Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Komentarze: Wygraj tom 8 Dragon Ball Super - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.154
Posty: 15.253
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
Na pączki zaprosiłbym Majin Buu. Niech pochłonie je wszystkie - jemu nie zaszkodzi i będzie zadowolony, a ja i tak jem za dużo słodyczy więc mniej spożytego cukru będzie plusem. Win, win. Myślałem też o Beerusie, ale stwierdziłem, że mogłaby to być zbyt destrukcyjna wizyta.
Halagor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Halagor
Wiek: 27
Dni na forum: 1.514
Posty: 1
Skąd: Szydłowiec
No wiadomo, że Beerus'a. 100% że jak spróbuje pączusie to mu nawet przez myśl nie przejdzie, żeby wysadzić ziemie. A dogodzić Bogowi zniszczenia nie jest łatwo
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.163
Posty: 48
Ja bym zaprosił Krillina. Przecież on ma łeb jak pączek A te sześć kropek to skórki pomarańczy
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.102
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Zaprosił bym Majin Buu. Apetytu ma co niemiara, a przy tym, gdy byłby już najedzony, mógłby odrywać kawałki samego siebie, i tworzyć je w kolejne, móc jeśc je tak długo jak się da. Smacznego!
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.559
Posty: 164
Jakie tam Birusy i Buu... Goku? Za pół wypłaty nakupujesz pączków a tacy wyskoczą, że za mało. Kogo na to stać!? Jak już kogoś zaprosić na pączki to najlepszym rozwiązaniem będzie jakaś kobieta, a że tych jest sporo, to mój wybór padł na Osiemnastkę

I nawet nie chodzi o oszczędności! Bardzo ciekawe towarzystwo jednej z najfajniejszych postaci żeńskich z całego DB, do tego możliwość zobaczenia jak spożywa jedzenie, bo nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek mieli okazję to zobaczyć, plus zakłopotanie na twarzy z wielu powodów - bo czasami ciężko pączka zjeść w kulturalny sposób, a to nadzienie wyleci drugą stroną, albo lukier zostanie na twarzy
Śmieję się z tego, ale jednocześnie wydaje mi się, że byłby to bardzo uroczy widok
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj tom 8 Dragon Ball Super - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook