Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super: Super Hero (2022) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Dni na forum: 4.920
Plusy: 4
Fumihiko Tachiki narratorsko FTW. Reszta? Zobaczymy

Obraz
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 6.341
Plusy: 72
picaZananasem napisał(a):
Ja nowy zwiastun zrozumiałem tak, że te androidy są superbohaterami.
Wszyscy walczący w tym filmie są superbohaterami. Ziemianie zawsze nimi byli, a androidy się tak nazwały w trailerze.

Gohan to Grejt Saiyaman, więc w sumie do niego ten tytuł najbardziej pasuje.

No ciekawe, co Toriyama wymyślił w tym filmie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang (english quotes, 名言・セリフ) | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Dni na forum: 6.017
Jakie to by nie było, projekty postaci są niepoważne i urwane z pierwszych sag DB. Ten doktorek robiący pozy jak Grejt Sajaman i o posturze pączka nie wzbudza za grosz szacunku.

https://www.facebook.com/dragonworldpl/photo ... 607345644/

Bardzo spodobał mi się jeden komentarz, że nowy doktorek wygląda jak... teledubiś w kondomie.

Dwaj przeciwnicy-androidy tym bardziej. Wyglądają jak kiepskie ufoki.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 6.341
Plusy: 72
Hidden napisał(a):
urwane z pierwszych sag DB
To źle?

Androidy mają bardzo ciekawych aktorów głosowych, jeśli ktoś przegapił newsa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang (english quotes, 名言・セリフ) | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Dni na forum: 6.017
Shounen napisał(a):
Hidden napisał(a):
To źle?
Tak, bo jest infantylne. 90% Battle of Gods było dziecinadą i festiwalem bezsilności z Vegetą na czele.
Słabe i proste jak drut projekty postaci na pewno nie pomagają, by to wszystko wyglądało ciutkę poważnie.

Obraz
Alkis Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Alkis
Dni na forum: 755
Mówisz to o świecie w którym ma miejsce akcja Dr Slumpa, ten świat jest od początku do końca mniej lub bardziej infantylny, tylko ta intensywność tej infantylności zależy od historii którą Toriyama i Toei chcą opowiedzieć. A co do powagi, to ekhm Majin Buu który zamieniał ludzi w cukscy a potem zrobił sobie z nich swój domek, albo najlepiej cały Buu plus Herkules. Dodaj do tego wcale nie infantylne siły Ginyu, czy tego gościach z 28 TB co się do Trunksa kleił.Wszelkie imiona czy to złych czy dobrych są wzorowane na warzywach, przedmiotach czy ubraniach co już jest nie poważne.

Nic co się dzieje w tym samym universum co Dr Slump nigdy nie będzie w 100% poważne.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 2.410
Hidden napisał(a):
Też mam takie odczucia. Jeszcze te "komiksowe" wstawki i mieszanka kolorów od jaskrawych po mroczne. Mocne retro, Gohan w deszczu to już soft noir, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Osobiście mnie to nie razi, ale oczekuję progresu historii skoro jest taki solidny time skip plus brak powercreepu. tj. że bohaterowie "ziemscy" poradzą sobie bez Goku i Vegety.

Bez bzdur chmur typu "pochłaniacze Ki", "geny najlepszych wojowników", "ulepszona technologia Gero", "bla bla bla", które by tłumaczyły (albo fani znowu musieliby sobie sami dopowiedzieć) potęgę tej nowej dwójki, a docelowo tego całego Hedo.
Alkis Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Alkis
Dni na forum: 755
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super: Super Hero (2022)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump