Forum Dragon Ball Nao

» Boku no Hero Academia / My Hero Academia

Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Jestem w szoku, że tego tu nie ma (przynajmniej wyszukiwarka nie znalazła)

No cóż, jest to Anime roku 2017. O świecie, w którym ludzie rodzą się z różnymi zdolnościami i człowiek, który nie ma żadnej jest uznawany za dziwaka i pośmiewisko. Takim był właśnie jeden chłopiec, który bardzo chciał być bohaterem, ale bez mocy nie mógł. Jednak dziwnym zrządzeniem losu spotkał swojego idola i 'po pewnych wydarzeniach' się z nim zaprzyjaźnił, ostatecznie okazało się, że ma moc, która umożliwi mu studiowanie w prestiżowej szkole bohaterów, by mógł pójść w ślady za swoim idolem, All Mightem.

Przepiękna muzyka i kreska. Koncepcja godna podziwu. Bogato kreowane postacie i ich charaktery. Jedna z najlepszych anime, jakie widziałam, razem z inną jest na 3 miejscu w mojej ścisłej top 3

Obraz

No i jeszcze video. Po japońsku ale to chyba nie aż taki problem Gorąco polecam

https://www.youtube.com/watch?v=D5fYOnwYkj4

私は日本語がすきです
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.235
Posty: 19
Oglądałem i muszę przyznać, że wciągająca seria. Kibicowałem głównemu bohaterowi i temu, który władał lodem i ogniem. Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Król Wszechrzeczy napisał(a):
Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Trzecia startuje 7 kwietnia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Król Wszechrzeczy napisał(a):
Oglądałem i muszę przyznać, że wciągająca seria. Kibicowałem głównemu bohaterowi i temu, który władał lodem i ogniem. Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Tak.. Midoriya i Todoroki. Todoroki to idol dziewczyn, zawsze gentleman Ja tam wolę gościa z mojego zdjęcia. Sam autor przyznał, że bardzo jest bardzo ciekawą postacią. Jego dar nadaje się idealnie do złych celów 'pranie mózgu', ale on chce być bohaterem. Występuje póki co tylko w pierwszej części drugiej serii, ale jest bardzo popularny. A Yagi, znaczy się, All Might, to jedyny superbohater, jakiego uznaję. Marvel i DC mnie nie ciekawią.

Manga rozciąga się już chyba na dwie albo trzy dodatkowe serie , wychodzi na bieżąco, raz w tygodniu. Po angielsku

私は日本語がすきです
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.235
Posty: 19
Rockbabykate napisał(a):
Marvel i DC mnie nie ciekawią.
Ten bohater, który umiał wydawać rozkazy, kiedy mu się odpowiedziało na pytanie jest właśnie całkiem podobny, do postaci z serialu Jessica Jones Marvela. Był tam taki Killgrave, który również potrafił kontrolować ludzi. Tyle, że on nie chce być bohaterem, a swoje moce używa do niecnych celów
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
A widzisz, A Shinsou na odwrót, każdy mówi, że jest materiałem na złoczyńcę, ale on ma silny charakter. Podobało mi się jak walczył z Midoriyą na turnieju

No i nie znam Marvela ani DC tak dobrze. Ostatnia rzecz, jaką obejrzałam to Avengers i od razu mi się znudziło (batmany i supermany znam z dzieciństwa, ale nie przemawiają do mnie)

私は日本語がすきです
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Albo skrypt dla lektora pisze jakiś ktoś niekumający czaczy, albo pan Gudowski nie umie czytać.
Ururaka, Isuzu, ILda... Raz nawet pomylili Bakugo z Deku... Bakugo był Deku, a Deku Bakugo...
Daję minus realizacji Polsatu
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To anime nie jest złe- jednak mocno przereklamowane. Dlatego, że jest podróbką Naruto- akademia bohaterów jest kropka w kropkę podobna do Ninja np egzamin ba bohatera- egzamin na chuunina- plus bohaterowie i akcja tak samo

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byczusia napisał(a):
że jest podróbką Naruto
Proszę Cię, jedyną analogią są właśnie egzaminy i walka dobra ze złem. Nie ma tam teamów, są różnego typu specjalności, bohaterowie dostają je od urodzenia a nie nabywają jak w Naruto. To po prostu shounen jak Naturo i nic więcej.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kropka w kropkę to bym nie powiedział, ale faktem jest, że jak się obejrzy trochę anime z gatunku, to w każdym kolejnym widzi się coraz więcej podobieństw i schematów, które potrafią zniechęcić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mateusz napisał(a):
Proszę Cię, jedyną analogią są właśnie egzaminy i walka dobra ze złem. Nie ma tam teamów, są różnego typu specjalności, bohaterowie dostają je od urodzenia a nie nabywają jak w Naruto. To po prostu shounen jak Naturo i nic więcej.
W Naruto np pewne klany mają zdolności i członkowie ,,dostają" od urodzenia np klan Hyuuga Byakugan. Wyluzowani nauczyciele też są, 3 seria przypomina akcję z Zabuzą i Haku. Akademia Bohaterów też w dużym stopniu przypomina Akademię Ninja

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Boku no Hero Academia / My Hero Academia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook