Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Nie jest czasem tak, że BanDai jest głównym sponsorem serialu? Wydaje mi się, że to właśnie ta firma i jej wyniki merczendajsowe są głównym motorem napędowym dla FujiTV/Toei Animation w kwestii powrotu na antenę.
Teoria, że to wszystko jest tworzone pod sprzedaż Bandai i od nich zależne, raczej nie ma potwierdzenia w faktach. Jak wychodziła manga Toriyamy, to gry, karty czy figurki też się sprzedawały w masowych ilościach, bo wiadomo, że to wszystko jest połączone i się nawzajem napędza.

Kiedyś słyszałem, że w sprawach finansowych największe znaczenie ma kolejność, w jakiej wymieniane są firmy wchodzące w skład komitetu produkcyjnego, i np. w przypadku najnowszego filmu tak to wygląda:
  • Shueisha,
  • Toei,
  • Toei Animation,
  • Fuji Television Network,
  • Bandai Namco Entertainment,
  • Bandai,
  • Bandai Spirits.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Alkis napisał(a):
Spekulacje spekulacjami, ale nie wyobrażam sobie tego by anime było w tym stanie zamrożenia już zawsze
Też jestem zdania, że należy kuć żelazo, póki gorące. Z drugiej strony taki Bleach, który wydaje mi się, że miał porównywalną, jeśli nie większą rozpoznawalność, został uziemiony na 10 lat.

Shounen, a to bardzo ciekawe, co mówisz.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Kolejne rzekome przecieki co do powrotu serialu Dragon Ball Super, gdyż pokazano jedną z list do kalendarza anime telewizyjnych na 2023 rok, i widnieje tam wpis "Dragon Ball Super 2023 production committee".

Jak to będzie się zobaczy, choć nie zdziwię się jeśli chodzi o reemisję od nowa tych 131 dotychczasowych odcinków.

https://twitter.com/DbsHype/status/156610586 ... JrDhQ&s=19
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Raczej reemisji serii w taki sposób by nie oznaczali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Raczej reemisji serii w taki sposób by nie oznaczali.
Raczej by tak nie robili, choć mówi się obecnie o anime internetowym które trwało by 20 minut i nie było by serią promocyjną i anime TV które pojawiło by się później.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli seria internetowa, w sensie taka na YouTube, a nie Netflixie, to pewnie SDBH 2 albo jakieś tanie badziewie z najpaskudniejszą animacją 3D.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Według informacji leakerów ma trwać 23 minuty i mieć dobrą jakość więc raczej nie hirołsiarstwo
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież SDBH też ma dobrą jakość, tylko fabuły nie ma.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Przecież SDBH też ma dobrą jakość, tylko fabuły nie ma.
Gdzie tu dobra jakość?

-Tadayoshi Yammamuro jako projektant postaci to zaprzeczenie dobrej jakości, koleś po zakończeniu Dragon Balla Z dokonał tak wielkiego regresu, że jego plastikowych modelów postaci nawet w kinówkach nie chcą widzieć i zostąpiono go Naohiro Shintanim i Kubotą.
- Wszelkie ki blasty i ki blasto podobne ataki typu Kamehameha, zostały znerfione do siły wybuchających notek z Naruto.
- animacja walk to zapętlające się DADADA, i brak jakiejkolwiek choreografii pomijając odcinek przy walce z Heartsem którą animował Takahashi.
- Każda postać która wcześniej była wzorem koksa (Hit, Jiren czy nawet Goku w omenie) została znerfiona do poziomu gówna, gdzie nawet Yamcha nie wydaje się od nich zbytnio odstawać.


Dobra jakość.... Chyba po obniżeniu najmniejszego śladu oczekiwań o jakieś 99%
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podobna jakość była w połowie odcinków DBS, a w kilku nawet gorsza. Dobra jakość jak na Toei, w sensie standardowa. Nie wiem, czego się spodziewasz po nowej serii, zwłaszcza tej internetowej, ale chyba nie liczysz, że nagle zdecydują się na wysokobudżetową animację. Jeśli już, to prędzej będzie 3D, jak pisałem, tylko taka sto razy gorsza niż w Super Hero, żeby za dużo na te odcinki nie wydać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Hm, wygląda obiecująco. Spekulują, czy to nie ten animekomiks albo kolejna zapowiedź nowej sagi Toyotarō. Nie doczekam, idę spać.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Dawno się tak nie uśmiałem, szczególnie z tych durni zwanych leakerami którzy nahypowali coś co się nie wydarzyło. A japońce pewnie z tego bekę cisną w biurach Toei.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zabawne, że chodziło o coś takiego. Ale w sumie chętnie bym obejrzał, gdyby było tłumaczenie. Tweet był z kanału anime DBS, więc raczej nie zapowiadali by tam czegoś niezwiązanego z anime.

Niemniej pewnie w grudniu i tak coś zapowiedzą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Jajca. Dobrze, że nie siedziałem, bo bym się zawiódł jak przedsiębiorcy na rządowych tarczach.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
ja żem nie przespał całej nocy już przez to, bo mi się nie opłaciło... bo o 5 trzeba było wstać...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Digimon Ghost Game schodzi z anteny FujiTV końcem marca, były nadzieje, że w jego miejsce wejdą utęsknione Smocze Jajka i tym samym odzyskają slot o 9:0, ale fama głosi, że będzie to jednak Tōsōchū: Great Mission (逃走中グレイトミッション). Kto jest zawiedziony? Ja nie wiem, czy jestem zawiedziony, ale tęsknię za cotygodniową dawką Smoczych Kul, i w kolejnym roku chciałbym oczywiście, by Sand Land okazał się audiowizualnym mistrzostwem świata, ale super by było, gdyby DBS powrócił na mały ekran. Szczególnie, że cały świat dookoła mi przypomina o DB, nie dalej jak wczoraj w pobliskiej galerii w gablocie sklepu Swissa szczuto mnie śmieszną prezentacją swatchów DB.

Wy też usychacie już z tęsknoty po tych ~5 latach?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook