Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 046, 05.06.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do czterdziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 05.06.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 11.06.2016, 23:44
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.945
Posty: 21
Odcinek bardzo dobry, dynamiczy, animacje ok, kreska ok. Za to zapowiedź następnego arcu miazga! (i Trunks jednak w niebieskich ). Nie wiem czy dobrze usłyszałem, czy coś nam było o Mirze wspomniane, ciary są.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.258
Posty: 402
Niezla zapowiedz. Widać, ze nastapi mala zmiana klimatu na mroczny co na +.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Diamante: 05.06.2016, 1:34
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
R3D_D3VIL napisał(a):
Odcinek bardzo dobry, dynamiczy, animacje ok, kreska ok.
Ale niczym nie zaskakuje i nie wzbudza emocji (z wyjątkiem zapowiedzi). Scena, kiedy Vegeta zanika, zasłaniając Trunksa była strasznie tandetna, wiadomo było, że tak będzie co najmniej kilka sekund wcześniej.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 05.06.2016, 9:45
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.945
Posty: 21
Mateusz napisał(a):
Ale niczym nie zaskakuje i nie wzbudza emocji (z wyjątkiem zapowiedzi). Scena, kiedy Vegeta zanika zasłaniając Trunksa była strasznie tandetna, wiadomo było, że tak będzie co najmniej kilka sekund wcześniej.
Sama walka pokazana przyzwoicie, dla mnie lekko można było poczuć pierwsze starcie Goku i Vegety w DBZ. A scena z zasłonięciem owszem przewidywalna, aczkolwiek mnie ujęła na swój sposób.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
R3D_D3VIL napisał(a):
coś nam było o Mirze
Nie, nie było. Tam pada 未来 (mirai), czyli przyszłość.


O co chodzi z tymi włosami? Serio? Lol. Wygląda jak SSJGSSJ.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Co by tu powiedzieć tym epku:

- Walka wykonana znacznie staranniej i z dużo większych rozmachem niż pomiędzy Gotrunksem, a Kopią Vegety
- Gag z "olaniem" Jaco dość niezły
- Monaka zostaje bohaterem co w sumie było jakimś zaskoczeniem ;o Myślałem, że do końca tego całego wątku będzie robił za tło
- Biedny Potage zostaje sam na pustej planecie
- Kopia Vegety używając SSB wyglądała trochę... no słabiutko
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
- Monaka zostaje bohaterem co w sumie było jakimś zaskoczeniem ;o Myślałem, że do końca tego całego wątku będzie robił za tło
Z niego coraz bardziej robi się nowy Mister Satan.

Odcinek w porządku, ale końcówka trochę jakby chcieli już to jak najszybciej skończyć i przejść do nowej historii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Rzeczywiście - nagle się skończyło, a zakończenie wątku Nadludzkiej Wody ukazane dość po macoszemu. Kopia Vegety SSJ Blue jak wspomniał Kenji - słabiutko, oj słabiutko, wystarczyłaby niebieska poświata.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejny dobry odcinek, w którym zawarto to, czego od DB się oczekuje
- walka - stałą na dobrym poziomie, mogłobyć więcej ataków z użyciem ki, bo popadają ze skrajności w skrajność i jak nie było szybkiego mordobicia, to teraz serwują je na okrągło, ale idzie przeboleć, bo walka miała trwać 3 min więc bezsensu byłoby ją rozwlekać na jeszcze jeden czy dwa odcinki.

- humor - Vegeta ssący smoczka bezcenny czy też woda olewająca Jaco

- wzruszenie - Za stary jestem bym się na to nabrał, że Vegeta poświęci się ratując Trunksa, ale przyzwoity motyw, doceniam chęci.

Jak już wspominałem w innym temacie, odcinki lifestyleowe w większości prezentują się lepiej od ostatniej sagi i ten odcinek jest tego dowodem, a właściwie 3 ostatnie odcinki można nazwać mini-sagą, bo całość zamkneła się w trzech odcinkach, a nie jednym. Licze, że studio zachowa zwyżkę formy i nadchodząca saga będzie w końcu taka, jaką oczekiwałem od poprzednich, ale się nie doczekałem.

Dodam, że w tym odcinku pojawiły się pewne babole techniczne, ale jak treść stoi na dobrym poziomie, to przymyka się na to oko

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Smoczek rozwalił schemat, ale zakończenie sagi z dupy, liczyłem na dłuższą walkę. Rozterki Vegety też były fajne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Odcinek sredni ale kilka ciekawych i smiesznych scen np olanie Jaco i vegeta ssacy smoczek , szkoda ze koncowka strasznie slaba jak juz ktos wspomial zeby jak najszyciej zakonczyc ten watek.Malo co nie spadlem z krzesla kiedy zobaczylem zapowiedz kolejnej serii, moja ulubiona postac Dragon Ball future Trunks , nie moge sie doczekac 47 odcinka i nastepnych

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Vegeta i jego kryzys osobowosci - bezcenne xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 046, 05.06.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook