Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Daima

Strony:   1, 2
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.579
Posty: 670
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Ale już w samej serii zapewne nie będzie miał udziału

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.744
Plusy: 5
Posty: 2.022
Super, że znowu go zaprosili!!!

Hm, mam nadzieję, że jednak ściągną go do openingu, acz małe szanse. Lepiej wziąć typa, co bierze śmieszny hajs za piosenkę.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.579
Posty: 670
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.744
Plusy: 5
Posty: 2.022
Wygląda zacnie. Te demony zdają się być jak przydupasy jakiegoś Nameczanina pokroju Piccolo Daimaō.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.579
Posty: 670
Reddit to nie jest super legitne źródło informacji, szczególnie że Nozawa jeszcze żyje i ma się dobrze.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Nie twierdzę, że to prawda, jak się potwierdzi, to się potwierdzi, ale miałoby sens, żeby ewentualna nowa aktorka zaczęła podkładać głos, zaczynając od małego Goku. Ewentualnie tylko na okazję tej jednej serii - mogłoby być nawet jakieś wytłumaczenie w anime, że zmienił mu się głos po zmniejszeniu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.744
Plusy: 5
Posty: 2.022
Kurde, Hayashibarę lubię, nawet bardzo, w końcu świetne piosenki + Lina i masa innych postaci, ale w roli Gokū? Niedawno Nozawa mówiła, że na emeryturę przejdzie za sto lat, mam nadzieję, że to tylko fałszywa plotka. Jak dla mnie, nie ma lepszego następstwa dla Nozawy niż Naoya Tajima, wiem, że chłop se jaja robi i prowadzi kabaret, ale powinni mu tę rolę zaproponować, totalnie.


Próbka paru ról Hayshibary:

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Akurat oglądam ostatnio Karakuri Circus, gdzie gra jedną z głównych ról, ale dopóki nie włączyłem filmiku wyżej, to nie zwróciłem uwagi, że to ona, niemniej głos ma charakterystyczny i łatwo poznać. Ewentualnie małemu Goku mogłaby podkładać, ale dorosłemu już nie bardzo, więc gdyby jednak to była prawda, to nie tak, że Nozawa poszłaby na emeryturę, a jedynie miałaby mniej obowiązków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.744
Plusy: 5
Posty: 2.022
Ona chyba nie narzeka na pracę. Nie zrozum mnie źle, nie znam typiary, że się tak wyrażę, ale Nozawa wciąż gra w nowych produkcjach, jak np. tutaj:

Wiadomo, że wiek wiekiem, ale wydaję mi się, że to jedna z tych osób, które praca napędza i bez pracy by zwyczajnie się posunęła i stetryczała.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.579
Posty: 670
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
A kiedy było mówione, że ta seria nie będzie emitowana w telewizji? Nie kojarzę żadnych wcześniejszych informacji na ten temat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.579
Posty: 670
Shounen napisał(a):
A kiedy było mówione, że ta seria nie będzie emitowana w telewizji? Nie kojarzę żadnych wcześniejszych informacji na ten temat.
Od początku zakładano że to będzie anime internetowe, plus poprzednie trailery nawet nie wspominały o tym że będzie on emitowany w jakiejkolwiek telewizji na nie było nawet loga FujiTV.

Dodano po 2 minutach
Komentarz Akiry Toriyamy z grudnia odnoszący się głównie do produkcji Daimy, całość w linku

,,Dragon Ball DAIMA, które wyjdzie w 2024 roku, miało pierwotnie być oryginalną serią anime bez mojego udziału, lecz udzieliłem kilku rad tu i tam, a skończyło się na tym, że nim się obejrzałem, już byłem w niego mocno zaangażowany. Nie tylko odpowiadałem za główną fabułę, ale również ogólny wygląd świata, projekty postaci, robotów i inne aspekty. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta seria, która nie tylko jest wypełniona akcją, lecz również ważnymi wydarzeniami."

https://www.facebook.com/share/p/LMov5fgAzFqWLAA3/

Dodano po 14 minutach
Dorzucam też dzisiejsze komentarze Akio Iyoku dotyczące wkładu Toriyamy w produkt

Akio Iyoku mówi, że w przypadku Daimy Toriyama stworzył całą historię i był zaangażowany w projektowanie postaci jak nigdy dotąd. Miał również swój udział w projektowaniu maszyn.
Iyoku mówi, że Toriyama poświęcił czas na stworzenie historii z dużą ilością akcji i przygód. Uważa, że ich misją jest właściwe stworzenie świata Toriyamy i że poświęcili dużo czasu na przygotowanie Daimy, aby była jak najlepsza. Nozawa serdecznie się z tym zgodził.
https://twitter.com/Herms98/status/176719930 ... _WKPg&s=19
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Daima
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook