Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 119, 10.12.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dziewiętnastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 10.12.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
zostały 3 wszechświaty, to teraz pewnie jeden będzie elimowany aż do połowy stycznia, a potem do marca zostanie 11 vs 7 wszechświat... czy mniej więcej tak...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Piccolo wyeliminowali ;/ jestem tym trochę zawiedziony.
Nareszcie znowu Gohan mial swoje 2 minuty
Skoro były sailorki to nie ma się co dziwić power rangers
Megazord
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Coś mi się wydaje, że te 12 minut turnieju, które pozostały trudno będzie rozciągnąć aż do marca. Z pewnością szykuje się coś "grubego" i turniej raczej nie dobiegnie do końca. Pytanie tylko co miałoby się stać, skoro od początku turnieju nie było nic "nadzwyczajnego" co mogłoby zwiastować jego przerwanie. W sadze Buu już było wiadomo, że pojawienie się Kaioshinów coś zwiastuje, że to nie będzie "zwykły turniej". Tutaj tylko Najwyższy kapłan jest podejrzewany przez widzów o 'coś', ale poza głupim demonicznym uśmieszkiem nic więcej nie było.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek ok milo bylo ogladac Picolo i Gohana. Megazord sie szykuje to odpadna wszyscy naraz i bedzie final. Przekret moze byc tylko przy zyczeniu. Typu wymazac zenusie teraz ja arcykaplan ze swoimi aniolami bede najsilniejszy. W sumie gdby nie zeno to zamasu bylby najsilniejszy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niezły odcinek. Fajnie, że prawie cała drużyna się zaangażowała w walkę. U4 odpadło w bardzo kiepskim stylu w odróżnieniu od wszechświatów z poprzedniego odcinka.

Tylko Piccolo, jak już korzystał z mocy Gum-Gumowocu, to mógł konsekwentnie - jak spadał, wystarczyło wyciągnąć łapę i złapać się areny. Nazywam to tak, bo nie przypominam sobie, żeby w DB/Z korzystał ze swojej rozciągliwości kiedykolwiek w innym celu niż do ataku. A tutaj to był ewidentny Luffy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.12.2018, 18:02
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Shounen napisał(a):
nie przypominam sobie, żeby w DB/Z korzystał ze swojej rozciągliwości kiedykolwiek w innym celu niż do ataku
Bo nigdy nie było takiej potrzeby - normalnie mógł latać. Natomiast Luffy nie, więc każdy sobie radzi jak może

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie chodzi o latanie, już podczas walki z Frostem rozciągał te ręce w niekonwencjonalny sposób.

Dodano po godzinie
Nawiasem mówiąc, od początku brałem pod uwagę, że jeden z nieujawnionych może być po prostu owadem. Przesłanka była w odcinku DB 070. Niby filler, ale jeśli wziąć pod uwagę, że drugi był niewidzialny, to chyba nie przypadek.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Nareszcie jest czas na skomentowanie DBS.

Muszę przyznać, że początek odcinka bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Fajna walka Vegety (on też ma dość bzdurnego gadania przeciwników), całkiem niezły rywal, no i końcówka z tym podhaczeniem. Najpierw myślałam, że to Vegeta, ale później on też oberwał. Trzymało to w napięciu tak, jak powinno, wprowadzając powiew świeżości.

Co dziwne, nie denerwowały mnie komentarze publiczności, pasowały do akcji, jaką oglądaliśmy. I ten pomysł Genialnego Żółwia z ubrudzeniem krwią jako nawiązanie do niewidzialnego przeciwnika Yamchy na "turnieju" Baby Guli - uśmiechnęłam się.

Niewidzialny przeciwnik fajny, ale trochę za szybko odpadł, po nim nagle Shatsa z tymi iluzjami, i znowu "niewidzialny", kilka ciosów i Piccolo wypada. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo dobry dynamizm, odcinek trzymał poziom, ale z drugiej, dlaczego tak szybko, w jednym epizodzie? Idiotyczni kosmici z serduszkami męczyli nas kilka odcinków przyprawiając o ból głowy, a ciekawie nakreślone postacie odpadają tak nagle.

Człowiek-robak, no DB to ma pomysły xd.

Biedny Piccolo, przegrać z czymś takim? Już bym wolała, żeby C17 odpadł, a Piccolo zorientował się, co jest grane. Ale trudno, czasu nie cofniemy, nawet mistrzowie strategii przegrywają.

Naprawdę jeden z lepszych odcinków.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 119, 10.12.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook