Forum Dragon Ball Nao

» Piękni, sławni itd :)

Strony:   1, 2, 3  
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
mnie sie najbardziej podoba piosenkarz + murzyn =2 pac
eh.....szkoda ze juz nie zyje

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Jeniffer Lopez Jessica Alba ,Sara michelle gellar ladne panienki ;] bym wzia je w obroty

pulkarecordzz.phorum.pl
Lucash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lucash
Wiek: 34
Dni na forum: 6.536
Posty: 4
Bardzo ładna jest Milla Jowovich, no i może jeszcze Rihanna

mnie sie najbardziej podoba piosenkarz + murzyn =2 pac
eh.....szkoda ze juz nie zyje

O BOŻE DROGI jak można napisać coś tak głupiego niby dorosła osoba a chamstwa sie nie oduczyła, na drugi raz zastanów się dwa razy jak coś znów napiszesz

emate: nie pisz dwa razy pod rzad postow!

shiro: A ty kto jesteś, że będziesz pouczać innych i mówić jak mają robić? Chciałbym zauważyć, że nie jesteś nawet Moderatorem tego forum, więc nawet nie powinno ci przez myśl przejść pouczanie Moderatorów lub wyższych stopniem. Zastanów się co mówisz chłopcze.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
heh ; )
to ze byl czarny bylo tylko jego plusem (mowie tu o pacu). poniewaz udowodnione jest to, iz czarni czuja o duzo lepiej rytm/muzyke, niz biali. wiec czarny artysta jest przewaznie swietny raperzy co chwile mowia do siebie 'nigga'. wiec ten Lucash wyskoczyl tu jak filip z konopi

pozdrowka
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Ja uwielbiam aktorke .... Newton ( z Mission impossible 2) Tylko nie pamietam imienia. Ale oczywiscie z wyglada ja lubie, no i z talentu grania w filmach tesh
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Mi sie podoba oraz budzi mój podziw wokalista zespołu Virgin czyli DODA. Ona jest bardzo ładna i w ogóle [ ort! ]
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Mi sie podoba oraz budzi mój podziw wokalista zespołu Virgin czyli DODA. Ona jest bardzo ładna i w ogóle [ ort! ]
Chyba z byka spadłeś kolego. Nie ma większej brzyduli i idiotki niż ona (160 IQ LOL Einstein miał 120 i tyle mu wystarczyło do bycia geniueszem a dodzie 160 nie wystarczy by myśleć jak normalny średnio inteligentny człowiek).
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Chyba z byka spadłeś kolego. Nie ma większej brzyduli i idiotki niż ona (160 IQ LOL Einstein miał 120 i tyle mu wystarczyło do bycia geniueszem a dodzie 160 nie wystarczy by myśleć jak normalny średnio inteligentny człowiek).
-Wiesz, tym tekstem generalnie to zyskales moj szacunek Oby tak dalej. Może i brzydka panna nie jest, ale nie wiem po co jej te silinony... rozumem tez nie grzeszy, za to nadrabia cialem... ekchem...
Mnie to sie jeszcze podoba taki jeden kolo z Nightwisha... Thuomas chyba

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Mi się bardzo podoba BloodRayne ale ona nie istnieje , chociaż 50% jej osobowości stanowi lektorka która ma piękny głos (niestety nie moge dojść co to za osoba).
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
jednego juz napisalam 2pac na pierwszym miejscu oczywiscie na drugim orlando bloom a na 3...hmm kto moze byc na 3...ladny jest brad pit (kurcze pewnie znowu zle napisalam jego nazwisko ) i jeszze....moze 50cent jak sobie kogos przypomne to napisze

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Angelina Jolie, Jesica Alba i wiele wiele innych, co tu duzo muwić są ładne i tyle. Jak by miec tyle kasy to każdy jest ładny

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak dla mnie Winona Ryder i Salma Hyek .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
A mi sie podoba kaja paschalska widzialem jej zdjecha w plejboju ladna
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Snoop Doggy Dogg- prawdziwa legenda czarnego rapu. Obecnie mój ulubiony raper
2Pac- niestety nieżyjąca już, bardzo znana osobowość także rapu. Nagrał 23 albumy, które stały się domeną wszystkich początkujących raperów
Jakub Wojewódzki- znany polski "klaun" telewizyjny, który wszystko potrafi obrócić w żart
Arnold Schwarzenegger- sławny aktor, kulturytsa i gubernator Kalifornii. Podziwiam go za filmy "Terminator". (szkoda, że boi się Pudziana )
Jessica Alba- świetna rola w filmie "Sin City". Aż kipiała seksapilem

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jak dla mnie bardzo ładną osobą w polskim showbiznesie jest Weronika Rosatti..Niestey ma już faceta Tede
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Muszę przyznać, że nie widzę żadnego ideału kobiety, w aktorkach i piosenkarkach. Jeżeli mam na myśli piękną, inteligentną, emanującą seksem i do tego zgrabną jak diabli kobietę, przed oczami staję mi wizerunek...ekhm, pewnej damy. Aczkolwiek, niektóre aktorki są bardzo ładne, np:

Penélope Cruz.
Rie Rasmussen z filmiu Angel-A.

Zapewne jest jeszcze kilka ładnych aktorek, ale na daną chwilę, nie mogę sobie nic przypomnieć (muszę ograniczyć palenie marihuany).
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
carmen electra, tyra banks, beyonce, sofia vergara, rihanna, arielle klebel, joanna krupa (chyba jedyna polska klijentka, ktora wystepuje w amerykanskim playboyu;p), kristanna loken, halle berry, katie price, alexis amore - po prostu ulala-LA!
Pogrubione to moje typy .

Catherine Zeta-Johnes, Eva Longoria, Adriana Lima, Jenna Jameson, Veronica Zemanova, Elisha Cuthbert
Tiffany Amber Thiessen - ten typ urody mnie przyciąga
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Xan napisał(a):
Gdy myślę o ideale piękna, to wyobrażam sobie raczej Galadrielę, Arwenę, Yennefer, Triss Merigold czy Stokrotkę z Dolin, zaś symbolem cielesności i seksu do dzisiaj pozostaje dla mnie Di z opowiadania "Świat jest pełen chętnych suk".
Zgadzam się. Dzisiejsze... pożal się Boże, "piękności" to 2 metry pudru na twarzy, biusty powiększone czterokrotnie, na brzuchach ślady po odsysaniu tłuszczu, a nogi tak długie, że masz wrażenie że dotykasz szczudeł. Najbardziej lubię urodę naturalną - Oczywiście, lekki makijaż u kobiet jest wskazany, ale bez przesady. Moją wymarzoną dziewczyną, jest inteligentna, ładna, blondynka o niebieskich oczach, dosyć mała, zabawna i kochana... Ach, rozmarzyłem się, i przy okazji zszedłem z tematu. Z pięknych i sławnych, uwielbiam japonki. Ayę (jak to imię się odmienia?) Ueto stawiam oczywiście na pierwszym miejscu, mam pokaźny folder z jej zdjęciami na dysku. Gdy potrzebuję doznać miłych wrażeń estetycznych wchodzę do tego folderu. Konno Asami też jest bardzo ładna..., no i też mam jej cztery zdjęcia.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gdy potrzebuję doznać miłych wrażeń estetycznych wchodzę do tego folderu. Konno Asami też jest bardzo ładna..., no i też mam jej cztery zdjęcia.
Aż się wzruszyłem. Gdy potrzebuję miłych wrażeń estetycznych. Dobre.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Moją wymarzoną dziewczyną, jest inteligentna, ładna, blondynka o niebieskich oczach, dosyć mała, zabawna i kochana
Mamy kompletnie odmienne gusta, osobiście wolałbym wysoką brunetkę o dużych czarnych oczach z bardzo silnym charakterem, mogłaby być nawet trochę wredna, ale jednocześnie kochana. Fajnie jakby była też inteligentniejsza odemnie. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle chciałbym się czuć przy niej gorszy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Piękni, sławni itd :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook