Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 062, 16.10.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego drugiego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 16.10.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Motyw z żółwiem świetny

Grupa Mirai
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Odcinek nawet przyjemny, będą hejty że przegadany.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie sądziłem, że Goku rzeczywiście nauczy się Mafuby To była urocza scena, kiedy trenował na żółwiu

Na początku z odcinkiem ewidentnie było coś nie tak (grafika, animacje, walki), ale się poprawiło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Tak przy okazji to dzisiaj wystąpiły aż 4 osoby, które przemówiły głosem Pani Nozawy.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
dobry był moment, co Bulma gadała, że Goku wszystko rozwiąże, a Vegeta taki wkurzony ;D

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
bardyt napisał(a):
dobry był moment, co Bulma gadała, że Goku wszystko rozwiąże, a Vegeta taki wkurzony ;D
.

W pewnym momencie myślałem że Vegeta wyskoczy do Bulmy opierdzieli ja że nie wierzy w możliwości męża i syna, .


Liczyłem że walka Tronska z Blackiem będzie przynajmniej na równym poziomie że syn Vegety da mu trochę w kosc i że zniknie ten jego kretynski uśmieszek z twarzy , no coz coraz bardziej wkurza mnie ta bezsilność bohaterów w walce z Zamassem i Blackiem

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nawet spoko odcinek, mam nadzieję, że Vegeta się odegra i zobaczymy niezłą walkę. Ciekawe czy zobaczymy Beerusa w przyszłości?

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
aietny Trunks ma moc. Mafuuuba to bylo do przewidzenia ze uzyja tego na Zamasu tylko jeszcze musi sie scalic bo bedzie jeden Garnek. Czekam aż mistrz Vegeta pokona Blacka i beda musieli sie scalić. Bedzie sie dzialo Troche za szybko sie dzieja te power upy w jeden odcinek Nauczona mafuba plus wykokszony Vegeta. Tak to serie zakoncza szybko. I bedzie turniej wszystkich najmocniejszych na Ziemi to juz bylo to moze calego ich swiata tez bylo to swiata zmarlych tez bylo. Konkretnie to skonczy sie turniejem wszystkich swiatow i w dodatku wszechczasów gdzie wiadomo Goku wygra.
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.725
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
Ehh i znowu odcinek nie był w stanie utrzymać poziomu z przed tygodnia. W ogólnym rozrachunku nie był to zły epizod, ale początkowe sceny potrafiły skutecznie do niego zniechęcić. I nie mówię o złych rysunkach - te zupełnie nie przeszkadzają w odbiorze odcinka, nie mówię o złej animacji czy o powtarzających się kadrach. Ale na litość boską - kto reżyseruje te odcinki ? ! Dostaliśmy pod koniec poprzedniego niesamowitą przemianę Trunksa, żeby co ? Obejrzeć parę niemrawych ataków, jedną wymianę ciosów, Masenko i tyle ? Zobaczyć jak dostaje oklep w parę chwil po przemianie ? Ten aspekt jest z pewnością do poprawy, bo o ile sceny "gadane" wychodzą im dobrze i tak samo było w tym odcinku, to o tyle sceny walki nie powalają. Oczywiście wielki plus za nostalgiczną Mafube
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tuptus napisał(a):
Ehh i znowu odcinek nie był w stanie utrzymać poziomu z przed tygodnia.
Ostatnio miałem tak z odcinkiem 40, czyli następnym po aktywowaniu Kaiokena.

To właśnie mi nie grało z początkiem odcinka, o czym pisałem wyżej. Być może kwestia reżyserii czy po prostu scenariusza/kompozycji. Tyle że kiepskawa animacja jeszcze to wszystko dobiła. Masenko jakby wycięte z gry.

Humor w odcinku na duży plus.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
W tym odcinku nie bylo w ogóle animacji. To byl tak zwany pokaz slajdów z niestarannie narysowanymi scenami.
Na szczęście w następnym odcinku wraca Naoki Tate, także powinien być juz utrzymany poziom z 61 epka.

https://my.mixtape.moe/tqrkcy.mp4
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Zauważył ktoś, że w remake'u sceny z Mafūbą, Żółwim Pustelnikiem i Daimaō Mài miała oczy poprawnego koloru, tj. niebieskie. Pewnie dlatego, że animując, bazowali se na oryginale. Ciekawe, ciekawe. Małej w takim razie jeszcze nie zbłękitniały, a tej z przyszłości kolor wyparował wskutek tragicznych przeżyć xD

Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Natsuru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 2.716
Posty: 11
Skąd: Japonia
Odcinek był mega ... Tylko miałem nadzieję, że przemiana Trunksa będzie dawała większego kopa ... .
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Muszę przyznać, że podoba mi się kombinacja Zamasu-Zamasu. Wreszcie mamy dwóch sukinsynów w parze wrogów, bo do tej pory zwykle był tylko jeden. O ile oczywiście można mówić o dwóch...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Wow, to Goten jednak żyje :O Chyba to jego pierwszy i dłuższy występ w nowej sadze. Chciałoby się rzecz „nareszcie”. Trening Goku na żółwiu dość zabawny. Piccolo tradycyjnie delikatnie olany. Chwila przebłysku żeby ostatecznie zostać poniżonym _^_ Z drugiej strony miło, że Kamesennin (człowiek!) mógł się na coś przydać.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 062, 16.10.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook