Forum Dragon Ball Nao

» [Doradztwo] Pożyczki przez internet - przejrzeliśmy dla Państwa oferty.

kate20d
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.364
Posty: 3
Witam zapraszam na naszego bloga poświęconego chwilówkom i pożyczkom online. * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie interesuje mnie zadluzanie sie u lichwiarzy. Dziekuje, nie skorzystam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
kate20d
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.364
Posty: 3
Mnie również nie interesuje zadłużanie u lichwiarzy, mimo wszystko jednak oferują oni czasem darmową pożyczkę za 0 zł. Jeżeli jesteśmy w stanie spłacić to w terminie to dlaczego nie korzystać?
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Korzystałem z chwilówek, gdzie pierwsza pożyczka była "ZA DARMO". I rzeczywiście taka była. Spłacało się tyle, ile się pożyczyło. O kolejnych, tym razem mocno płatnych nawet nie myślę.
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.572
Posty: 24
Za darmo boli gardło. Inne opłaty ? Gdzieś haczyk jest pewnie. Lichwiarz pożycza na wysoki procent, ale ile to już wysoki procent. Oczywiście w skali stopa procentowa roczna nie powinna przekraczać max 20 % i tak zarobili by na ilościach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
VaperzVegeta napisał(a):
Inne opłaty ? Gdzieś haczyk jest pewnie.
Haczyk jest w tym, że większość (zgaduję) bynajmniej nie spłaca w wymaganym czasie i na nich zarabiają - zapewne podwójnie. Podobnie działają karty kredytowe, na których deficyt można spłacać w ciągu np. 30 dni bez opłat. Więc ludzie biorą, bo co im szkodzi, a potem przychodzi rzeczywistość.

Tak samo jest masa kont bankowych za 0 złotych i naprawdę takie są, bez żadnych haczyków, ale zauważyłem, że wielu internetowych komentatorów wie lepiej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Bez haczyków. Naprawdę. Ale jak się spóźnisz chociaż jeden dzień to już nieciekawie się robi. Te zero dodatkowych opłatza samo w sobie jest haczykiem. Spodoba Ci się, więc bierzesz kolejną.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Doradztwo] Pożyczki przez internet - przejrzeliśmy dla Państwa oferty.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook