Forum Dragon Ball Nao

» Którego z ziemskich wojowników najbardziej lubisz ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tak jak powyżej, kto przypadł wam do gustu ? Ja tam lubiałem Tenshinhana i Yamche, a wy ? Tenshinhana za dobre techniki i dobrą walkę z Goku na Tenkaichi Budokai 22 i 23 A Yamche, no cóż był pierwszym który stoczył walkę z malutkim Goku
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Kurrinin-san tyle łysek z pokładu idy

END
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Mi sie podobał kaozu.Spoko był i jeszcze fajny był genialny żłów
Yamchy nielubialem.Jakoś mi do gustu nieprzypadł
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Kuririn byl fajny sporo umial, ale z drugiej strony TienShinhan mial klase umial sie bic i pierwszy z Chaosu umieli latac.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja mam dwóch ulubionych: Tenshinhana i Kuririna...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Mi osobiśce do gustu najbardziej przypadł Chaozu taki fajny biały maly pajecek z niego był. I fajnie się poświęcił na plecach nappy(jak jakiś błąd to powiedzcie bo niepamiętam czy ten kolo co przyleciał z Vegetą to nappa się zwał ,ale wydaje mi się że tak)
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Kurrinin - stanowczo zdolna bestia z niego jest. Oczywiście daleko mu do Goku i spółki (w sumie tu można by sie kłócić na początku wcale nieźle sobie radził, ale potem sami wiecie...), ale spośród śmiertelników jest jednym z najlepszych moim zdaniem. Kienzan w jego wydaniu przypadł mi do gustu wyjątkowo
Aer
Ziemianin
Ziemianin
Aer
Dni na forum: 6.983
Posty: 4
Najlepszy ziemski wojownik hmmm.......to oczywiście Mr.Satan .Wszystkie potwory on pokonał (teorytycznie).Jego najsilniejszą techniką była głupota.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Najbardziej cool jest Tenshinhan, on też jest najsilniejszym Ziemianinem. Niektórzy twierdzą, że jest nim Kuririn, ale to trójoki zawsze był lepszy. Ambitny i starający się osiągnąć doskonałość jest niestety tylko Ziemianinem i nie może osiągnąć siły równej Saiyaninom czy Nameczanom.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
budowa tienshinhana byla odstraszajaca, zawsze wypakowany, im wiecej trenowal tym byl szerszy i bardziej umiesniony. No i wlasnie teraz problem kto jest lepszy: umiesniony tien czy zwinny kuririn

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kuririn to mała, zwinna pluskwa, ale zauważ, że gdy on obijał się na wyspie Kamesennina i ganiał za C 18, Tenshinhan bez przerwy trenował na mroźnej północy.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Czemu budowa Tenshinhan jest odpychająca...?? Nigdy nie był jakoś tak przesadnie umięśniony jak dla mnie...
Co do Kurrinina to fakt, odpuścił sobie potem treningi. Ambicją pochwalić się nie mógł zbytnio pod tym względem...Aczkolwiek nikt mi tu nie powie że dobry wojownikiem nie był!
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Dla mnie tienshin byl bardzo umiesniony ale niestety to sie nie przekladalo na jego szybkosc co mozna bylo zauwazyc w walce z trunsem w filmie kinowym z bojackiem.

PS: taka ciekawostka, wiecie ze Mariusz Pudzianowski jest tylko o 20 cm wyzszy niz szerszy?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No wiesz jakkolwiek Tenshinhan szybki by nie był z Trunksem raczej nie miałby szans, ani z zadnym innym sayaninem. Szczególnie gdy ci osiągali pokolei poziomy SSJ...
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Chyba Tenshinhan. Kuririn potem zapuścił włosy i wąsy i przestał trenować ale do dziś pamiętam jak odcioł ogon Ozaru-Vegecie w DBZ. Co to była za technika ??
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kuririn próbował odciąć ogon Kienzanem, ale mu nie wyszło, a naprawdę ogon Oozaru Vegecie odciął Yaijrobei
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Kuririn i Tenshinhan - chyba nie muszę uzasadniać
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie musisz ale przydaloby sie zebys napisal cos wiecej. Ale tak patrzac z innej strony to oprocz z teamu to herkules byl najsilniejszy. On normalnego silnego czlowieka nie umiejacej panowac nad ki to bez problemu pokonywal.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Kuririn i Tenshinhan są najsilniejsi z ludzi i najlepiej walczą.

DRAGON BALL!!!!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Tak Kurillin i Tenshinhan to najsilniejsi wojownicy ziemi ale nie możecie lekceważy Yamchy.
To on zatrzymał Kurillina przed walka z Saibaiman'em (Vegeta saga) ale byl za słaby aby da mu rade (właściwie różnica pomoędzy nimi wynosiła gruba ponad 300 jednostek; wiem to z prywatnych zródeł) ; i za pomocą techniki ostatniej szansy (SOKIDAN) udało mu się zranic wszechmogącego na turnieju o tytuł najsilniejszego...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Którego z ziemskich wojowników najbardziej lubisz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook