Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Obciachowa moda

Strony:   1, 2
magma
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 1.161
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
To jest prawda, że nie każdy ma to wyczucie stylu i umie się ubrać. Dla mnie akurat wygląd jest bardzo ważny, dlatego staram się schludnie wyglądać. Chociażby często ubieram sukienki czarne klasyczne, które praktycznie sprawdzą się na każdą okoliczność.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ostatnio głupota- coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Słuszna uwaga Byczusiu. To teraz porównaj kto mówi, ze pandemii nie na i kto mówi szczepieniom stop. Jakby to powiedzieć jasno: te same osoby.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jakby to powiedzieć jasno: te same osoby.
I jak zwykle tylko ty nie widzisz roznicy, tylko dlatego, ze dla Ciebie cos jest albo czarne, albo biale. Tobie moze jest wszystko jedno, ale nie wymagaj od innych, by dostosywali sie do twych standardow. Nie rozumiesz? Tu nie chodzi o mode czy idee, tylko o niepewny, przygotowany na predce produkt, ktory nie zdarzyl przejsc serii wymaganych testow, stad jego dzialanie jest wysoce watpliwe. Mowiac prostym i zrozumialym dla ciebie jezykiem, caly czas popieramy z Byczusia szczepienia, ale wylacznie sprawdzona i pewna szczepionka.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I jak zwykle tylko ty nie widzisz roznicy, tylko dlatego, ze dla Ciebie cos jest albo czarne, albo biale. Tobie moze jest wszystko jedno, ale nie wymagaj od innych, by dostosywali sie do twych standardow. Nie rozumiesz? Tu nie chodzi o mode czy idee, tylko o niepewny, przygotowany na predce produkt, ktory nie zdarzyl przejsc serii wymaganych testow, stad jego dzialanie jest wysoce watpliwe. Mowiac prostym i zrozumialym dla ciebie jezykiem, caly czas popieramy z Byczusia szczepienia, ale wylacznie sprawdzona i pewna szczepionka.
Próbujesz wierzgać, ale umysłowo nie bardzo potrafisz. Sprawa wygląda tak:
1. Uważasz, że istnieje epidemia, na którą rząd nie jest przygotowany. Umierają gospodarka i naród.
2. Twoja uważa, zę umiera gospodarka, ale epidemii nie ma tylko zwykła grypa.
Czyli tu już się różnisz ze swoją.
3. Ci co uważają, że epidemii nie ma, bo jest tylko grypa w imię której rząd morduje gospodarkę przy okazji uważają, ze szczepienia w ogólności to żydowski spisek depopulacyjny.
4. Twoja uważa nieszczepienie dzieci za obciachową modę jednocześnie nie zauważając, że to ci sami ludzie, którzy przekonują że covid to wielka ściema za pomocą której rząd zniewala naród. Pamiętaj, że dzieci nie są przewidziane do szczepienia na covid, co już na wstępie sprawia, że Twoje wsparcie dla Byczusi jest kulawe - ona mówiła wyraźnie o szczepieniach przewidzianych programem szczepień obowiązkowych, a nie szczepieniem na covid. Beka w uj, że dochodząc do czterdziestki jesteś umysłowo tak ułomny, że nie potrafisz odczytać o czym Twoja pisze. Ile wy już jesteście w związku? 6 lat i nadal nie potrafisz jej rozumieć?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Widze, ze niczego nie zrozumiales. Przeczytaj wiec uwaznie jeszcze raz co napisalem.

Btw, znam aktualne poglady Byczusi duzo lepiej niz ty, wiec nie musze ich czytac. W codziennej rozmowie z nia koryguje wiedze na ich temat na biezaco.

Twojej oceny mojego zwiazku z nia,wypominania mi wieku i rzekomego zydowskiego spisku nie bede nawet komentowal, Jezeli to sa te twoje "argumenty" przeciwko mnie, to pozostaje mi tylko tobie wspolczuc.

Przypominam, ze temat jest o obciachowej modzie, za ktora Byczusia uwaza ruch antyszcezpionkowy. Cala reszte masz napisana w poprzednim poscie. Nie bede sie powtarzal.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No i Byczusia uważa za obciachową modę ruch antyszczepionkowy, ale te same osoby od ruchu antyszczepionkowego negują fakt istnienia epidemii chcąc masowego otwierania restauracji, kin i zdejmowania masek. I te osoby innego dnia uchodzą wg Byczusi za ostatni bastion zdrowego rozsądku.
A w żydowski spisek depopulacyjny wierzą ci ludzie, których Byczusia obśmiała tu 25 lutego i których wychwala w temacie covidowym. Chciałeś zagrać męczennika posądzanego o szurię żydowską, ale znów odbiłeś się od ściany która się nazywa dobrowolne opóźnienie intelektualne. Bo opóźniony jesteś, ale wyłącznie z własnej winny, nie z przyczyn medycznych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Smoczyca452
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.112
Posty: 5
Muszę się zgodzić, że ruch antyszczepionkowy to najbardziej obciachowa moda ostatnich lat. Bardziej obciachowy i wspinający się na wyżyny żenady jest tylko moda na narodowców - kiboli, którzy przyklejają sobie łatkę wolnościowców.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Smoczyca452 napisał(a):
Bardziej obciachowy i wspinający się na wyżyny żenady jest tylko moda na narodowców - kiboli, którzy przyklejają sobie łatkę wolnościowców.
To prawda. Zenada. Przynosza wstyd nie tylko sobie, ale i krajowi.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.913
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Smoczyca452 napisał(a):
Muszę się zgodzić, że ruch antyszczepionkowy to najbardziej obciachowa moda ostatnich lat. Bardziej obciachowy i wspinający się na wyżyny żenady jest tylko moda na narodowców - kiboli, którzy przyklejają sobie łatkę wolnościowców.
Przebijam. Antymaseczkowcy robią kyrk, że jakieś pasożyty na maseczkach ludziom sprzedają. Bo z tymi szczepieniami to już dawno istniały ruchy anty-, tylko obecna sytuacja sprawiła im podatny grunt.
Bluzka4 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 1.028
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Ja na przykład totalnie nie rozumiem ubierania się w... mięso Ale to wyłącznie moja opinia.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.830
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Można być przeciwko przymusowym szczepieniom na covid 19 a za szczepeniem ogólnie, czy nie, bo jak szuryzm to ino roz a porządnie?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Obciachowa moda
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook