Forum Dragon Ball Nao

» Polityka

Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W Mielcu podobnie, choć nie dochodzi do kontaktów fizycznych.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam nadzieję, że temat jakoś ożyje.
Hayato napisał(a):
Uważam,ze nie powinno się skupiać dwóch [ ort! ] tak ważnych stanowisk w rękach jednej rodziny.
Takie pytanko na szybkości do Ujia: czy król i następca tronu są tak ważnymi stanowiskami, że nie powinny być skupione w rękach jednej rodziny?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Ogłoszono skład rządu:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/nowy-rzad-pr ... 85079.html

Nie wiem, jak PiS widzi swoją przyszłość z Macierewiczem jako ministrem, no ale powodzenia.

Ubiegłeś mnie, ale to dobrze, bo chciałem o tym napisać w temacie o "Wyborach 2015"

Część z tych nazwisk nie jest zaskoczeniem, bo i funkcjonowali w Kancelarii Rady Ministrów 10 lat temu bądź, byli kandydatami na stanowisko choć II ligi Ministra.

No wiesz Zawsze mogli powołać Pawłowicz na Ministra Sprawiedliwości

W każdym razie... ZNOWU w MON będzie osoba co z militariami, wojskiem etc. ma tyle wspólnego co malarz-realista z fizyką kwantową. No dobra, działał w harcerstwie, w tamtych czasach to przeciętny harcerz był prawie jak dzisiejszy rezerwista.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Oj tam, ale Macierewicza to wy szanujcie

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To nawet nie chodzi o to, co ja osobiście o nim myślę, ale jest postrzegany jako oszołom, a to dla wielu koniec świata. "Pewnie wywoła 3 wojnę światową!" No i pytanie, czy PiS nie zdaje sobie z tego sprawy. Nawet w ich poprzednim rządzie nie był ministrem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
To nawet nie chodzi o to, co ja osobiście o nim myślę, ale jest postrzegany jako oszołom, a to dla wielu koniec świata. "Pewnie wywoła 3 wojnę światową!" No i pytanie, czy PiS nie zdaje sobie z tego sprawy. Nawet w ich poprzednim rządzie nie był ministrem.
W MON-ie pracował tylko nie pamiętam, czy za czasu urzędowania Sikorskiego czy też Szczygło

Oszołomem, myślę że nie jest, ale niektóre Jego wypowiedzi, notorycznie te związane ze Smoleńskiem sprawiają wrażenie kołkiem ciosanych. Częściowo sam zapracował na taki, a nie inny wizerunek.

Nie, to nie jest medialna manipulacja czy też otoczka, bo człowiek, który nie jest ignorantem bada sprawę wnikliwiej i pod różnym kątem.

On naprawdę wszystko "to", czyli nieuzasadnione teorie spiskowe, mówi: na wiecach, spotkaniach, przemówieniach, wykładach. Trzy lata temu sam miałem go okazję posłuchać na żywo

Za "Listę" i kilka innych rzeczy, które są zgodne z rzeczywistością można go cenić, ale w aktualnej, trwającej od 5 lat argumentacji typu "Wiem lepiej" to przykro mi. Mojego poparcia jego kandydatura nie ma.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A myślicie, że czemu tak jest? Czemu zaraz po exit pollsie to nie Szydło wyszła przemawiać tylko Kaczyński, i to zaczynając z grubej pety nawijać o Smoleńsku? I czemu Macierewicz został ministrem, skoro wiadomo, ze zostanie użyty do ośmieszenia i rządów PiS, jak i Polski jako takiej. Jesteśmy w zjednoczonej Europie, de lege nie jesteśmy niepodległym i suwerennym państwem i w dodatku całe te pieprzone #25LatWolnosci odrabiamy prace domowe przez Zachodem. Polska ma zostać upokorzona raz jeszcze i raz jeszcze postawiona pod europejski pręgierz moralny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Czemu nie więcej ? Pogrąża się ten układ coraz bardziej. Zaraz pojawi się cichy samobójca.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Sądziłem, że jak sejm i senat przegłosują ustawę, a następnie podpisze ją prezydent, to pewne jest że wejdzie ona w życie. Tak było z ustawą o zawodzie fizjoterapeuty (jeszcze za czasów PO sejm i senat przegłosowali ustawę, mimo sprzeciwu PiS-u), potem prezydent Andrzej Duda ją podpisał. Wczoraj pani poseł z PiS-u złożyła projekt, który przewiduje, że ustawa wejdzie w życie 18 miesięcy później niż zakładano, a czas ten będzie wykorzystany do przekształcenia ustawy. Dziwne to dla mnie i nie w porządku.

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ustawa ta była inicjatywą obywatelską - a te są najmniej poważane przez jakiekolwiek rządy.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ta akurat była posłów PSL-u. Obywatelską odrzucili chyba wczoraj.

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jeszcze lepiej.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ten rząd z automatu uważa przedsiębiorców za gorszy sort, a ofertę ekonomiczną szykuje jedynie wobec pracowników najemnych, więc model zmian nie zaskakuje. Taka ich charakterystyka. Jednak muszę stwierdzić, że mimo to zmiana można przynieść jakiś pozytywny skutek w związku ze sporym wzrostem poziomu konsumpcji, co się ostatecznie przełoży na rentowność przedsiębiorców, dzięki czemu może nie odczują tego negatywnie. Dobrze było, gdyby zapowiedzi się sprawdziły chociaż wobec samozatrudnionych i by koszta dla nich były odpowiednio niższe. To nie jest taka reforma jaka powinna być, ale w obecnym modelu państwa, przy doktrynie jakąś rząd czy ogólnie państwo polskie się kieruję lepszej mogłoby nie być. Zarabiających najniższą krajową, czy generalnie poniżej średniej jest na tyle dużo, że to może zadziałać. Wzrost konsumpcji, a zatem wpływów podatkowych może zrekompensować, z punktu widzenia rządu koszty. Nie chodzi jednak o to, by rząd sobie coś zrekompensował i był w stanie domknąć budżet przynajmniej bez zwiększonego deficytu, ale by deficyt zmniejszać, uzyskać nadwyżkę, zacząć spłacać zadłużenie, a przy tym obniżać podatki. Żeby do tego doszło rząd musiałby pójść za ciosem i oprócz składki jednolitej wypieprzyć część urzędników i posprzedawać różnego rodzaju gówna takie jak stadniny, bo to że państwo zajmuje się czymś takim jest po prostu chore. Wątpię jednak, by rząd było stać na coś takiego. Wracając do meritum uważam, że ta zmiana ma jakieś szanse powodzenia, ważne jednak by obyło się bez przerzucania kosztów z najemników na pracodawców.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przykre te aktualne rozruchy. Zaostrzenie aborcji nie przeszło? A kogo to obchodzi, trzeba dalej wychodzić na ulice, bo przecież kobiety mają źle, odkąd PiS doszło do władzy. Śmiech na sali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » Polityka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook