Forum Dragon Ball Nao

» Mistrzostwa Świata 2006 & Kadra

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A więc znamy już Polską kadrę na Mundial. Janas zaszokował, zadziwił i sprawił, że teraz nienawidzi go przynajmniej 1 piłkarz z Polskiej "czołówki". Mam na myśli Jerzego "Dudi" Dudka... Pozwole sobie zacytować fragment wywiadu z nim:
"Kto mógłby mieć taki wpływ? Nie wiem. Nie wiem, z kim spędził noc z niedzieli na poniedziałek. A może po prostu trener już wie, że Polska na mistrzostwach nie osiągnie nic?"

Zawodnik sugeruje tu, że jest chyba podporą kady i bez niego nie jesteśmy w stanie osiągnąć w Niemczech nic. Tu przemiawia wyjątkowa pycha i irytacja Dudka, który jednak powinien się pogodzić z decyzją Janosika. W ogóle nie gra w klubie, Benitez woli Regine i powinien się liczyć z tym, że może być maksymalnie 2 bramkarzem.

Ryzykuje spóźnienie do szkoły by dalej pisać...

Co do reszty składu... Ciesze się, że nie ma Franka. Nie strzelił bramki od pół roku, czemu miałby się odblokować akurat na mundialu. Jednak powołanie Rasiaka, Gizy i Bąka to mym zdaniem nieporozumienie. Pierwszy jest jeszcze gorszy od Franka (z dwojga złego mógł pojechać Tomek a nie Grzesio) w kadrze na jego miejscu widziałbym Saganowskiego. Ogółem wydaje mi się, że zotał skrzywdzony decyzją Janasa. Zamiast dodatkowego i w sumie zbędnego pomocnika powinien zostać powołany jakiś dobry obrońca, chociażby Bosacki. Także Bąk kopiący w Katarze czy innej piłkarskiej prowincji powinien zostawić swe mniejsce np. Kłosowi.

Ok, lece na autobus !

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 18.05.2006, 6:24
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Nie lubie piłki nożnej ale mam nadzieje że skopiemy tyłki Niemcom.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
No moze , Jakims Fartem wygramy, Szkoda ze frankowski niegra i dudek sie zamulil ostro, a dlaczego ? cos czuje ze bedzie tak jak na korei Japonii

pulkarecordzz.phorum.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
straszne, ze frankowski nie gra. na poczatku, kiedy ogladalem na zywo, niezle mnie zadziwil, ze juz na samym poczatku dudka nie wzial ; o powoli mi przechodzi, ale i tak napastnicy to padaka:/
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dobra to ja podam zeby bylo fajnie pelny sklad naszej reprezentacji jakby ktos nie wiedzial:
BRAMKA- Boruc, Fabiański, Kuszczak
OBRONA- Bąk, Baszczyński, Żewłakow, Jop, Gancarczyk, Lewandowski, Dudka
POMOC- Smolarek, Kosowski, Krzynówek, Mila, Szymkowiak, Sobolewski, Radomski, Giza, Gorawski
ATAK- Żurawski, Rasiak, Jeleń, Brożek i Kakarotto91

Ze mna na czele Polska ma mistrzostwo w kieszeni

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Od Momentu niewybrania Franka i Dudka na mundial szlag mnie trafił ale tak na serio to mnie nieżle Janas wkurzyl.... gdyby Franek i Zuraw zrobili akcyjkę to bysmy chociaż z grupy wyszli.... a tu nic..... możemy się pozegnac z wygraniem choc kilku meczów.... chlip.....

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Widze, że wszyscy uważacie naszego Niegrającego-bramkarza i Sprzedawce Firanek za podstawy reprezentacji,postacie które gwarantowały nam sukces. Całkowicie tego nie rozumiem. Jak można uważać za czołowego gracza, piłakarza, który nie strzela goli oraz bramkarza, który zawala gole w rezerwach? Myśle, to nie oni są motorem napędowym Polaków. Żurawski, Szymkowiak, Krzynówek to podpory narodowej reprezentacji i to w dużej mierze od nich zależy udany mecz. Myśle, że Franek i Dudek to podobnie jak inni są zwykłymi aktorami, podczas gdy Ci to gwiazdy.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
haha. pol roku bez bramki moze zdarzyc sie kazdemu napatnikowi! kazdemu, nie wspomne np. o claudio lopezie ; )
i jest jedna wazna rzecz, gdyby nie franek i jego wejscia - nie zakladalbys tego topicu, bo bysmy w ogole nie pojechali.

ps. dudek jest dobry, dobrze bronil w lfc, gdy dostawal szanse (a w rezerwach grac, to zaden mecz. tak apropo, skad niby wiesz jak dudek gra w rezerwach, skoro zadna tv nie puszcza takich meczow?. pamietaj ze w rezerwach graja takze rezerwowi obroncy, a wiec dajmy na to, ze obroncy zawinia, a dudek zostanie sam, to wiesz...). to, ze reina jest o 10 razy lepszy jest na minus dudkowi, ktory nie moze niestety grac:/
a widziales boruca gre? moze i ma swietne mecze, ale przeplata je ze strasznymi, wpuszczajac przy tym rownie straszne bramki (nie wspomne o meczu z usa......). dudek chyba, az takich wpadek nie mial (jedyna taka bardzo pamietna to wpadka w meczu z man utd., kiedy wpadla mu miedzy nogami ; P). ale to byla jedyna pemietna przez 10 lat, a boruc wpuscil takich 10 w jednym sezonie...


pozdrawiam.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
LOL co jeszcze powiesz. Rok bez bramki muhahaha. Nie rozśmieszaj mnie chłopcze. Dudek nie gra to nie jedzie-co jak co ale gra dla bramkarza jest priorytetem, bo straci pewnośc sytuacji. Powiedz mi w jakiej gra Frankowski lidze?? 2 liga angielska i nie trafia. A w trej lidze gra także Rasiak-drewniak i strzela więc o co cała kłótnia. Frankowski na pewno nie chicałby być rezerwowym i by prowokował. Jak on to określił bylo by to dla niego hańbiące(ława). Co do Boruca każdemu zdarzy się gorszy mecz mu się zdarza rzadko. Gra w silnym Celticu i ma pewne miejsce. Co do dudzia w meczu z austriakami między nogami jak prawie wszystkie. Na wyspach też nie błyszczał. Po za tym woli kręcić reklamy z TP. Co do innych powołań brakuje Janczyka zamiast Jelenia, Iwańskiego zamiast Gizy, Burkharta zamiast Mili i Wzięcie Rasiaka to katastrofa. Miał lepszych.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ale frankowski strzelal dla elche duzo bramek.
a rasiak w totenhamie nic, przeszedl do southampton i tylko 4 bramki (wprawdzie w poprzednim sezonie strzelil 16 goli dla derby, ale i tak kiepsko go widze).
tyle to franek w hiszpanskiej II lidze strzelal co 3 mecze... on na bank sie jeszcze odblokuje. tylko jak on dostaje szanse na ostatnie 10 minut jak juz przegrywaja to troche trudno strzelic...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wczoraj na Polsacie Sport Janas tlumaczyl dlaczego nie wybral Frankowskiego. Powiedzial, ze obecnie Franek nie ma formy, mial duza przerwe przez kontuzje i takie tam. Dla mnie to nie jest wystarczajacy pretekst. A co moze taki Brożek ma forme?! Bzdury. A co do Jurka Dudka to za nim nie przepadam. Pewnie wisi na telefonie i dzwoni do Krustyny z gazowni i dlatego nie jedzie na mundial. Mysle, ze Janas dobrze zrobil wybierajac Artura Boruca. Ostatnio widzialem kilka meczow Celticu i widzialem jak broni bramki "nie do obronienia". Co do Fabiańskiego to moze byc, ale zabrac na mundial Kuszczaka to juz chyba przesada. On gral chyba tylko raz w barwach reprezentacji Polski jesli sie nie myle. Reszta skladu moze byc. Tak czy inaczej nie wygramy mundialu i Janas pewnie to wie. Teraz tu chodzi o wiare, nadzieje a przedewszystkim o dobra zabawe. Moze wyjdziemy z grupy, ale ja przynajmniej na nic wiecej nie licze

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
ale zabrac na mundial Kuszczaka to juz chyba przesada
Zawodnika, ktorego ma w planie kupić Manchester United. Pfff. Gracze tak slabych klubów nie nadają się do gry w kadrze(ironia ofc.). Janas nie powinen brać za zasługi. Liczy się obecna forma. Kiedyś Rasiak był gwiazdą, a teraz nie jest. Franek nie zły piłkarz, ale człowiek okropny. Samloubny, butny ,arogancki i zarozumiały.

P.S. bez obrazy.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zawodnika, ktorego ma w planie kupić Manchester United. Pfff.

tak samo man utd. chcialo kupic fabianskiego... plotki czlowieku, poczekajmy na konkretne oferty ;]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
tak samo man utd. chcialo kupic fabianskiego... plotki czlowieku, poczekajmy na konkretne oferty ;]
Oferta opiewa sie na 7 mln. Chcą go wyszkolić wiedząc o wieku Van der Saara.

A tak z innej beczki słyszeliście o aferze w kadrze Ekwadoru. Menadżer repry Ekwadoru siedzi w więzieniu. Chodzi o przemyty ludzi związane z ostatnią wizytą w USA na emczu towarzyskim. Dobry biznes każdy płacił 1 tysiaka. Zamieszany jest także lekarz.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
. Całkowicie tego nie rozumiem. Jak można uważać za czołowego gracza, piłakarza, który nie strzela goli oraz bramkarza, który zawala gole w rezerwach?

juz ci wytłumaczę - czy nigdy nie widziałeś FRANKA i ZURAWIA w jednej akcji? chłpaki potrafia sie zgrac, tak jakby czytali sobie w myslach, dlatego bylo do tej pory swietnie!! teraz gra sam, nie mysli o tym co mysla inni koledzy z terazniejszego zespolu....

Co do DUDIEGO to uwazam, ze byly o wiele lepszym bramkarzem niz KUSZCZAK czy FABIANSKI. to ze siedzi teraz na lawce jest tylko zasluga drugiego, lepszego bramkarza (nie polaka!!), bo a to ze nie polak, to wazne. a janas sobie pokreslil kartki, z ktorych wyniklo to ze nie jedzie trzech bardzo dobrych (jak na polske) pilkarzy! KŁOS, FRANEK I DUDI!!!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jako, że pojawiły się dwa podobne tematy, proponuję pisać w TYM ogólnie o mundialu i sprawach z nim związanych, a w drugim, o obecnych wynikach polaków. Hmmm, jakby co, czekam na inne propozycje.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mistrzostwa Świata 2006 & Kadra
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook