Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
vegeta391 napisał(a):
Digimon Ghost Game schodzi z anteny FujiTV końcem marca, były nadzieje, że w jego miejsce wejdą utęsknione Smocze Jajka i tym samym odzyskają slot o 9:0, ale fama głosi, że będzie to jednak Tōsōchū: Great Mission (逃走中グレイトミッション). Kto jest zawiedziony? Ja nie wiem, czy jestem zawiedziony, ale tęsknię za cotygodniową dawką Smoczych Kul, i w kolejnym roku chciałbym oczywiście, by Sand Land okazał się audiowizualnym mistrzostwem świata, ale super by było, gdyby DBS powrócił na mały ekran. Szczególnie, że cały świat dookoła mi przypomina o DB, nie dalej jak wczoraj w pobliskiej galerii w gablocie sklepu Swissa szczuto mnie śmieszną prezentacją swatchów DB.

Wy też usychacie już z tęsknoty po tych ~5 latach?

Tęsknię w uj, jedyne co nam zostało to co miesięczna manga i hirołsy
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
W tych niespełna 3 latach cotygodniowego Dragon Balla od 2015 do 2018 człowiek się przyzwyczaił, że tak już będzie stale, a tu ucięli, zniknęli, i ciągle nic.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Wy też usychacie już z tęsknoty po tych ~5 latach?
Napisałem tutaj co o tym myślę, a sama tęsknota minęła równy rok temu. Będzie anime fajnie, a jak nie będzie to cóż... żyje się dalej.

To już nie to Toei, które miało jaja robić własne sagi, czy speciale. Być może jest tak, że Dragon Ball nie robi takiej roboty w samej Japonii jak poza nią, chociaż gdyby komuś zależało to można by się ukierunkować na zachodniego klienta. Jak brak wiedzy to na korepetycje do Capcomu.
Chociaż wiedzą chociażby przez doświadczenia z Super Sentai nie mówiąc już o współtworzeniu wielu hamburgerkich produkcji, ale to trzeba chcieć, a nie iść w zaparte, że "DB tylko dla japońskich dwunastolatków!!!", a IMO paradoksalnie ta grupa docelowa ma "wywalone" na DB, gdyż posiada inne serie.

Generalnie jednak jakby coś ruszyło to marzy mi się żeby część franczyzy np. ta związana ze spin-offami i prequelami przeszła do innego studia. Toei robi główną linie fabularną, a reszta wszystko inne. Mógłby gdzieś po drodze jakiś ciekawy seinen z tego wyjść. Być może marzenie ściętej głowy, ale tylko taką przyszłość widzę dla Dragon Balla. Jako widz mam gdzieś, że okazałoby się jeszcze, że konkurencja potrafi zrobić DB po prostu lepiej i to bez znanych nam postaci.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Zapowiedziano panel na Comicconie z tajemniczą zapowiedzią w październiku, już się człowiek boi co oni tam hypują.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Będzie zapowiedź Budokai Tenkaichi 4 i nic więcej, nie ma się co nastawiać na anime.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Indiger napisał(a):
Będzie zapowiedź Budokai Tenkaichi 4 i nic więcej, nie ma się co nastawiać na anime.
To by było liche, bo już to przecież zapowiedzieli. I tizer też wypuścili. Gdyby to było w Japonii, to spodziewałbym się, że po prostu będzie kolejny apdejt DBH, ale w NYC? Na zpowiedź kinówki za wcześnie, może DLC do którejś z gierek? Dziwne toto, pewnie będzie jakiś super bubel, np. manga Toriyamy sprzedała się w zyliardzie egzemplarzy w Connecticut albo coś. Pażywiom, uwidzim.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
quidsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.897
Posty: 3
jest reklamowane w dokkan battle, a to jest tylko na podstawie anime. dwa pierwszy raz od dluzszego czasu nie jest sygnowane DRAGON BALL SUPER tylko samo dragon ball co moze segurowac na anime internetowe o ktorym kiedys bylo glosno. moze jakies dodatkowe scenki z czerwona wstega zeby ludzi do anime namowic
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Indiger napisał(a):
Będzie zapowiedź Budokai Tenkaichi 4 i nic więcej, nie ma się co nastawiać na anime.
Czyli stało się na odwrót, Budokaia nie ma za to anime jest.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Alkis, no, wszyscy tego chcieliśmy, ale nikt nie wierzył

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 58, 59, 60

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook