Forum Dragon Ball Nao

» Walka 100-lecia: Goku vs. Aralka :)

Strony:   1, 2, 3  
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Co teksty -ja wymiękam


POZDRO & NARKA BO SIĘ ZMYWAM (do jutra na Koszu Paxel)

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
kurde, roztocze wokół siebie pole siło...zresztą te 2 alieny chodowane na strychu wystarczą by was zatrzymać na półgodziny, tyle starczy by przygotować bombę nukeraną i zmieść waz z powierzchi ziemi...(zabiję tym i pół miasta lae to szczegół...) sam będę w schronie więc mi mozecie nakichać....

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
tekściki sa rzeczywiście niczego sobie...
a wracając do pytania...
Stawiam na Arale-chan<juz gdzies pisałem, że ją kocham>
W tamtym m,omencie Goku chyba nie miałby szans...
ale kolejnego ff nie napiszę
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No chyba rzeczywiście Aralka by wygrała z tym swoim "Aralkowym kopniakiem z pół-obrotu". Goku nie ma szans

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.632
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Songo ledwo co sobie radził z tym generałem a Aralka posłała go jednym ciosem na jkąś pustynię
Aralka rządzi!!!
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.642
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Zdecydowanie Arelka.. a zastanawialiscie sie jakby ona trenowala u kame sina lub karina jaka by miala moc

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Arialka! Była mocniejsza, szybsza i bardziej rozwalająca .

Arialka. Prawie jak Chuck Norris.
Goku. Prawie jak Arialka.

Prawie robi wielką różnicę.

Azi - tą samą ona jest robotem nie mogła by być sliniejsza .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Aralka była rzeczywiście bardzo silna i sądzę, gdyby miała nieskończoną energię mogłaby powalić Goku, który jednak ma limit mocy. Chociaż gdyby Goku urzywał fali uderzeniowej KaMeHaMeHa, to móglby po prostu [ ort! ] rozwalić na strzępy robota Aralkę

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ostatnio nie brałem udziału w dyskusji w tym temacie. Więc pora się "odgryść" i zacząć pisać własne spostrzeżenia na temat założonego wcześniej topicu. Oczywiście piszę tego posta jako riposta na słowa Shiro, ale nie przez złość, a chęć wyrażenia własnego zdania. Okej, kończę mowę oficjalną bo i tak, jak zwykle mi to nie za bardzo wychodzi. Do rzeczy... Będę starał się bronić praw jednej z moich ulubionych postaci, czyli Aralki. Jej Wresling jest boski.

Aralka była rzeczywiście bardzo silna i sądzę, gdyby miała nieskończoną energię mogłaby powalić Goku, który jednak ma limit mocy.
Cytuję te fragmenty tylko po to by wyrazić "kontrast" naszych poglądów. Aralka przewyższała Goku siłą (o bardzo wiele, gdzie pisałem już w temacie "Zabawa w detektywa") i oczywiście szybkością.
Aralka-Goku 1:0


Co do limitu mocy... Mam parę tomików tej spaniałej mangi i chyba wolno mi się wypowiedzieć w tej kwestii. Otóż rzeczywiście Aralka co jakiś czas potrzebuje "doładowania" robofrutem, ale robi to raczej rzadko. Nie boję się nawet stwierdzić ,że to Goku częściej woła o jedzonko (szczególnie w początkach DB!). Aralka tylko od czasu do czasu musi pożywić się robofrucikiem, dlatego nie uważam to jako punkt na niekorzyść naszego robota. Goku częściej woła o żarełko.
Aralka-Goku 2:0

Chociaż gdyby Goku urzywał fali uderzeniowej KaMeHaMeHa, to móglby po prostu [ ort! ] rozwalić na strzępy robota Aralkę
Kolejny sprzeciw z mojej strony. Trzeba pamiętać iż Aralka jest bardzo wytrzymała. Wielokrotnie przeciwnicy atakowali ją nie tylko ciosami, ale również takżę "falami energii". Dla przykładu podam kosmitę z tomu 23 (kilkudzisięciometrowy stwór) czy osiłek podobny do Żarłomira z tomu 17. Po porażeniu atakiem, Aralka była zawsze leciutko zadrapana i z uśmiechem na ustach kontynuowała walkę! Trzeba jeszcze napomnieć że osiłek wspomnieny wcześniej ,również wydaje się silniejszy od tamtejszego Goku, i to o sporo! Nie mówiąc już o Gaciusiu, który dorównuje Aralce. Ach, jak wiele na tym świecie osiłków
3:0

Acha i jeszcze jedno. Nie zapominajmy ,że na Kamehamehę Goku Aralka mogłaby odpowiedzieć swoim odpowiednikiem Fali, czyli "Doberkiem" (energia wypuszczana z buźki). Moc takiego "Doberka" jest naprawdę ogromna (na jej siłę ma wpływ spożywany "Robofrut". Jeżeli zażyłaby go przed walką, mogłaby spokojnie "pokonać" falę Gokuśka). To chyba tyle.
4:0 dla Aralki

Oczywiście to tylko moja opinia, nie narzucam nikomu mojej woli. Można się nie zgadzać i jestem na to przygotowany. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. Po prostu to moje zdanie.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.649
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Goku by wygrał Aralka to tylko mały robocik

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.632
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Larme napisał(a):
Goku by wygrał Aralka to tylko mały robocik
A Goku to był wtedy mały dzieciak..... aco do treningu Aralki to chyba nie stała by sie silniejsza bo była robotem z określonym już poziomem siły
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ciorny ale przeciez mogla poznac nowe smiertelne techniki Nauczylaby sie Makankosappo i pozabijalaby wszytskich i bylaby najsilniejsza

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
pozabijalaby wszytskich i bylaby najsilniejsza
no stary...
pojechałeś
Aralka była zbyt słodka aby kogokolwiek zabić... a juz na pewno nie zabiłaby Goku
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.632
Posty: 208
Skąd: Ziemia
zgadzam sie Dai Kaiosama - przecież ona nawet nie pofatygowała sie na TB mimo zaproszenia
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No przeciez wiem tylko wyobraznia mi zadzialala w tym momencie. Sam mam 12 tomow Dr. Slumpa i wiem jaki ma charakter, ale jesli doktorek powiedzialby jej zeby sie pobawila w zapasy to byloby zle dla przeciwnika

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mocny Wrestling nie jest zły "Aralkowe kopnięcie", "Tyłko-cios", "Aralkowy taran" - ach te niezwykłe techniki Zmiażdżyłaby każdego... A co do TB... Nie wzięła udziału bo:
1. Nie wiedziała do końca o co chodzi Goku
2. Nie wiedziała co to TB
3. Nie wiedziała gdzie
4. Nie wiedomo czy Doktorek by pozwolił...

poza tym [ ort! ] Aralka woli bić się tylko z najlepszymi, a nie walczyć w eliminacjach (tak myślę)... Fajnie byłoby ją zobaczyć w np. 22 TB Ciekawe które miejsce by zajęła...


Cytat z mangi DB (tom 7 str 141):
Goku: "Nie do wiary...Przecież ty biegasz mniej więcej tak szybko jak lata moja chmurka kinto...! Powiedz mi, u kogo masz treningi?
Aralka: "A te treningi są silne?"

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Cytat z mangi DB (tom 7 str 141):
Goku: "Nie do wiary...Przecież ty biegasz mniej więcej tak szybko jak lata moja chmurka kinto...! Powiedz mi, u kogo masz treningi?
Aralka: "A te treningi są silne?"
Na stronie 162 tego samego tomu Goku przyznaje, że Arale-chan jest od niego silniejsza...
to chyba zamyka tę dyskusje...?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Cytat z mangi DB (tom 7 str 141):
Goku: "Nie do wiary...Przecież ty biegasz mniej więcej tak szybko jak lata moja chmurka kinto...! Powiedz mi, u kogo masz treningi?
Aralka: "A te treningi są silne?"
Dai Kaiosama - ten mój cytat to tylko rozluźnienie. Chciałem na chwilkę rozluźnić temat, wciskając śmieszną sytuację z mangi. To wszystko.


Na stronie 162 tego samego tomu Goku przyznaje, że Arale-chan jest od niego silniejsza...
to chyba zamyka tę dyskusje...?
Nie zawsze silniejszy wygrywa walkę (przeważnie, ale nie zawsze). Szczególnie gdy różnica sił nie jest aż tak wyraźna. W tym przypadku różnica sił jest jednak bardzo widoczna. A co do zamknięcia dyskusji. Moje pytanko brzmiało - kogo byście obstawiali, kogo byście dopingowali(?) oraz krótkie uzasadnienie. Zawsze znajdą się Ci ,którzy stawiliby w tej walce na Goku. Mają też swoje uzasadnienia, więc nigdy nie można być pewnym wyniku tej walki na całe 100%. Dla przykładu: Aralce kończy się power, albo Goku głodnieje... Kto wie...

Pomimo tego, czekam na dalsze opinie przebiegu tej jakże pasjonującej walki i wasze obstawienia. A żeby urozmaicić temat...

Jak myślicie, w jakim momencie Goku przewyższał lub dorównywał przynajmniej Aralce silą, szybkością itp (moment jak najbliższy temu spotkaniowi)? Przewiduję jakie będą wasze odpowiedzi ,ale czasem warto posłuchać różnych opinii. Piszcie.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie zawsze silniejszy wygrywa walkę (przeważnie, ale nie zawsze). Szczególnie gdy różnica sił nie jest aż tak wyraźna. W tym przypadku różnica sił jest jednak bardzo widoczna. A co do zamknięcia dyskusji. Moje pytanko brzmiało - kogo byście obstawiali, kogo byście dopingowali(?) oraz krótkie uzasadnienie. Zawsze znajdą się Ci ,którzy stawiliby w tej walce na Goku. Mają też swoje uzasadnienia, więc nigdy nie można być pewnym wyniku tej walki na całe 100%. Dla przykładu: Aralce kończy się power, albo Goku głodnieje... Kto wie...

Zgadzam sie z mistrzem i uwazam ze Arelka by wygrała ale jakby Goku pomyslal to mogl by ja rozwalic w proch tak jak tego robota w tomie 7 w podwodnej jaskini piratów

Pozdro songoten

Obraz
PALATIAL REGALIA
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.614
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
A mnie ta walka w ogóle [ ort! ] nie interesowała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Walka 100-lecia: Goku vs. Aralka :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook