Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Myślicie że na grudniowym Jump Festa ogłoszą nową sagę i serię telewizyjną? Ciekawi mnie trochę ta wstrzemięźliwość od kontynuowania serii telewizyjnej skoro merch dobrze się sprzedaje i Superka powiedzmy jako tako dobrze się przyjęła.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie miało zostać zapowiedziane anime. Mogliby coś powiedzieć o nowej sadze, ale jeśli dobrze pamiętam, obecna nawet nie miała żadnej zapowiedzi, tylko po prostu opublikowano rozdział, w którym się rozpoczyna.

Oni chyba nie mają pomysłu, jak to pociągnąć, czy robić serię, czy przejść na filmy i jaka w tym wszystkim ma być rola Toyotaro.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Myślę, że decyzje zapadną wraz z nową sagą. Skończą sagę kozła i albo wymyślą nową, albo będzie zmierzać to ku końcowi. Po koźle może być tylko coś z z Evil Bogami, lub jakimiś EVIL-bliźniakami, co się pojawią nie wiadomo skąd... by dać Goku przeciwnika silniejszego niż Kozioł, to nie może to być przeciwnik w liczbie pojedynczej...

Może być też jakiś reset świadomości dla Goku, albo odebranie mocy UI, albo TIMESKIP, w którym przestanie używać mocy UI i będzie wątek z OOZARU tylko po tuningu

Ewentualnie motywem z Dragon Ball GT > Goku odleci na GOLD Smoku na specjalny trening i tak się urwie seria...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Seria się urwie na Tenkaichi Budokai, na którym zadebiutuje UUB.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nie wiem, co sądzić o tym rozdziale.
Początkowo miałem napisać, że jakiś powiew świeżości...
Póki sobie nie przypomniałem, że podobny motyw był przecież w DB GT i generałem Rilldo
Tylko tutaj sprawa jest trochę bardziej skomplikowana.

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Co dokładnie powiało świeżością, połączenie z planetą? Dopiero co Zamasu połączył się z całym wszechświatem, zanim umarł

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
To zakończenie z Zamasu było tak słabe, że o tym zapomniałem

Grupa Mirai
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Żądam kategorycznego wykluczenia UI z serii bo tego nie lubię! Ja się pytam gdzie jest Vegeta?

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy to ja dorosłem czy ta seria po prostu jest słaba. Wcześniej jakoś to wszystko było w miare spójne, te zwykłe czy Z. Nie patrzyłem na to co się dzieje i nie myślałem "nie no, w ramach zadanego świata toto wszystko nie ma za grosz sensu!". Teraz tak mam. Chociażby jak Goku, który reaguje odruchowo i w ogóle, ale na rękę lecącą koło twarzy to niezareagował.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Ja już po tej sadze nie mam żadnych oczekiwań za bardzo. Zrzynka z sagi Freezy, Komórczaka i Buu, miks tego wszystkiego.
Myślami jestem w kolejnym arcu. Nie mam pojęcia jak absurdalnie silny będzie musiał być kolejny rywal by miało to ręce i nogi.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
W sumie jest wątek z Buu, a przynajmniej miał być i miał coś zrobić by zatrzymać Kozła... Czyżby nadchodził jego czas?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Hidden napisał(a):
Od dłuższego czasu zastanawiam się czy to ja dorosłem czy ta seria po prostu jest słaba.
Od jakiegoś czasu sam zacząłem się nad tym zastanawiać. Anime miało swoje momenty, a do tego akcja rozgrywała się w zróżnicowanych sceneriach plus kapitalny pomysł jakim był powrót do turniejów. Warsztatowo nie można się do czegoś przyczepić, bo rysunki są super, ale historia...

Męczą tego Moro i męczą do tego stopnia, że czytając ten rozdział naszła mnie myśl "Czy ten kozioł ZDECHNIE w końcu, czy też nie?". Do tego standardowe lamenty Goku typu "Bla bla bla... ale jesteś silny. Ble ble... Jak mi smutno, że nie trenujesz...". Wszystko tylko po to żeby przeciwniki miał czas zrobić, a nasz dobroduszny wojownik nie skończył go kulką Ki puszczoną prosto w głowę.

Cóż teraz się wydarzy? Son wyciągnie jego "esencję" z planety (w myśl tego, że potrafi kopiować techniki swoich przeciwników), czy po raz kolejny Whis będzie musiał interweniować.

Indiger napisał(a):
Myślami jestem w kolejnym arcu. Nie mam pojęcia jak absurdalnie silny będzie musiał być kolejny rywal by miało to ręce i nogi.
Byle nie był z U7 i po raz enty "odmętów przeszłości". Jestem ciekawy, czy sprawdzi się mój schemat tj. zły -> kolejny zły -> turniej i powtórka, czy raczej seria pójdzie w inną stronę jeśli w ogóle. Przydałby się też kolejny time skip żeby doczekać w akcji nastoletniego Gotena i Trunska.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Kenji Harima napisał(a):
Cóż teraz się wydarzy? Son wyciągnie jego "esencję" z planety (w myśl tego, że potrafi kopiować techniki swoich przeciwników), czy po raz kolejny Whis będzie musiał interweniować.
Nowa technika Vegety?
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
gregor94 napisał(a):
Nowa technika Vegety?
Też jest taka możliwość, bo zdaje się, że Koziołek dokonał fuzji aczkolwiek byłby to pstryczek w nos Vegety, bo straci technikę na którą ma w tej chwili monopol
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Miałem na myśli, że to Vegeta ją wykona.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kenji Harima napisał(a):
(w myśl tego, że potrafi kopiować techniki swoich przeciwników)
Jak to? To Goku jest teraz jak Buu, który w mig uczy się technik?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
W starej serii zdarzało mu się kopiować (Taiyoken czy Kienzan), ale akurat w najnowszej historii Goku jest krytykowany, że robi tylko Kamehamehę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Cieszę się że UUB się pojawił bo ten trening na który zabiera go Goku pod koniec Z ma sens, co prawda Kid Buu w porównaniu z antagonistami z Super jest słaby i UUB miałby podobny poziom ale ma też boskie moce Dai Kaioshina co daje mu większe pole do manewru i sprawia że Goku naprawdę ma większy powód by go trenować niż tylko dlatego że jest to reinkarnacja.
Ten trening ma większy sens niż do tej pory i cieszę się że Toyotaro wykorzystał ten fakt.

Dodano po 14 minutach
Moim zdaniem bardzo potrzebny finał

1. Rzuca to nowe światło na powód Goku dlaczego chce go trenować, Kid Bu na tle ostatnich sag nie jest tak mocny ale ma w sobie pokłady boskiej mocy z której nie potrafił korzystać świadomie, Goku poza fizycznym treningiem będzie chciał go też nauczyć kontroli boskiej Ki co zrobi z niego koksa na miarę Goku bez potrzeby żadnej fuzji z grubym Buu jak w GT.
2. Saga się już trochę przeciągała.
3. Cieszy mnie Vegeta który był kluczowy do pokonania Moro co de facto sprawia że wszyscy pokonali Moro bo Vegeta robił za pośrednika tej całej mocy.
4. Nie zapomnieli o Buu i Dai kaioshinie.

Wszystkie wątki są dopięte i rzuca nowe światło na finał DBZ.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Było warto czekać na taki finał czy coś było odgrzewane czy nie, finał w porządku Ciekawe co będzie w kolejnym rozdziale ?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook