Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 066, 13.11.2016

Strony:   1, 2, 3
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Katz napisał(a):
Działanie potary faktycznie uzasadnione z dupy, ale pewnie nie chciało im się kombinowac jak by ich później rozdzielić no i musiał jeszcze dodać coś od siebie Trunks więc musieli dać taki zabieg.
Szybki rozpad fuzji mogliby uzasadnić tym, że Goku tuż przed użył Kaiokena, przez co Vegetto miał problem z ki, dodatkowo wzmocniony przez fuzję i tyle.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Co do power upa Trunksa to jest on uzasadniony. Trunks nie zaniedbywał trenigów
Ale nie trenował z mistrzem pokroju Whisa znającym tajniki mocy na poziomie SSGSS, żeby w jedną sagę dojść aż tak daleko. Może trochę z Vegetą, jeśli dobrze pamiętam. Przypuszczam, że w DBZ postarano by się o wytłumaczenie tego wszystkiego. Np. że półsaiyanie mają większy potencjał. Sami bohaterowie byliby tym zaskoczeni. A jestem pewien, że w tej serii o nic takiego się nie pokuszą. Pokonał go w fajny sposób, ale jak to wszystko możliwe? Nieważne, stało się.

Tuptus napisał(a):
Boga, który nienawidził ludzi, który był przepełniony nienawiścią i który był zaślepiony swoją wizją wszechświata, pokonał człowiek.
Nie no, chyba wszyscy się zgodzą, że (wbrew opinii Trunksa) Zamasu przegrał przede wszystkim dlatego, że przestał być nieśmiertelny na skutek przejęcia ciała Goku

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Endzik napisał(a):
Szybki rozpad fuzji mogliby uzasadnić tym, że Goku tuż przed użył Kaiokena, przez co Vegetto miał problem z ki, dodatkowo wzmocniony przez fuzję i tyle.
Obaj zjedli po fasolce, przez co ciało Goku nadwyrężone kaiokenem wróciło do normy.

Nie wiem jak was, ale mnie męczy postać Zamasu. Jest beznadziejny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Fasola mu nie pomogła po walce z Hitem.

Dodano po 2 minutach
Żeby było jasne, chodzi mi o to, jak stracił kontrolę nad ki kilka dni po turnieju.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Naprawdę podoba mi się Zamasu jako główny zły, zwłaszcza w wersji "Black i Zamasu" - bardzo fajnie zrobiona postać. Po fuzji niestety przestał być taki fajny, bo zaczął pieprzyć jak ścierwo Aizen, a to jest złe skojarzenie -_-'

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.706
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
clio napisał(a):
Naprawdę podoba mi się Zamasu jako główny zły, zwłaszcza w wersji "Black i Zamasu" - bardzo fajnie zrobiona postać. Po fuzji niestety przestał być taki fajny, bo zaczął pieprzyć jak ścierwo Aizen, a to jest złe skojarzenie -_-'
Zamasu nie jest zły a seria z bogami nawet dosyć interesująca. Początek serii "Super" jest bardzo dobry. Potem trochę bez sensu wprowadzenie Złotego Frezera. Odgrzewanie starego kotleta z braku pomysłu. Dużym mankamentem jest brak turnieju sztuk walki pomiędzy wszystkimi dwunastoma wszechświatami z udziałem bogów i najlepszych wojowników. Nagrodą byłoby zwiększenie mocy i trening u Zeno.

Cały ten poziom SSJ Blue również średnio mi się podoba. Czy nie lepiej byłoby, aby Goku i Vegeta opanowali używanie SSJ God i potem stopniowo wchodzili na kolejne stadia tego poziomu?

Zdecydowanie wolałbym czytać i oglądać serię przedstawiającą wydarzenia po "GT". Tam były ciekawsze postacie i fabuła.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ale seria jeszcze się nie skończyła i turniej będzie bo zarzyczyl sobie tego sam Zeno.

Widzę że ktoś tu słabo śledzi fabule DBS :p :p

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Zdecydowanie najgorszy odcinek w całej serii. Normalnie mam ochotę to dropnąć


Totalnie nierówne toto. Niby nie mogę hejcić, bo miejscami było spoko, ale końcówka jak z jakiegoś holiwódzkiego katastroficznego ścierwa. Pierwsze 110 minut rozkręca się akcja, popłoch, mędrki dywagują, co się zaraz stanie, po czym okazuje się, że wulkan wyjechał na wczasy i już nie będzie robił erupcji. La gêne, mes amis.

Spoiler:
Dobrze, że to jeszcze nie koniec Zamka. Mam nadzieję, że w następnym odcinku wyjdą z tego obronną ręką.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
bardyt napisał(a):
ktoś ostatnio obstawiał wykończenie Zamasu kulką Genki Dama, zastosowali coś innego choć dla Trunksa, w sumie plus za to, choć mogli to bardziej przeciągnąć i tą walkę np. rozłożyć na 3 odcinki wyglądałoby to lepiej, niż w jednym odcinku takie powerupy.
Jam to był

Wydaje mi się, że to była Genki Dama, ale jak widać Trunks i mieszkańcy jego świata użyli jej hmmm nieświadomie(?) No cóż, Mafuby też się nauczył z telefonu więc... co to za problem dla niego Intuicyjnie opanować boską technikę.

Znając życie pewnie w mandze się wyjaśni cóż takiego Trunks zrobił, bo wątpię by Goku wytłumaczył nam to w następnym epku.

Ogólnie jak już naprawdę chcieli zrobić z syna Vegety takiego uber wojownika to mogli iść na całość... tzn. dać mu tę formę Blue, a nie tak kombinują z tą połowiczną formą SSJ/SSB... Niby jest to Blue, niby nie jest, niby coś pomiędzy... a przynajmniej tak to wygląda, bo aura i cała ta otoczka by się zgadzała, a zwłaszcza w tym odcinku. Liczyłem, że może Trunks będzie tym, który rozwinie tradycyjne formy (SSJ3???), ale cały ten epik pokazuje, że raczej nie.

Argumenty? Teoretycznie Trunks (czas na mega naciąganą spekulację) wyczuł moc SSB Vegetto, a więc boskie ki, a to już klucz do przejścia w wyższą formę. Ewentualnie (i tu jeszcze głębsza spekulacja) podczas treningu z Vegetą doszedł do tego.

Jak już wspominałem wcześniej kwestia tego, dlaczego Trunks jest taki mocny zapewne wyjaśni się w mandze.

Co do samego epka... Walki niby "super", ale naprawdę trzeba było je tak mocno przyspieszać? Aż tak gonił czas antenowy??? Polecam sobie puścić walkę Vegetto z Zamasu w spowolnieniu x0,5 klatek. Pewnie tak to miało wyglądać w oryginale i o ile same tła niby tego nie oddają (z racji tego, że są statyczne) to ruch postaci niestety tak. Nie powiem, że wyszło dziadostwo, bo animacja jest ładna i płynna tylko czemu to wszystko na takim przyspieszeniu...

Zamasu totalnie oszalał i to w sumie jest kwintesencja całej tej sagi -> Tak jak Goku z niemal każdej istoty, którą spotka jest w stanie wyciągnąć to co najlepsze przez co zyskuje wielu przyjaciół, sojuszników itd. (wcale o to nie prosząc, bo robi to nieświadomie) tak w przypadku Zamasu wyciągnął wszystko to co... najgorsze.

PS. Niektórzy głównie ze względu na tę sagę zaczynają spiskować, że tak naprawdę to Toyotaro odpowiada za "Super", a Toriyama figuruje jako wersja oficjalna

Bardzo jestem ciekawy tego turnieju pomiędzy wszystkimi Wszechświatami. Myślałem, że Future Trunks pojawi się w nim również jako reprezentant VII Wszechświata, ale skoro go żegnają.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Jak już wspominałem wcześniej kwestia tego, dlaczego Trunks jest taki mocny zapewne wyjaśni się w mandze.
Być może. Pytanie, jak traktować mangę? Przecież to może Toyotaro wymyślać "sobie" te wyjaśnienia, bo jemu, tak samo jak nam, też może nie pasować taki przebieg fabuły, że nic nie wiadomo. A że ma podobno wolną rękę...

Kenji Harima napisał(a):
PS. Niektórzy głównie ze względu na tę sagę zaczynają spiskować, że tak naprawdę to Toyotaro odpowiada za "Super", a Toriyama figuruje jako wersja oficjalna
Moim zdaniem, jeśli już, to ani jeden, ani drugi, tylko specjalnie powołany wyspecjalizowany pion Dragon Ball Room.

No, vegeta391, widzę, że się rozumiemy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 066, 13.11.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook