Urodziny Lunch

» Dragon Ball Super Movie 2022

Strony:   1, 2
Alkis Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Alkis
Dni na forum: 532
Skoro film jest już oficjalnie zapowiedziany to nie mogę się doczekać
Rebirth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rebirth
Dni na forum: 176
Ja też nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieje, że to nie będzie pełne CGI bo nie lubię CGI chciałbym, aby kreska była podobna do poprzedniego filmu. Co do wroga nie mam specjalnych oczekiwań. Może być Saiyan +nasi bohaterowie mogą osiągnąć jakiś nowy poziom. Dobrze by było, gdyby rola Ziemian została zwiększona. Mam tu na myśli Tiena, Yamche czy Kuririna.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.190
Oby ta niespodziewana postać, która ma odegrać ważną rolę to nie była scena z mangi z sagi Kozła, bo tam niespodziewanie poleciała moc od
Uuba

KierunekTrener.pl | Wypożyczalnia aut Kraków | Wycinanie drzew Warszawa
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 2.187
Rebirth napisał(a):
Ja jestem zdania, że seria i tak pójdzie dalej. Widzą, że historia ma potencjał, ciężko stwierdzić, że zakończenie Super będzie w 100% takie samo jak Zetki.
Ja również mam taką nadzieję, bo podejście, że wyeksploatują w pełni te dziesięć lat time skipa, a potem bum, koniec jest w moim odczuciu mocno irracjonalne. Stąd też mam pewien koncept w głowie odnośnie "następcy" (nie Uub, bo ten jest zdecydowanie przepakowany) podczas gdy Goku, Vegeta (i każdy inny koks) zostaliby ograniczeni do roli mentora.

Shounen napisał(a):
Bardock dopiero co był w filmie o Brolim, więc akurat jego bym się nie spodziewał. Cell prędzej, ale to byłoby zbyt głupie.
Ogólnie to zgrywałem się z tą wyliczanką Po ponownym obejrzeniu Superki Dragon Ball przestał być serią wobec której mam jakieś większe oczekiwania. Chociaż na pewne schematy, sentencje "klucze" klepane aż do bólu przez głównych bohaterów zawsze będę wyczulony.

Katz napisał(a):
Ciekawe też czy film będzie planowany czy mógłby być już w tym roku ale na przeszkodzie stanął covid.
Pewnie tak, bo skoro anime-tasiemce np. One Piece są ciągle w produkcji tak w przypadku filmu przeszkodą jest obecny dostęp do kin, a Toei jak wiadomo nie bardzo w online chce się bawić.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Dni na forum: 4.365
Plusy: 7
Spodziewam się raczej odgrzewanego kotleta. Dla mnie kimś niespodziewanym byłaby zupełnie nowa postać.
Co do Cella to pojawi się wkrótce w SDBH:

Grupa Mirai
Alkis Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Alkis
Dni na forum: 532
Cella na szczęście można zostawić w Heroesach, swoją drogą niespodziewany nie oznacza znany.
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie 2022
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump