Forum Dragon Ball Nao

» Mangi po angielsku w abonamencie

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Jedna z największych firm wydających mangi zapowiedziała, że od 30 października wraz z portalem Crunchyroll będzie udostępniać tłumaczenia swych najpopularniejszych mang w dniu debiutu.
http://www.japonia-online.pl/news/774

Za 5 dolarów miesięcznie. Mangi mniej popularne, tj. od Kodanshy, ale co najmniej kilka z nich bardzo dobrych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 02.11.2013, 21:50
Shnuki Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shnuki
Wiek: 31
Dni na forum: 4.241
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Chyba (podkreślam: chyba) trochę się zagalopowałeś z tym, że będą po polsku. W przytoczonym tekście napisane jest tylko tyle, że będą dostępne także dla Polaków. Gdy na Crunchyrollu zaczęło wychodzić anime "DD Hokuto no Ken", było ono dostępne i dla nas, ale napisów w ojczystym niestety nie było. Natomiast na zwykłą serię dalej jest nałożona blokada regionalna.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Zdecydowanie się pomyliłem

Uznałem, że skoro CR w ogólności jest bez możliwości dla Polaków, a tutaj ma być, to i tłumaczenia będą, ale nie będzie. Jest napisane, że chodzi o tłumaczenia, ale angielskie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.992
Plusy: 25
Posty: 2.091
Warto będzie dla samego Shingeki no Kyojin, a jeszcze Fairy Tail w zestawie. Miło.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.854
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Czy manga Fairy Tail ma kontynuacje ? Jeśli tak to jak daleko są od końcówki tych igrzysk ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie widzisz nazwy tematu? Po angielsku! Ja bym obczajał chętnię Shingeki noKyojin, Claymore i Apocalypse no Toride. Czytam na centrum-mangi, ale nawet nie wiem ile po czasie tam się znajdują, ani kiedy w ogóle wychodzą nowe chaptery.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.854
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No i co, że po angielsku. Poradzę sobie.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.492
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Al Ed Upek napisał(a):
Nie widzisz nazwy tematu? Po angielsku! Ja bym obczajał chętnię Shingeki noKyojin, Claymore i Apocalypse no Toride. Czytam na centrum-mangi, ale nawet nie wiem ile po czasie tam się znajdują, ani kiedy w ogóle wychodzą nowe chaptery.
Fajna inicjatywa, ale jeżeli mówimy akurat o Claymore to się nie opłaca za bardzo. Manga wychodzi jakoś tak na początku każdego miesiąca i tłumaczenia na angielski są praktycznie od ręki.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mangi po angielsku w abonamencie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook