, może nie bryluje w statystykach za 2, 3 punkty, ani nie jest liderem przechwytów, za to prowadzi w klasyfikacji asyst. Potrafi robić szaleńcze, ale skuteczne rajdy na kosz przeciwnika. Czasem wydaje się, że trochę gra pod siebie, ale patrząc na cały sezon to nie dziwi mnie zbytnio. Przy słabej skuteczności kolegów z zespołu czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

defensywna piątka,

C - Yemi Gadri-Nicholson (Czarni Słupsk) - potrafi zablokować i do tego nieźle zbiera w obronie, jako jedyny center jest tak wysoko w obydwu statystykach.

PF - Filip Dylewicz (Trefl Sopot) dobrze zbierający, wiek i doświadczenie robi swoje, doceniam go za etykę gry i stabilność formy.

SF - Quinton Hosley (Stelmet ZG) - lider klasyfikacji przechwytów, uparty i zdeterminowany, potrafi gonić za przeciwnikiem w kontrze by go upokorzyć na koniec blokiem albo sprowokować do błędu.

SG - tutaj ciężko mi kogoś wybrać, postawiłbym na Ginyarda (Anwil) mimo tego, że jest nominalną trójką to jednak musiał zastępować nieudacznika Weedena. Sezon zasadniczy to mecze lepsze i gorsze, ale eksplozja formy na PO niesamowita. Na prawdę przykro mi, że nie zdołał zdobyć brązu razem z Anwilem.

PG - Walter Hodge (Stelmet ZG) - jako że grał na 1 do czasu aż Koszar nie przyszedł z Asseco, miał styczność z przeciwnikiem przy piłce, jest liderem w przechwytach na swojej pozycji, dodatkowo zdeterminowany, gra na pograniczu faulu.

Dodatkowo na koniec jeszcze wyróżnienia dla kilku zawodników

Michał Sokołowski (Anwil Włocławek) - znalazł pewne miejsce w rotacji, jego pierwszy sezon gdzie nie gra "ogonów". Walczak i anwilowiec z krwi i kości, odpocznie w wakacje i popracuje nad rzutem i będzie dobrze.

Mateusz Bartosz (Anwil Włocławek) - braków techniki charakterem się nie nadrobi, ale mimo wszystko pozytywnie zaskoczył, szczególnie w PO gdzie widać było determinację w jego grze.

Łukasz Koszarek (Stelmet ZG) - razem z Szubim najlepszy polski rozgrywający, nie będę się rozczulał który lepszy, obaj prezentują trochę inne style gry, zobaczymy co obaj pokażą we wrześniu na Eurobaskecie.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Wołek napisał(a):
Coś Ci się pomyliło
Ano, chciałam napisać wygrał pewnie

W finale chyba wszyscy życzą, żeby Spurs przejechali się po Miami. Z Pacers całkiem dobra seria, ale podejrzewam, że ta będzie jeszcze lepsza. Stawiam na 4-3 dla Miami.

Jason Kidd kończy karierę. Kawał dobrej historii.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie mam w sumie nic do Spurs, ale każdy tam ma taką nudną gębę, że aż się odechciewa na nich patrzeć. Trochę staruszki, ale liczę, że dadzą radę. Indiana pokazała klasę, a nie wiadomo, wiem że to tylko gdybanie,jakby to było gdyby Granger nie stracił sezonu.
W Miamia nie podoba mi się to, że ta drużyna stała się Barceloną koszykówki, czyli zjawiskiem, które trzeba kochać, bo do tego nawołuje nawet stara szynka w lodówce, a jeśli nie, to się nie znamy.
Dla przykładu Boston zmajstrował swój zespół dzięki draftom i wymianom. Natomiast Miami powstało dzięki temu, że 2 typki, których zespoły to ogóry, nie potrafiły zdobyć nigdy mistrza i dołączyły do Wade'a, abo stwierdzili, że tak będzie fajnie. Dostali pod siebie kilkunastu underlingów z którymi dzielnie wygrywają mecze. Nie powiem, że nie zasłużenie, bo jak rzucają więcej punktów, to wygrywają. Ale nie róbmy mega drużyny ze starego kapitana głodnego dalszych sukcesów i 2 frustratów, którzy nigdy nie potrafili zdobyć tytułu. Chłopaki, kończą się wam kontrakty, wpadajcie do Miami, weźmiemy kilku frajerów jako statystów i gramy. No ale Dallas z początku im pokazali, że 3 kingkongi to nie wszystko. Rok temu Oklahoma dala dupy w finale. Liczę na to, że jak Rose wróci w nowym sezonie to z Noahem i Dengiem pogoni tych cwaniaków.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Ja bym chciał żeby Bullsy wróciły na tron, heh może w przyszłym sezonie. A to, że Miami zrobiło się Barceloną koszykówki to trochę przesadzone. W zasadzie to tylko do LBJ coś mam bo gwiazdorzy strasznie.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A właśnie, zapomniałem o Kiddzie. Ciągle grał i grał, że aż zapomniałem, że taki z niego już dziadek. Grant Hill też skończył karierę. Przyszli w jednym sezonie i w jednym skończyli. Hilla męczyło zdrowie i dlatego nie wykazał się w pełni, ale i tak ma szacun. A Kidd jest jednym z najlepszych białych w historii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
https://www.youtube.com/watch?v=NAuQL70pxAg Parker ograł Jamesa i dał Spursom wygraną. 1-0 dla Spurs na wyjeździe.
W Europie by Wade mógł tę piłkę zbić, ale w NBA obowiązuje głupia, moim zdaniem, zasada komina.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
W Hiszpanii bitwa między Realem a Barceloną. W pierwszym meczu finałowym Real wygrał z FCB 76-72. W drużynie z Katalonii pozytywnie wyróżnił się rezerwowy SG Victor Sada, który podźwignął swoją drużynę pokazując znakomitą skuteczność w rzutach za 3 (4/5 w całym meczu) i łącznie zdobył 17 oczek. Zabrakło natomiast sił na 4 kwartę i to Real wygrał ostatecznie mecz, przegrywając jeszcze na 4 minuty przed końcem 5 punktami.

Właśnie trwa mecz finałowy ligi włoskiej między Montepaschi Sieną a Virtus Roma z Czyżem w składzie. Póki co jest +8 dla Sieny

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pewnie was to mało obchodzi, ale za to dużo obchodzi mnie. http://www.anwil.wloclawek.pl/dzi-rocznica-wielkiego-zwycistwa,6,d3144.html Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od zdobycia pierwszego, i jak dotąd ostatniego, mistrzostwa we Włocławku. Co ciekawe były to lata, kiedy żadne limity dotyczące narodowości nie istniały. W składzie byli z Polaków tylko Pluta, Szczotka i Wtka, a były to czasy, kiedy polskie kluby dochodziły do czegoś w Europie z większą regularnością niż dziś. Rok wcześniej Anwil odpadł w połfinale pucharu Sapoty. Lol by był, jakby w nadchodzącym sezonie ktoś z Polski dotarł chociaż do ćwierćfinału.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Al, trzeba nadmienić, że nie mieliśmy żadnego negra w składzie

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
koszykowka to sport dla pedalow

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Podpisuje się pod tym Cycu, ale bądźmy tolerancyjni dla kolorowych XD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Odchodząc na chwilę od ordynarnego homoseksualizmu, Al podobno Wacia się interesuje Anwilem

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wątpię, jakiś typ napisał to na brzytwie, ale to raczej w formie swojego życzenia niż jakiejś nieoficjalnej informacji. W każdym razie ja to tak odczytałem. Poza tym nie lubię go, wolę Chylińskiego, Zamojskiego czy Chanasa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Miami wyrównało, robi się gorąco dzisiaj o 22 ostatni finałowy Realu z Barceloną. Ja wiem Al, że skwitujesz to tym, że oba kluby i tak będą grać w Eurolidze więc jeden wacek

Jak Ci się widzi nowy nabytek Anwilu? Z tego co pamiętam to Kostrzewskiego nie darzysz zbytnią sympatią jak ja Chylińskiego.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No bo będą. Ale wolałbym żeby wygrał Real a nie ta katalońska frajernia.
Nie tak że nie darzę go sympatią, do niego nic nie mam, ale transfer aż tak dupy nie urywa. Jest może ciut wyżej jak przeciętny. Z Sokołowskim dużo się wymieni, ale mam nadzieję, że poprawi się pod względem fizycznym, bo jak na moje to był trochę zbyt powolny. Wszystko się okazę jakich będziemy mieć Polaków w składzie, bo jak tylko tych + Bartosza, który być może przedłuży to lipa. Jeśli zostanie Szubarga będzie lepiej, a jeśli on odejdzie to też wypadałoby ściągnąć kogoś w miarę dobrego, np. Leończyka. Budżet jeszcze nieznany, ale pewnie i tak będzie wyższy + nie ma już zobowiązań finansowych, które zajmowały dużą część ostatniego budżetu. Przepis jednak wymaga 2 Polaków na parkiecie, więc musi być 4-5 takich, którzy coś w niosą do gry.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Koszykówka - temat drugi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook