Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.741
Plusy: 67
Alkis napisał(a):
Nic dziwnego, akcja dzieje się przed Końcem Z, więc Toyotaro z Toriyamą nie mogą za bardzo poszaleć by nie naruszyć zbytnio oryginalnej mangi.
Przecież w DBS tyle się już działo, że nikt się specjalnie nie przejmuje starym zakończeniem. Chodzi mi tylko o to, że w tej sadze nie wydarzyło się nic zaskakującego oprócz samego początku i motywu z Bogiem Wszechświata uwięzionym w Buu. Pojawił się Moro, czyli prawdopodobnie główny zły, już w pierwszych rozdziałach, bohaterowie postanowili potrenować, żeby móc go pokonać, i pewnie niedługo finał taki czy inny (niewątpliwie z udziałem Buu) - trochę to wszystko proste i nieskomplikowane. Ale może się mylę i najlepsze dopiero przed nami?

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 751
Oby. W DBS brakuje mi tego co było w starym DB (głównie Zetce) - główny przeciwnik ujawniał się dopiero po jakimś czasie. Wątek rozwijał się powoli i mieliśmy na początku do czynienia z kompletnie innymi przeciwnikami. Przy Freezie byli to Sayianie, przy Cellu - Androidy, przy Buu - Babidi i Dabura. A co mamy w DBS? Beerus jest od razu, Golder Freeza też. Ale OK. To kinówki (jak Broly) więc można to zrozumieć. Ale co mamy dalej? Turniej 6. i 7. Wszechświata, gdzie Hit jest od razu kreowany na tego najsilniejszego, Black - od razu znany, Jiren - podobnie jak Hit od samego początku kreowany na głównego złodupca. I w tej sadze jest niestety to samo... Spokojnie dałoby się zrobić jakiś zwrot/przekierowanie wątku bez naruszania starego zakończenia.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.748
Plusy: 11
DBZ: Z Buu się nie zgodzę, w końcu od razu było wiadomo, że to jego chce obudzić Babidi.

DB: Natomiast w sagach pierwszego DB takich niespodzianek nie było i też było fajnie, więc nie brakuje mi takich szybkich zmian "najsilniejszych wrogów".
Na turniejach zawsze było wiadomo, kto jest faworytem. Przez całe DB i DBZ.

DBS: Za to Black może i był znany, ale to Zamasu okazał się być wrogiem, więc pewne zaskoczenie było.
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 3.500
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Bo najlepiej jak lecimy schematami i zawsze wiemy, że to jeszcze nie jest ojciec chrzestny.

Obraz
"Piekło jest w nas
Nie gdzieś o dwa kroki stąd
Fatalny w naturze błąd
Piekło jest w nas"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.741
Plusy: 67
DBZ: Z Buu się nie zgodzę, w końcu od razu było wiadomo, że to jego chce obudzić Babidi.
I dlatego ja nie pisałem o wrogach jako takich, tylko o zwrotach akcji. Po wylądowaniu na Namek Freeza został od razu przedstawiony, ale ile się działo, ile było starć, zanim doszło do walki właśnie z nim. Z Buu jasne, imię było znane od początku, ale jednak trochę upłynęło, zanim się pojawił, a ostatecznie, po niezliczonej liczbie walk, i tak głównym przeciwnikiem była niemal inna postać - a gruby Buu przekształcił się w dobrego.

Jeśli fabuła sagi z Moro jest autorstwa Toyotaro, jak chodzą słuchy, i miał co do niej wolną rękę, i naprawdę ma się już ku końcowi, to niestety, ale nie zdał egzaminu i nie nadaje się do przejęcia pałeczki.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump