Forum Dragon Ball Nao

» Piłka nożna

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Chłopie. Tępy jesteś czy co, jesteśmy w dziale sport.
Spamer jesteś. Sztuka XD Body builiding jest sztuką ale nie o to tu chodzi. Starasz się coś mi udowodnić ? Nie wyjdzie ci, jestem o krok do przodu.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Nie chce mi się gadać skoro nie rozumiesz nic totalnie. Pojęć z własnej dziedziny nie znasz. Żeby Got nie miał sprzątania leje na to.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Miliony ludzi na świecie używa pojęcia "budować formę", a ty temu zaprzeczasz odwołując się do rzeczy martwych ?

Dodano po 4 minutach
Shihouin napisał(a):
Nie chce mi się gadać skoro nie rozumiesz nic totalnie. Pojęć z własnej dziedziny nie znasz. Żeby Got nie miał sprzątania leje na to.
Posprzątaj sobie w głowie. Sam nie wiesz co chcesz i gubisz się w swoich postach.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Wydaje mi się, że w tym sezonie gwiazdy Ronaldo i Messiego przygasły. Prawdopodobnie obaj wciąż są najlepszą dwójką na świecie, ale Suarez i Bale niewiele im ustępują. Czy to tylko chwilowa niedyspozycja, czy już nigdy więcej nie osiągną nadludzkiego poziomu? Po Messim widać, że kontuzje go powoli wykańczają, o Ronaldo krążą plotki, że kolana już mu wysiadły.

Osobiście nie mogę się doczekać, gdy pierwsze skrzypce w Realu zacznie grać Bale. Pod względem atletycznym wydaje mi się, że przewyższa Ronaldo w czasach świetności. Na pewno jest szybszy, a śmiem twierdzić że i silniejszy. Najbardziej w finale Ligi Mistrzów utkwił mi moment z pierwszej połowy, gdy Bale leciał na pełnej !? prawą stroną i wbiegł w niego któryś z obrońców Atletico. Neymar na pewno by się wywalił; Messi, Suarez i Ronaldo prawdopodobnie zaczęli się z nim przepychać, ale Bale odbił go od siebie. W sprincie, z piłką przy nodze, odbił od siebie wbiegającego na niego obrońcę. Szczerze to nie pamiętam, żebym kiedykolwiek widział coś podobnego.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Borussia - Legia 8:4

Przedni wynik. Niestety widziałem tylko ostatnie pół godziny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Legia - Sporting 1:0

Mało widowiskowy mecz, ale liczy się licha wygrana od efektownej przegranej ; o Niemozliwe stało się faktem, skazywana na pożarcie Legia ugrała w trudnej grupie 3 miejsce i awans do LE na wiosnę. Tak oto kończy się dosyć dobry rok dla polskiego futbolu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Było kilka dobrych akcji, niestety spartaczonych bezpośrednio pod bramką. Ale w porównaniu do meczów z pozostałymi drużynami to faktycznie nuda. Można chyba powiedzieć, że cudem to wygrali, bo przeciwnik też nieźle partaczył, a sędzia wyrozumiały.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie powiem plebiscyt złotej piłki mnie rozczarował jeśli chodzi o Lewandowskiego, dopiero 16 miejsce? Ja wiem, ze tak jak Ronaldo czy Messi nie zdobył medalu mistrzostw kontynentu, ale miejsce w 10 powinien mieć, w końcu był królem strzelców Bundesligi.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Gdyby grał w Anglii albo Hiszpanii, byłby wyżej, niezależnie od wyników.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie ma co się przejmować jakimiś dziennikarskimi plebiscytami z Zachodu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Knatte08 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 35
Dni na forum: 2.612
Ostrzeżenia: 1
Posty: 8
mnie zawsze stawiano na bramce
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Legia - Ajax 0:0

Nuda jak diabli. Pod koniec się spostrzegłem, że chyba nawet żadnego rożnego nie było.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.768
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
piłka nożna to sport czy biznes? dlaczego nie uznają bramek jak ta wczorajsza dla Ajaxu. czy mecze są ustawiane i jeśli tak to w jakim procencie?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ajax - Legia 1:0

Słaby dwumecz Legii, nie wiem, który z tych zespołów bardziej zasługuje na krytykę, Legia czy Ajax, który lata temu rządził Europą a teraz praktycznie męczył się z Legią. Przykre, że taka wielka firma stała się przeciętniakiem, podobny los czeka pewnie pewnie najbliższej przyszłości AC Milan.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
AC Milan już ten los spotkał.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I Manchester United też.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W przypadku Milanu zapowiada się dopiero drugi ciulowy sezon, być może za dwa lub trzy sezony się odbiją, ale w to wątpie. Jeżeli chodzi o Man Utd, to wątpie by pozwolili mu upaść, tam potrzeba tylko drugiego Fergusona, który ich jakoś poukłada no i to jest Premier League, najbardziej medialna liga świata, a że klub markowy to zawsze znajdzie się jakiś żyd albo arab, który sypnie złotem i wyniki, przynajmniej te krajowe też przyjdą.

Jeżeli chodzi o Anglię to tam w głębokim kryzysie, trwającym blisko 30 lat jest Liverpool. Chyba drugi pod względem tytułów klub w tym kraju, a prócz LM w 2005 nic znaczącego nie zdobył w ciągu tych lat.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Milan:
2012–13 3
2013–14 8
2014–15 10
2015–16 7
W tym sezonie na razie 7.

Co do MU, to zobaczymy jak skończą sezon pod Mourinho. Jeśli nie zajmą co najmniej czwartego miejsca, to będzie mu w dupsko ciepło, choć pewnie go nie wywalą po jednym sezonie. Jak w drugim mu się nie uda, to wtedy 100% out. Problem z Mourinho jest taki, że szuka sobie kozłów ofiarnych w każdej drużynie, żeby dać przykład kto tam rządzi, co ma zmotywować resztę. Taka mentalność wypala zawodników. Jose w żadnym zespole nie był dłużej niż trzy lata, nie ma co ukrywać, że działało to aż do Realu Madryt włącznie. Jednak myślę, że w czasie drugiej kadencji w Chelsea Mourinho popełnił faux pas, którego gracze w Premier League już w żadnym klubie mu nie wybaczą - rzucił do pożarcia sępom lekarkę i Chelsea się tak stoczyło w czasie obrony tytułu, że Hiddink ledwo ich ogarnął. Mało tego, przechodząc do MU na samym początku zjechał Rooneya, który mimo że jest mocno przereklamowany, to jednak jest kapitanem, no i atmosferę mógł mu psuć Mata, którego przecież wywalił z Chelsea. Zobaczymy jak będzie, ostatnio jakby się poprawili, ale są na szóstym miejscu.

Co do samej wielkości MU, to zawdzięczają to odniesionym sukcesom. Jeszcze kilka sezonów bez Ligi Mistrzów i kasa się skończy. Wtedy Amerykanie może rzeczywiście sprzedadzą jakimś Arabom, ale w takim wypadku klub nie będzie maszynką do robienia pieniędzy, tylko dziurawą skarbonką.

Liverpool to w ogóle zgon jeśli chodzi o kibiców, chyba tylko feminazistki łatwiej !? niż ich.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Piłka nożna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook