Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj tom 4 Dragon Ball Super - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.155
Posty: 15.253
bajkosmichal
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.947
Posty: 1
Spędzić święta w dragon balla świecie, o tym nigdy nie myślałem, lecz u Son'ów mnie znajdziecie. Wiedząc ile zjeść potrzeba, wziąłbym z sobą talerz chleba, trochę ryżu i kurczaka, żeby duża była łapa. Z prezentami bym się trudził, lecz dla goku, prosta sprawa, globus świetnie mu się nada, by nie zgubił się kolega, gdy za ratowaniem świata biega. Dla Chi chi kwiaty, pudełko melisy, bo na Goku się złości, i w niebogłosy krzyczy. Dla reszty rodzinki znajdę puchar wielki, za te wszystkie lata miłe, kiedy za dzieciaka na rtl zostawiałem świat na chwilę.
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.164
Posty: 48
Jeśli miałbym taką możliwość to robiłbym wszystko, żeby nie ograniczać się do tylko jednej rodziny. Przecież konflikty Goku i Vegety o żarcie to byłby najpiękniejszy widok Nawet to, że miałbym potem zdemolowane mieszkanie to nic - i tak planuję remont A jeżeli już naprawdę musiałbym wybrać to miałbym potężną zagwozdkę. Rodzinna swojska atmosfera u Sonów czy może spotkanie dumnego Vegety i ścisłego umysłu Bulmy, z którą na pewno mógłbym zamienić parę słów na interesujące mnie tematy. Myślę, że wybrałbym jednak Goku z rodziną. Najbardziej pasują mi do klimatu świąt.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Jako, że Święta powinny być czasem pojednania, w świecie DB chciałbym je spędzić z nietypową rodziną - Shadow Dragons. Dlaczego taki wybór? Z kilku powodów:
    - Seria GT zdaje się nie być zbytnio kochana przez fanów uniwersum - biedne smoki zasługują na odrobinę sympatii,
    - To nietypowe rodzeństwo smoków nigdy nie zdawało się dbać o siebie nawzajem - chociaż w Święta moglibyśmy usiąść wszyscy razem i bez negatywnych emocji,
    - Lubię smoki - ta nietypowa rodzinka, mimo przeróżnych aparycji, to jednak nadal smoki.

Życzę wszystkim udanych Świąt!
jani
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.941
Posty: 1
Najchętniej spędziłbym święta z rodziną Krillina - C18 i ich córką, Marron.
Myślę, że nie byłyby to święta "wystrzałowe", ale za to
pełne miłości i świątecznej krzątaniny (kiedy to Krillin w pocie czoła
uwijałby się ze świątecznymi zakupami, których listę przygotowała C18). Marron już
od rana kręciłaby się jak bączek i wypatrywała w oknie świętego Mikołaja,
z chęcią pomagając mamie w przygotowaniach - jednocześnie robiąc jeszcze więcej wesołego
bałaganu. Wieczorem gotowe by były smaczne potrawy dla wszystkich.
Dobroć i miłość sprawiły, że Krillin przeprowadził C18 na "dobrą stronę mocy", także podczas
Świąt z nimi towarzyszyłyby mi te emocje. Wieczór wypełniony by był radością, kiedy Krillin, przebrany za
Mikołaja, wręczałby nam prezenty ku wielkiej uciesze Marron. W kolejne dni Świąt
wpadłby do nas szwagier Krillina, C17. Pochłonęlibyśmy resztę pysznego jedzenia
i wszyscy razem urządzilibyśmy wypad do miasta na lodowisko, jarmarki świąteczne
i pokazy sztucznych ogni. Byłyby to ciepłe Święta w małym, rodzinnym gronie.
djjerzu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 1.938
Posty: 1
Najlepsze święta w świecie DB były by oczywiście według mnie u Herkulesa i Bubu z mnóstwem świetnej zabawy i radości a pasterka w gronie wszystkich przyjaciół Herkulesa i Bubu nie trzeba wymieniać wiadomo o kogo chodzi
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 4.439
Posty: 77
U Nameczan, oczywiście. Dzięki tamtejszej lekkostrawnej kuchni. Głównym składnikiem ich posiłków jest woda, co pozwoli uniknąć poświątecznych problemów żołądkowych. Poza tym odpowiednie warunki pogodowe. Klimat przyjemny, nie ma mrozów. No i o prezenty zadbałby super Shenlong, a to oznacza, że marzenia się spełniają.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj tom 4 Dragon Ball Super - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook