Forum Dragon Ball Nao

» Turniej wszechświatów - rozmyślanie

Strony: 1, 2, 3  
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
odnośnie turnieju, do którego już bliżej niż dalej...

ciekawi mnie jak to będzie wyglądać, bo kto mógłby walczyć z 6 wszechświata (poza Goku i Vegeta).

Kogo mógłby wybrać zaś Champa z Vados z 7 wszechświata (bo w sumie jedyna tam licząca się postać to Hit, no i skąd nagle wezmą lepszych wojowników, skoro już ponoć do poprzedniego turnieju wybrali najlepszych?)

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bardyt: 17.11.2016, 22:06
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jak Zen'ō rozkaże, to i Hakaishini wezmą czynny udział. Mnie by się takie coś podobało, nie wiem jak wam

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na razie nic nie wiadomo. Jakiś czas temu chodziły plotki, że ma się w tej sadze także pojawić Futue Trunks i walczyłby o kulę by móc odbudować swój świat.Z jednej strony błoby to mocno naciągane, ale z drugiej w końcu on na ten moment jest trzecim po Goku i Vegecie. Trochę obawiam się tej sagi, zwłaszcza tego, że wszechświaty są bliźniacze i boje się wysypu klonów i atmosfery, bo nie wiadomo czy przebije kończącą się sagę.

Co do drużyny to teraz będzie otwarty turniej więc nie będzie ściśle określonych zasad co do członków, myślę, że z 7 polecą Goku i Vegeta a z 6 Cabba i Hit, nie wliczając w to Bogów Zniszczenia o ile mogliby wystapić, ale wydaje mi się, że tak się może stać. Ciągle mam w pamięci cel w jakim Whis zechciał szkolić Goku i Vegetę i tu szukałbym ewentualnego plot twista.

Aha no i najważniejsze czy Goku osiągnie nowy poziom transformacji i w jakim bedzie kolorze? ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
szopman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.090
Posty: 8
Wiecie co by było arcy-zajebiste?
Gdyby zabrali na ten Turniej prowadzącego z Tenkaichi Budokai Gość zdecydowanie zasługuje na jakiś występ w DB Super ; )
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Skoro w turnieju mają brać udział przedstawiciele wszystkich wszechświatów, myślę, że z każdego wszechświata nie wystartuje więcej niż 2 zawodników.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Aha no i najważniejsze czy Goku osiągnie nowy poziom transformacji i w jakim bedzie kolorze? ; p
Dostanie raka i wyłysieje na wskutek chemioterapii.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Też mnie zastanawia liczba zawodników, którzy wezmą udział. Jeśli w istocie będą wszystkie wszechświaty i wszystkie walki mielibyśmy oglądać, to raczej dużo ich nie będzie. 12 wszechświatów to sporo, więc pewnie będą jakieś klasyfikacje. Przypomnę, że na ostatnim turnieju DBZ było 12+1. Na turnieju z początku sagi Buu 16. Ale żadnego z nich nie oglądaliśmy w całości. Czyżby i tym razem?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Pewnie za parę odcinków Zeno zacznie przygotowania do turnieju, Goku i Vegeta pewnie odbędą treningu zaś pod okiem Whisa, co koniec końców przyniesie nam nową transformację i myślę, że będzie to pewnie w walce finałowej.

Niby kolor teraz nie mógł być biały, bo taki ma Zamasu, co sugerowałoby z góry biały, ale mam nadzieję, że jednak dadzą inny, co więcej fajnie jakby nie tylko zmienił sam kolor włosów, ale np. był bardziej napakowany / wydłużone miał włosy choć nie tak bardzo jak w przypadku SSJ3 - czy coś w tym stylu, bo to, że zmieni sam kolor i aurę w okół siebie to już słabe i mi się osobiście przejadło...

Fajnie też jakby pokazali transformację (o ile faktycznie będzie) kolejny raz w jakiś epicki sposób, a nie tak, że Goku pstryknie palcem, ciach! Mamy nowy kolor i lecimy dalej... chciałbym by ta przemiana była epicka jak ta podczas przemiany w SSJ gdy w DBZ walczył z Freezą...

Zastanawiam się, kto będzie lepszy zaś w mocy Vegeta, czy Goku...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
bardyt napisał(a):
napakowany
Nie liczyłbym na to. Styl Toriyamy uległ zmianie i teraz cherlaki są w modzie. Mnie też brakuje porządnej muskulatury. Black to już jest szczyt wszystkiego. Nie potrzeba mi Brolly'ego, ale... No.

bardyt napisał(a):
Fajnie też jakby pokazali transformację (o ile faktycznie będzie) kolejny raz w jakiś epicki sposób, a nie tak, że Goku pstryknie palcem, ciach! Mamy nowy kolor i lecimy dalej... chciałbym by ta przemiana była epicka jak ta podczas przemiany w SSJ gdy w DBZ walczył z Freezą...
Moim zdaniem przemiana w SSJG była epicka. Miała niezłego kopa. Gorzej z SSJGSSJ, ale też dało się przeżyć.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
bardyt napisał(a):
Niby kolor teraz nie mógł być biały, bo taki ma Zamasu, co sugerowałoby z góry biały, ale mam nadzieję, że jednak dadzą inny
Ja myślę, że już skonczą z kolorami. W Z po karmazynowym Kaiokenie dominował później blond i w serii Super mogłoby być podobnie z niebieskim. Może teraz Goku osiągnie SSJ3 Blue?

Jeszcze miałbym chęc, aby toriyama zrobił coś z Gotenem i Trunksem, aby nie były takimi maskotkami, a faktycznie jeszcze coś zdziałali bo widać, że jakąś tam wolę walki mają, ale są tłamszeni przez Chi-Chi i Bulmę. Ale to pewnie zadanie na kolejną sagę o ile jeszcze jakaś się pojawi.

Dodano po 3 godzinach
Tyle z waszego turnieju XDDD

http://yonkouprod.com/dragon-ball-super-ente ... mber-18th/

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
merliczka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.801
Posty: 13
Niech pokażą nieco więcej z innych wszeświatów, planety, życie, wszystko.
A nie tylko paru ludków wojowników pokazują na turnieju, ja chce poznać cały tamten świat, jak tam sie żyje, jaka jest roślinność, jak wygląda ich ziemia, jacy są ludzie, to mnie interesuje.
A turniej i walki to tam taki dodatek, wiadomo że Goku wygra i wszystkich pokona, co by się nie działo.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
To polecam Star Trek albo Gwiezdne Wrota, tam poznasz inne światy.

W DBGT poznaliśmy kilka planet, a poza tym nawet własnego wszechświata nie znamy, więc co tu mówić o innych... DB Super to nigdy nie była przygodówka podróżnicza, więc na to bym nie liczył.

Poznamy kilka nowych ras, ich właściwości/ataki i to wszystko
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
merliczka napisał(a):
A turniej i walki to tam taki dodatek, wiadomo że Goku wygra i wszystkich pokona, co by się nie działo.
Śmiałe założenie, bo Goku nie wygrał turnieju od TB 23.

kinichi napisał(a):
DB Super to nigdy nie była przygodówka podróżnicza, więc na to bym nie liczył.
Przy czym stare serie też nimi nie były (pomijając pierwszą sagę). A jeśli już poznawaliśmy nowe miejsca, to najczęściej były to fillery.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mnie ciekawi, kogo jeszcze dokoptuje 6 wszechświat. Ci co byli, raczej będą zwłaszcza, że część z nich pojawiła się w odcinku z baseballem więc ciekawe kogo tam wygrzebią, może kolejnych Saiyan z Sadary?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No to mamy zapowiedź nowej sagi.


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
To jest na prawdę zapowiedz nowej sagi ? Na poczatku wygladalo mi to na jakas reklame gry, bo jakość animacji i kreski w tym klipie jest jak z jakiegoś filmu kinowego.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tylko zapowiedź sagi.

Wiecie, w czym widzę problem? Skoro już teraz poznajemy wszystkich Bogów Zniszczenia i teoretycznie najlepszych wojowników we wszechświatach, to kto pozostanie na kolejne sagi, jeśli będą? Ale na razie mniejsza o to, ciekawe, jak turniej będzie wyglądał.

Pozwolę sobie wrzucić ujęcie wywołujące największe emocje

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
To co widzimy w zapowiedzi to pewnie posłuży za sceny do nowego openingu.

No nie powiem ciekawa jest ta postac przypominająca Brolego z inna płcią.
W koncu Broly stał się kanoniczny
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Super zapowiedż nowej sagi, nareszcie pokazują nowych Aniołów z bogami zniszczenia i kaioshinami. Ta saga na 100% dojdzie do 100 odcinka a myślę, że będzie to najdłuższa saga ze wszystkich obecnych i do 120 odc licze. Jak teraz ich poznamy to nowa saga po tej sadze, może być coś jeszcze, istnieją różne alterntywy, jak np postać wywołująca takie zamieszanie, że sam Zeno musiał zniszczyć 6 wszechświatów - bo kiedyś było ich 18. A może jeszcze wcześniej było więcej, więc mogą się jakoś uwolnić, powróćić takie postacie, to przykład, co by jeszcze mogło być. Bo pomysłów jeszcze może być sporo.

Diamante - inni piszą, że Super nie jest kanoniczne.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
To ma być jakaś reklama...

Ovin napisał(a):
na innej grupie na fb, która ma największe ilość osób z Polski, gdzie pojawiają się tłumaczenia w PL od hermsa szybciej niż tu na stronie to jeden z Adminów pisał, że Super nie jest też kanoniczny.
W ogóle jak DBSuper jest nie kanoniczny... tworzy go Akira Toriyama, jest oficjalną kontynuacją, tu zaznaczam, MANGI... mimo, że w anime wtrącili kilka postaci z filerów z DBZ, niech ten pożal się boże Administrator nie wypisuje takich rzeczy bo wystawia się tylko na pośmiewisko...

A w temacie:

Nowa sago może potrwać bardzo długo i może z nią być jak z sagą BUU, która jak nie patrzeć była jedną z najdłuższych i praktycznie mało z filerowana nawet w anime, całość miała coś +/- 90 odcinków, więc jeśli by zakończyli tę sagę w +/- 50 odcinkach z porządnym plot twist'em myślę, że wszyscy by byli zadowoleni.

Kolejny czysty turniej może być nudny, a to ze względu na reguły typu, ograniczenie czasowe walk, dyskwalifikacje przez zabijanie i tak dalej, strasznie by spłyciła tę sagę... niech przez pierwsze odcinki będzie ten turniej, a potem niech zostanie przerwany tak jak to było w sadze z BUU i zacznie się jakaś fajna bitwa z kolejnym super mega niszczycielem galaktyki.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Turniej wszechświatów - rozmyślanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook