Forum Dragon Ball Nao

» Germany 2006 - komentarze

Strony: 1, 2  
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.515
Posty: 69
Stworzyłem ten temat aby każdy, kogo mundialowa gorączka nie ominęła mógł się wypowiedzieć na temat MŚ 2k6.
Nie oglądałem ceremonii otwarcia ani meczu inauguracyjnego gdyż... Nie ważne dlaczego, po prostu nie oglądałem;p
Wynik meczu Niemcy – Kostaryka zdziwił mnie i zasmucił. Niemcy zagrali ofensywnie, strzelili dużo bramek i o dziwo słabo wypadli w obronie. Kostarykańczycy są widać w dobrej formie, skoro wpakowali dwie budy takiemu zespołowi jak Niemcy. <Zastrzegam iż są to tylko moje domysły co do słabej defensywy Niemców, mogę się mylić, przypominam że meczu nie widziałem. Chciałbym więc poznać wasze zdanie, komentarze i relacje.>
Nabrałem trochę obaw, do tej pory liczyłem na to, że Polska wyjdzie z grupy (idiota czy optymista – nie pytajcie;). Teraz zaczynam mieć wątpliwości.
Browary już zakupiłem, idę oglądać mecz. Obstawiam 2:1 dla naszych, a Wy?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
mysle tak jak Ty 2:1 dla naszych

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.515
Posty: 69
Nieuznana bramka, dwa słupki... bóg nie istnieje:/
Gdyba sędzia nie zagwizdał spalonego moglibyśmy wygrać lub chociaż zremisować. Mamy pecha do sędziów na MŚ! Trochę winy Janasa, mógł się wcześniej zdecydować się na zmiany:/ Szkoda słów...
Larme, niestety groobo się pomyliliśmy:(
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Tez obstawiałem 2:1........ no ale nic nie poradzimy.... Sedzia zachowywal sie jakby sie sprzedał Equadorowi, Janas miał w 1 polowie beznadziejną strategię....... do tego niezaliczona bramka (SPALONY).... szkoda gadać....

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Eh, kolejna osoba, która postawiła 2:1 jest Hidden Lord...Niestety, srodze się zawiodłem... Polska nie potrafiła przedrzeć się przez obronę rywala, nie oddałą strzału przez 85 minut, jeden gol niezaliczony przez "krasnala", potem dwie poprzeczki... Naprawdę szkoda, ponieważ mogliśmy wygrać 3:2... Żurawski dwoił się i troił, lecz już w drugiej połowie był mało widoczny, najbardziej pracowity okazał się Smolarek. Krzynówek chciał zaskoczyc rywala, a był nadwyraz przewidywalny... Więc wyszło jak wyszło...

PS

patrz

http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1365

czyżby podobny temat? ^^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mecz oglądałem z kolegami. Przed spotkaniem obstawiałem czarny scenariusz, 2:0 w plecy, jak cztery lata temu z Koreą Płd. No cóż, mimo, że całym sercem byłem za Polską, sprawdziła się mało optymistyczna wersja.
Przynajmniej styl grania biało-czerwonych był o niebo lepszy niż w 2002 roku. Chociaż gdyby wszystko podsumować, to i tak nie zachwycili (wynik mówi sam za siebie...).
Cieszy fakt, że udało się uniknąć wpadek jak z hymnem Edytki

Pozdrawiam

PS. Wyjście z grupy stało się jeszcze mniej realne, ale trzymam kciuki do końca!!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 10.06.2006, 12:25
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.508
Posty: 17
Skąd: USA from LA
He he he wiedziałem że tak będzie, ale mimo to w pewnysm sensie życze Polsce wygranej w następnym meczu.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ja tam obstawiałem 1:1. Ale jak widać było gorzej, znacznie gorzej. Chyba nie doceniliśmy przeciwnika. Co nie zmienia faktu że sędziowie chyba troche przegieli

Jedyne co mnie denerwuje : "Smolarek dobiera do piłki"
"Smolarek strzela i . . . "
"Smolarek bardzo dobrze zablokował "

A także : "Żurwaski dosrodkowuje"
"Żurawski kiwa sie"
"Żurawski będzie strzelał"

Chodzi mi tutaj oczywiście o komentarze, a raczj ich fragmenty. Dowodzą one i to własnie Smolarka i Żurawskiego było najwięcej a boisku. Co prawda Kszynówek usiłował się przebic, ale nastąpiło to dopiero pod koniec.

Czego było brak? Chyba reszty nazwisk. Gralismy moim zdaniem za sępo chęcią zdobycia szybkiego gola. Ale nie mnie o tym decydować. Jeśli chodzi o Boruca, to imo wpuszczonych 2 goli bronił moim zdaniem dobrze.

Mimo wszystko cieszy mnie fakt, że ekwadorczycy dokopali Naszym. Powód : wreszczcie białoczerwoni docenia przeciwnika i będą potrafili podjąć z nim walke taktyczną.

Pozdro
NIECHAJ ZYJĄ BIAŁOCZERWONI!
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Mecz był nawet niezły. Brakowało nam skuteczności. Ekwadorczycy bardzo dobrze grali z kontry. Nie sprawdziły się pogłoski ze udają gwiazdorów i nic nie umieją. Trochę żal mi tych naszych bo się starali chociaż, ale nie wyszło. Mamy piłkarzy na wygranie eliminacji, a nie grupy w finałach.

P.S.Panie Janasie Jelenia wystawia się w pierwszym składzie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Już prawie koniec MŚ, a tu nikt nic nie pisze.
Dzisiaj jest mecz o Trzecie Miejsce, może jest mało interesujący, bo kogo obchodzi mecz o 3 miejsce, ważny jest finał, jednak grają dwie dobre drużyny, które pokazały się z dobrej strony na Mundialu, mianowicie Portugalia i Niemcy.
Ja ze swej strony stawiam na Portugalie, bo nie lubię Niemców

Teraz to co kibic lubi najbardziej, czyli smaczek nad smaczkami. Finał, który odbędzie się jutro(09.07.06) Włochy-Francja, ja uważam, że to będzie rewanż za Euro 2000, gdzie Francja zwyciężyła dopiero w karnych. Włoch mój faworyt wygra to i zostanie poraz 4 Mistrzem Świata!! FORZA ITALIA!!

Dokładne Informacje o Mundialach

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Fable1989 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable1989
Wiek: 34
Dni na forum: 6.474
Posty: 2
Skąd: USA z LA
Nienawidzę Włochów, tak więc nie pozostaję mi nic innego jak kibicowanie Francuzom. FRANCJA DO BOJU!!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra panie i panowie,obstawiamy wynik finału.Stawiam 2-1 dla Francuzów.A jakie są wasze typy ?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Zabojadow nie lubie i dlatego zycze im jak najgorzej.Niech sie zapchaja tymi zabimi udkami i slimakami przed meczem A Wlosi wygraja 2:1.Ale czuje,ze dopiero w dogrywce... FORZA ITALIA

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nigdy nie rozumiałem zawiści do druzyny spowodowanej kulturą i rytuałami ich kraju.Cóż z tego,że jedza ślimaki/nie myja się czy inne pierdoły,równie dobrze można powiedzieć,że Włosi to makaroniarze i picusie glancusie,jednak chodzi mi o typowy talent do gry;zgranie,taktyke,piłkarzy.Rozumiem gdybyś np oznajmił,że nie lubisz reprezentacji Francji z powodu ich monotonii w grze,braku pomyślunku itp,ale dlatego,że jedzą ślimaki ? heh śmieszne ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
A kogo obchodzi banda debili uganiających się za piłką z bramki do bramki xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
A kogo obchodzi banda debili uganiających się za piłką z bramki do bramki xD
Ciebie na pewno [ ort! ] nie Madziu, za to mnie interesuje

Shab ja powiem tak, ja tam do Francji nic nie mam, ale na dzień dzisiejszy piłka grana przez Włochów bardziej cieszy niż Francuzka piłka(popatrz na mecz Portugali-Francja, a Włochy-Niemcy). Włochy łatwo dominowali, a Francuzi męczyli się z Portugalczykami. To czegoś dowodzi, tymbardziej, że Niemcy dosyć łatwo ograli Portugalie

Dla mnie Włochy wygrają 3:1! Forza Italia!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
.Niech sie zapchaja tymi zabimi udkami i slimakami przed meczem
A Polacy jedzą móżdki i podroby oraz czarninę zupę z krwi, więc większe paskudztwa niż Francuzi.

Nie wiem co ludzi wzięło, że Włochy po 1 dobrym meczu z Włochami naglę graja piękny futbol, nikt nie pamięta juz meczów z Usa i Australią. oszust sędziów, którzy gwizdali na strone Włochów?? Oby ich Francuzi zjechali 3:0
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ej, ale o czym Wy mowicie?
Nazywacie ich zabojadami
Przeciez wiekszosc to sa Murzyni z Afryki, ktorzy pewnie wcale nigdy zab czy slimakow nie jedli...

Tez jestem za Wlochami

PS. pp3088: O pomocy sedziow, to Ty lepiej nie mow, bo ja pamietam te 6 lat temu...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
nie rozumiałem zawiści do druzyny spowodowanej kulturą i rytuałami
Shab,a miales kiedys cos takiego,ze jedna druzyna podobala Ci sie bardziej od innych i to na nia stawiales?I tak wlasnie jest w moim przypadku,Wlochow daze wieksza sympatia niz Francuzow,bardziej odpowiada mi ich styl gry itp.Ale na pewno moja "zawisc",jesli tak to mozna nazwac,nie wynika z tego,ze jedza zaby i slimaki,bron Boze!!To nie ma z tym nic wspolnego,a ze wspomnialem o tym,to calkiem inna sprawa... Pozdro.
Ole ole macarone

móżdki i podroby oraz czarninę zupę z krwi
Jeszcze sie nie spotkalem z takim zjawiskiem...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shab ja powiem tak, ja tam do Francji nic nie mam, ale na dzień dzisiejszy piłka grana przez Włochów bardziej cieszy niż Francuzka piłka(popatrz na mecz Portugali-Francja, a Włochy-Niemcy). Włochy łatwo dominowali, a Francuzi męczyli się z Portugalczykami. To czegoś dowodzi, tymbardziej, że Niemcy dosyć łatwo ograli Portugalie
I to jest przykład konstruktywnego ukazania własnego zdania,na temat wyższości jednej drużyny nad inną,w oczach fana piłki nożnej .Ale i tak wygra Francja

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Germany 2006 - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook