Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 58, 59, 60  
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Tak myśle nad pomysłem, założenia tematu "Dragon Ball Super" Animacja, pracownicy dyskusje".

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Diamante: 16.02.2016, 21:27
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Citrel napisał(a):
Czyją reinkarnacją, w DB tylko Buu odrodził się jako Uub, u innych była możliwa, ale nie doszła do skutku.
Nikomu nie chciało się odpowiedzieć, bo temat był wałkowany setki razy, więc ja się udzielę. Chodzi o to, ze wg mitologii DB bodajże superłotry (albo wszyscy źli) miały być czyszczone i reinkarnowane po śmierci. M.in. Piccolo mówił o tym Vegecie, gdy ten planował się poświęcić (jeśli dobrze pamiętam). Tak więc Złoty Freezer robi dziurę w sitku fabularnym DB

Zastanawia mnie, czy w następnym odcinku będzie jakiś flashback ze Wschodnim Kaiōshinem i Kibito, czy tak z buta nas poinformują, że się rozdzielili i tyle. Wątpię, by mieli całkowicie pominąć ten wątek. Czuję ogromny niedosyt po ostatnich odcinkach serialu tv względem komiksu. Dopiero teraz (odcinki 29, 30, 31) w zasadzie na poważnie zaczyna mi przeszkadzać skakanie na kasę (brak wspomnień dawnych potyczek Beerusa i Champy w imię czego? w imię skomplikowanej animacji?). Wątek z Kaiō i Mūrim również całkowicie skasowany. Ideę recapową to ja w ogóle przemilczę.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Wątek z Kaiō i Mūrim również całkowicie skasowany.
Dlaczego skasowany? A może to wszystko sobie Toyotaro dodał? Tego nie wiemy. Powinni jak najszybciej zawiesić tę mangę, to nikt nie traktowałby jej jako wersji wierniejszej historii Toriyamy czy nawet jako pierwowzoru i nie byłoby żadnych niedosytów.

vegeta391 napisał(a):
M.in. Piccolo mówił o tym Vegecie, gdy ten planował się poświęcić (jeśli dobrze pamiętam).
Nie "między innymi", bo jest to jedyna kwestia, gdy ktoś o tym mówi, a przede wszystkim chodziło tam o to, że traci się fizyczne ciało i nie ma kontaktu z "dobrymi". Oczywiście nie była to żadna żelazna zasada, co widać po samej śmierci Vegety. Wystarczy uznać, że Freeza był w trakcie czyszczenia i załatwione.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Vegeta391, cieszę się, że nie tylko ja dostrzegam niezgodności z fabułą poprzednich serii, chodzi o serial, mangę Super i poprzednia mangę DB.
Vegeta dostał ciało w drodze wyjątku by pomógł walczyć z Buu, Baba Gula i Enma Daio uznali, że jego siła może się przydać, więc zostawili mu ciało, ale miał aureole jak wszyscy zmarli, którzy zachowali ciała.
dyskus
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 3.005
Posty: 33
Citrel napisał(a):
@Vegeta391, cieszę się, że nie tylko ja dostrzegam niezgodności z fabułą poprzednich serii, chodzi o serial, mangę Super i poprzednia mangę DB.
@Vegeta391 muszę o to zapytać. Przeszkadza ci pojawienie się siostry Bulmy?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
dyskus, nie. Czekałem na adaptację mangi Galaktyczny Patrol Jaco od rozpoczęcia jej serializacji. Miałem nadzieję na OVA lub miniserię, doczekałem się jedynie womiku (voiced comic book). Z racji tego, że Jaco był w materiałach promocyjnych, liczyłem, że również Tights pojawi się w 15 kinówce. Bardzo się cieszę, że wpletli ją do serii, mimo iż to tylko delikatny akcent.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Shounen napisał(a):
Powinni jak najszybciej zawiesić tę mangę, to nikt nie traktowałby jej jako wersji wierniejszej historii Toriyamy czy nawet jako pierwowzoru i nie byłoby żadnych niedosytów.
Dlaczego? Jest tyle różnych wersji (BoG i FoF, GT, anime), że jedna w te czy w te nie robi różnicy, komuś się może ta manga podobać.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Komentarz do kalendarza:
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Obraz

Bardzo klimatyczny.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
dlaczego Goku nie będzie walczył też w drugiej walce.

Jeśli nie wypadnie remis to może jakiś handicap dla drużyny z VII Wszechświata?
W końcu mają jednego zawodnika mniej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Naszła mnie pewna myśl co do końcówki turnieju. Może Toriyama zatrolluje i Monaka wygra z Hitem "na hita". Bo gość wygląda na takiego znudzonego, że przypomina głównego bohatera One Punch Man, który nie miał sobie równych.

No i przecież nie trzeba będzie wtedy wiele rysować

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen, to by nie było takie głupie, wiesz? Przynajmniej wprowadziłoby to jakąś odmianę. Ciekawe, czego sobie Beerus zażyczy. Znając go, poprosił o dożywotni zapas chińskich zupek.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wiem, ale ileż wtedy pomyj wylano by na Toei, że nie chciało im się rysować.

A być może jednak Champa wygra? I Ziemia zostanie przeniesiona? Beerus się zdenerwuje i to będzie wstęp do dalszej fabuły?

Wszystko wskazuje na to, że następny odcinek Dragon Ball Super dopiero za 2 tygodnie, 20 marca.
Za tydzień transmisja z maratonu kobiet w Nagoi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Za tydzień transmisja z maratonu kobiet w Nagoi.
Czyli na onlajnach zaś będzie komedia i palenie zniczy za życie amerykańskiego tłumacza, który pogrążony w pomorze świń, walczy na szpitalnym łożu.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Mam pytanie, czy drugi odcinek o wycieczce Bulmy był dziełem Toei czy Toriyamy? Bo w mandze tego wątku nie było.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W tym cały ambaras, że nikt nie wie, które elementy historii zawartej w DB Super napisał Toriyama, a których nie, dlatego nie sposób odpowiedzieć na to pytanie. Niektórym się wydaje, że manga jest bliższa pierwowzorowi, ale nie ma żadnych przesłanek, by się ku temu skłaniać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dziękuję Tak naprawdę nie wiadomo jak się do tego ustosunkować, jak stroje treningowe za karę za SSJ.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook