Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Dziewczyny w anime

Strony: 1, 2  
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Czy zauważyliście że dziewczyny z anime są przeważnie ładne, niema brzydkich
jeśli są podajcie przykłady podajcie również jaka dziewczyna z anim jest najładniejsza.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
to nieodlaczny element mang, a wiec kazda musi byc ladna:P
dla mnie najpiekniejsze sa: iori yoshizuki, kirisawa fukko i narusegawa;-).

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 18.07.2006, 14:36
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak Japończycy mają jakoś dziwny nawyk pokazywania w mandze kobiet idealnych,o idealnych kształtach itp ... A najładniejsza hmmm chyba Videl

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.461
Posty: 31
najładniejsze są w Love Hina i Full MEtal panic
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kirisawa Fukko, młoda Bulma i Videl to idealy pod wzgledem urody Byloby swietnie gdyby "nasze" dziewczyny tak wygladaly

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.461
Posty: 31
Kakarotto91 napisał(a):
Kirisawa Fukko
a kto to jest? Daj jakieś zdjątko bo w google image znaleźćnie mogę
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
W moim ulubionym Naruto nie ma pięknych dziewcząt. Sam Maślak (Masashi Kishimoto - twórca tej mangi, jakby ktoś nie kojarzył) przyznaje: "Ogólnie mam problem z rysowaniem dziewczyn i zawsze martwię się, że nie są wystarczająco ładne…". Polecam jego wypowiedzi pod tym adresem. Co ciekawe jednak, problemy mangaki wychodzą na dobre jego dziełu, które staje się przez to nieco bardziej realistyczne

Trzeba przyznać, że rysowane przez niego bohaterki bywają atrakcyjne (choć nie zawsze - np. Moegi do najpiękniejszych nie należy ), ale żadna nie jest idealna. Sakura ma zbyt duże czoło, Ino ogólnie jest niezbyt śliczna, Hinatka ma bardzo myszkowaty typ urody... Tylko Tsunade i Kurenai pokazują klatę... znaczy, klasę. No, może jeszcze Haku, ale on mimo wszystko jest facetem, co niektórym może trochę przeszkadzać

Pozdrawiam
A.

EDIT: Kirisawa Fukko to bohaterka mangi Flame of Recca i właśnie na stronach o tym dziele najprościej znaleźć obrazek ją przedstawiający. Tu masz dwa, choć niezbyt duże (nie chciało mi się ich ciąć ):

Obraz

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.616
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Zdecydowanie Dragon Ballowe dziewczyny nie są ładne . Ja najbardziej podziwiam urodę Ai z Video Girl Ai, Lem, z Video Girl Lem, czy inne dziewczyny wychodzace z pod rąk Mistrza Katsutry, w pracach "Shadow Lady", czy "DNA2" ( Trzeci tom - Ami...Kto nie widział - żałowac! )

Albercie, nie zaprzeczysz chyba że Temari nie jest ładna hm?

Pozdrawiam
Szaruś

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Przyznać trzeba że mistrz Akira miał mistrzowską rękę w ukazywaniu mangowych chłopów, ale jeśli chodzi o Panie to moim zdaniem ię nie postarł. Ot choćby taka Chi-Chi, laska głównego bohatera. To przecież zwykła kura domowa była, zero kształtów !
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ot choćby taka Chi-Chi, laska głównego bohatera. To przecież zwykła kura domowa była, zero kształtów !
To zalezy kiedy. Na 23 TB Chi- Chi wygladala bardzo ladnie. Zgrabna, ksztaltna i "jedrna" (). Jako dziecko Oolong tez przyznal, ze jest piekna, wiec chyba mowiles o czasach po sadze Friezera, bo wtedy rzeczywiscie byla mniej zgrabna niz za dawnych lat, ale to nie zmienia faktu, ze kiedys byla ladna laska

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Kakarotto91 napisał(a):
http://img391.imageshack.us/my.php?image=kirisawafukkomb8.jpg

Tu jest zdjecie Kirisawy Fukko (Flame of Recca) po walce
Nie przypadla mi do gustu , wole juz Chi-Chi po sadzie Friezera

emate: bo tutaj kakarotto zarzucil slabym zdjeciem:P
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.461
Posty: 31
ItzBolo napisał(a):
Kakarotto91 napisał(a):
http://img391.imageshack.us/my.php?image=kirisawafukkomb8.jpg

Tu jest zdjecie Kirisawy Fukko (Flame of Recca) po walce
Nie przypadla mi do gustu , wole juz Chi-Chi po sadzie Friezera

emate: bo tutaj kakarotto zarzucil slabym zdjeciem:P
Zgodze się nie za ładna Moze macie cos lepszego... kolorowego wiecie
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Poszukaj jakiejś strony o Flame of Recca i znajdź na niej dział z postaciami. Gdzieś tam powinna być Kirisawa Fukko. Tak będzie szybciej, a Ty przy okazji wyćwiczysz u siebie zdolność posługiwania się google'ami. Czekanie na gotowe sprzyja tylko rozwojowi lenistwa.

Maciek napisał(a):
Zdecydowanie Dragon Ballowe dziewczyny nie są ładne
Średniawe raczej. Nawet C18 nie powala jakoś na kolana swoją urodą...

Maciek napisał(a):
Albercie, nie zaprzeczysz chyba że Temari nie jest ładna hm?
Usuń podwójne przeczenie. Przyznaję, zapomniałem o Temaricy - zbrodnia to niesłychana, tym bardziej, że chwilę wcześniej o niej czytałem Fakt, jest atrakcyjna, na swój sposób nawet piękna (ostra z niej dzierlatka!), ale muszę przyznać, że raczej nie w moim typie - nie lubię tak agresywnej urody (i charakter(k)u). Na drugim biegunie znajduje się natomiast urocza, acz niezbyt powalająca swymi walorami Tenten - co kto lubi Aha, jeszcze Anko... Kolejna wariatka.

Navaro napisał(a):
Przyznać trzeba że mistrz Akira miał mistrzowską rękę w ukazywaniu mangowych chłopów, ale jeśli chodzi o Panie to moim zdaniem ię nie postarł.
Albo się starał, ale nie wyszło. Zupełnie jak u Maślaka. U niego też mężczyźni imponują wyglądem, a kobiety... powiedzmy, że nie zawsze.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.463
Posty: 189
Średniawe raczej. Nawet C18 nie powala jakoś na kolana swoją urodą...


Mi osobiście, ta postać bardzo przypadła do gustu (nie znasz się). A co do stylu rysowania płci pięknej przez Toriyame, to fakt że nie rysował jakiś przesadnych baśniowych piękności w stylu innych klasycznych mang, (na szczeście, bo to troszkę kiczowate) ale jego bochaterki mają w sobie coś co pozwala je zapamiętać na zawsze.

ps. Fable niezły awatar!
Dzięki.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 17:58
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.606
Posty: 105
Przyznać trzeba że mistrz Akira miał mistrzowską rękę w ukazywaniu mangowych chłopów, ale jeśli chodzi o Panie to moim zdaniem ię nie postarł.
w pełni się zgadzam. szczególnie podoba mi się, jak on rysuje te męskie ciała (hej, bez skojarzeń!!!) chodzi mi o to, że świetnie ukazuje budowę anatomiczną i zarysowanie mięśni. ci faceci wyglądają jak faceci po prostu
ale co do kobiet, to rzeczywiście tu mu nieco talentu brakło.
w róznych anime zastanawia mnie jedno.. dlaczego (zazwyczaj dziewczyny, choć i faceci się zdarzają) postaci mają takie fantazyjne kolory włosów tzn. różowe, niebieskie itp? czyżby tu objawiał się kompleks Japończyków, którzy przecież z natury są brunetami???

ps. Fable niezły awatar!

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Przyznać trzeba że mistrz Akira miał mistrzowską rękę w ukazywaniu mangowych chłopów, ale jeśli chodzi o Panie to moim zdaniem ię nie postarł.
Mysle ze mial prawo juz sie nie starac skoro wlozyl tyle wysilku w robienie postaci kosmicznych wojownikow Mysle ze kazdy z nas potrafi mu to wbaczyc.

Train Hard To Win Easy !!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ItzBolo: 20.07.2006, 6:51
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.652
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Nie Mam Linka ale powiem wam najladniejsza i najsexowniejsza dziewczyne otoz to jest SIMCA z AirGale

pulkarecordzz.phorum.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
CYTAT:
"Przyznać trzeba że mistrz Akira miał mistrzowską rękę w ukazywaniu mangowych chłopów, ale jeśli chodzi o Panie to moim zdaniem ię nie postarł.

Mysle ze mial prawo juz sie nie starac skoro wlozyl tyle wysilku w robienie postaci kosmicznych wojownikow Mysle ze kazdy z nas potrafi mu to wbaczyc."

Nie ma mangaki, który robiłby coś w swojej mandze na "odwal się". Nie zapominajcie, że manga Dragon Ball ukazywała się już kopę lat temu. Jest starsza ode mnie. W tedy manga nie była jeszcze super ukształtowana. Nie było mody na przesadne wyolbrzymianie lub przekształcanie postaci. Dlatego np. ChiChi nie ma ogromnego biustu, wąziutkiej talii i okrągłego tyłka. Uważam, że kobietki z DB wyglądają bardzo normalnie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dziewczyny w anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook