Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj mangę Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 5.965
Posty: 13.739
gregor94 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
gregor94
Wiek: 26
Dni na forum: 4.839
Posty: 474
Skąd: Grudziądz
Raczej nie jest żadną niespodzianką stwierdzenie, że Yamcha jest naprawdę interesującą postacią z wieloma tajemnicami. Począwszy od jego początków jako bandyty, przez liczne treningi, do pochodzenia jego blizn. Jednak chyba najczęstszą propozycją jest jego fillerowa baseballowa kariera, bo to byłaby naprawdę ciekawa seria, baseballista, który skrywa ogromną siłę, którą mógłby przemycać w każdym odcinku tak, by go nie wykryto. Jakieś fanki, okazyjnie Bulma, być może jej samoloty. Go Tigers
Furrek
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.370
Posty: 138
A ja mam pomysł zupełnie nie pasujący do Dragon Balla, czyli coś z horroru

Co gdyby wszyscy przyjaciele Yamchy, czyli głównie Wojownicy Z, byli sadystami którzy wybrali sobie biednego nowego głównego bohatera jako swoją ofiarę? Nagle walka z Nappą i Vegetą kończy się na potworniakach, a raczej samej walce Yamchy, gdzie jedna i druga strona obserwują, jak potworniak zabija Yamchę. Po tym najeźdźcy są zadowoleni z widowiska i postanawiają nie prowadzić żadnych niepotrzebnych walk, wracając do swoich innych zadań, ziemia jest bezpieczna.

Nieświadomy niczego biedaczek przechodzi samemu trening u Kaio, ale ten specjalnie kieruje go w sposób który nie sprawia, że Yamcha przybiera na sile. Gregory i Bubbles są w zmowie, więc specjalnie dają się "pokonać" w ich ćwiczeniach. Po wskrzeszeniu "przyjaciele" Yamchy udają, jak bardzo ten się zmienił po treningu i idealnie nadaje się na wyprawę na Namek.

Na Namek akcja przeskakuje do walk, wszystko spada na głowę Yamchy który "pokonuje" Dodorię, skład Ginyu i innych popleczników i staje do walki z Freezą, ale tam dzieją się kolejne dziwne rzeczy. Ekipa z którą się wybrał w podróż się od niego oddala, a przy nim pojawiają się przeciwnicy których niby pokonał. Milion pytań, zero odpowiedzi! Po raz kolejny Yamcha jest zmasakrowany. Wojownicy Z wchodzą w układ z Freezą i dogadują się co do życzeń z nameczańskich smoczych kul, za pomocą których znowu sprowadzają Yamchę do życia. Lord Freeza był tak ubawiony, że postanowił poczekać ze swoimi życzeniami.

Po tym wszystkim Yamcha doszedł do pewnych wniosków. Zdał sobie sprawę, że jest tylko zabawką dla przeciwników i swoich towarzyszy. Jak nic z tym nie zrobi, to ciągle będzie cierpiał i umierał. Podczas wypowiadania życzenia jedna z osób próbowała uspokoić innych, żeby przestali się śmiać bo ich ofiara może się zorientować o co chodzi. To był jedyny moment który Yamcha wykorzystał na szybką ucieczkę od swoich oprawców. Kiedy ci orientują się, że coś jest nie tak, rozpoczyna się pościg za Yamchą na którego czele stoi...
Puar!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj mangę Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook