Forum Dragon Ball Nao

» Warcraft 3

Strony: 1, 2, 3, 4  
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Szukam fanów tej gry - którą osobiście bardzo lubię.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja lubie tą gre, a szczegolnie grac czasem przez battlenet w DBZ Tribute Ultra ci co graja wiedza o co chodiz

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Świetna gra, strategia z elementami RPG. Filmiki wprowadzające lub kończące kampanie cudowne. Bohaterowie bardzo interesujący, tak samo jak i rasy i cih jednostki. Nie ma co się więcej rozpisywać, jedna z lepszych gier w jakie grałem.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Warcraft jest bardzo dobrą grą pod wszystkimi względami: grafy, fabuły, postaci. Jest to gra która się właściwie nie nudzi, przynajmniej mi Ogólnie to bardzo lubię grywać w RGP, a WIII posiada dużo takowych elementów. I tyle.
Najbardziej lubiłam przechodzić misje elfami i szanownym Artasem (tak to sie go pisało...??)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mnie się najabrdziej podobała kampania pierwsza, czyli gdzie się kierowało Artasem, także fascynująca była Orkami, super gra pod każdym kątem patrzenia !
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Hmm.. jezeli chodzi o rase.. to nieumarlii pewnie niektórzy co grali mysla ze podejscie na łatwizne.. ale zupenie odwrotnie.. pamietam kiedys mialem nawet niezly pozniom na battle necie.. ale to były czasy

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie się bardzo przyjemnie przechodziło misje elfami - szczególnie te gdzie gra się Maiev (cholera wie, tak to sie pisało...?? ). Ogólnie elfy to moja ulubiona rasa w tej grze, więc co się dziwić
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Elfy, fajna rasa ale slaba, za slaba. Moje ulubione rasy to nieumarli lub Orki.
PS: widzieliscie pokazowke na samym koncu warcrafta 3, tam gdzie juz sie pokazuja producenci itp?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.004
Posty: 58
Skąd: PL
To prawda elfy sa przysłabe z deczka ,ale ciekawi śa i mi się dobrze nimi gra:)
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie tez maja fajne up'grady ale tak jak powiedzialem sa slabi i z silnym wrogiem nie maja za duzych szans

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Właśnie dlatego granie nocnymi elfami jest takie wciągające ! Albo pokażesz co naprawde umiesz, albo po tobie. Nie na darmo ostatnia, najtrudniejsza kampania w Warcarft III jest rozgrywana elfami. Niedoceniacie szczególnie jednej mocnej strony tej rasy: mają świetnych bohaterów (Illidian rules !!! )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Eee tam elfy wcale nie takie słabe, miało się druidów w zasięgu ręki i było jak najbardziej wporząsiu.
A granie takimi nieumarlakami to jak w StarCrafcie - robi sie dużo bydła (ghouli znaczy) oczywiscie na ile upkeep pozwoli i jazda Żadna frajda... A tu masz elfy trzeba się pomęczyć, aż miło
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
TAaa moj ziom Ilidian .... zzzaafajny ;D najlepsze to u niego sa te ostrza ... ale "czary" też sa dobre... najlepszy ostatni
------------------------
tak w ogóle [ ort! ] to ja nie przepadałem za normalną rozgrywką, ja mowiac prosto grałem na mapkach typowo multiplayerowych => Footman Wars => TD => Dbz Tribute Ultra (najlepsza mapa DB zrobiona na Warcrafta, gosciu "Gotenkz" dostał nagrode od Blizzarda za stworzenie tak profesionalnej mapy)

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm...Warcraf to jedna z moich ulubionych gier...niestety jeżeli chodzi o grę przez sieć to nie za fajnie, cały czas drże żę mi sie zawieśi. Okropnie mi zwalnia kopm i np. pół minuty jest zacięty obraz, słyszę tylko co pewien czas odgłos walki, po pewnym czasie się odblokowuje a tu patrzę rozwalają mi bazę....albo jak wygrywam to mi się zwesza...czas na kupno nowego sprzętu

Najbardziej lubię grać orkami,tylko cholera drodzy są, szczególnie [ ort! ] gurty.ale trudno,za to jaką sieczkę robią !!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
znow zaczlem grac w ta wspaniala gre. albo przez siec z bratem, albo gram z pc, no i jeszcze przechodze od nowa kampanie. no i przyznam sie, ze elfy mi najbardziej przypasowaly, extra postacie, wszystko szybko sie nimi robi, bardzo dobra rasa! najbardziej nie lube ludzi, tacy lelawi:D
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Co ty chcesz od ludzi, dobrzy strzelcy i efektowni. Elfy są mi się nie podobają. Słabe w walce w zwarciu, trudno się robi nimi rush. Jedyny plus to niewidzialność, lecz to jednak za mało by stały się dla mnie atrakcyjną rasą. Nie jeden jednak wyćwiczuył styl gry i potrafi rozwalić elfami nie jedną bazę, ja tego jednak nie potrafę.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
elfami strasznie słabo sie bronić Najlepszą rasą śa chyba nieumarli, chociaz orkowie tez mi sie podobają
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Orkami najlepiej sie gra. Chcialbym kiedys zagrac w World of Warcraft ale serwer jest platny no a w ta gre mozna pykac tylko przez neta

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To nielegalne, ale w WoW można grać na pirackim servie za darmo. Wystarczy wiedzieć co i jak. (Od razu mówię, że ja nie wiem xD)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Fajna gra, ale wstyd się przyznać bo mam tylko Warcrafta 2 (mam tą płyte od 1 klasy podstawówki, ale staroć, troche porysowana, ale dalej chodzi). Żałosne co nie? Ale na 2 też da się pograć
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Warcraft 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook