Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Kto zabije Itachiego?

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak wyżej. Czy to będzie Sasuke, Naruto, a może Orochimaru?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie to nie mam pojęcia, ale z mogę zawsze pogdybać. Uważam, że pokona go Naruto, ponieważ:
- chce zostać największym Hokage(ile razy już to on mówił? o.O)
- ma ukrytą moc(w końcu uwięziono w nim Lisa o 9 ogonach)
- głupi ma zawsze szczęście

W sumie to nawet nie wiem kto to Itachi, ponieważ jestem dopiero na początkach Naruto ^.^ Nie zmienia faktu, że czasami nawet z braku niewiedzy można dodać swoje 3 grosze.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sasuke, z pomocą Naruto. Dlaczego ? Bo jest to, jeżeli dobrze kojaże marzenie Sasuke i nie taktem by było, gdyby spełzło na niczym. Zresztą w mangach zawsze marzenia głownych bohaterów i chęć zemsty, kończy się ostatecznym jej spełnieniem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Orochimaru odpada, bo obecnie jest zabijany przez Sasuke. Według mnie Itachiego zginie albo od sasuke albo od swojego leadera.
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
Bardzo możliwe, że zginie od swojego lidera, ponieważ on gdy zostanie pokonany może już mu nie być potrzebny
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
BioBrolly napisał(a):
Orochimaru odpada, bo obecnie jest zabijany przez Sasuke
Ale obecnie śiedzi w ciele Kabuto,może ujawni się w całości,na razie [ ort! ] nie przejoł kątroli nad mózgiem,ale z nim nie wiadomo;p

Hmmm a co do tematu..
Sądze że zrobi to i Naruto i Sasuke,ostateczny cios jednak wymierzy mu Sasuke,bo żądza zemsty jest w nim tak wielka że nie da zabić Naruto go,poza tym Naruto nie jest do tego zdolny by zabić kogokolwiek.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Ja tam sądzę ze Itachiego Zabije Naruto z tego względu że Akatsuki poluje na niego, żeby wyrwać mu Kyuubi'ego, i z chęci zemsty za zabicie Gaary. A Sasuke raczej nie zabije z tego względu że siedzi u Orochimaru. Więc nie sądze aby Mu jeden z legendarnych saninów pozwolił odejść.
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
Tenshi nie zgadzam sie z tobą ponieważ, naruto jest zdolny zabić i mówił to kilka razy tzn.: aby obronić Iruke-sensei lub kogoś z bliskich, tak może być i tym razem.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
misiek napisał(a):
Tenshi nie zgadzam sie z tobą ponieważ, naruto jest zdolny zabić i mówił to kilka razy tzn.: aby obronić Iruke-sensei lub kogoś z bliskich, tak może być i tym razem.
Pod wpływem szału i Kyuubiego Naruto mówił wiele rzeczy [ ort! ],ale sam do końca nigdy się nie odważył zabić nikogo,choć miał taką mozliwość kilkukrotnie,poza tym to tylko domysły
Poza tym wątpie by Sasuke pozwolił mu zabić Itachiego....


Uchiha Sasuke napisał(a):
A Sasuke raczej nie zabije z tego względu że siedzi u Orochimaru
BioBrolly napisał(a):
Orochimaru odpada, bo obecnie jest zabijany przez Sasuke
Mimo wszystko zgadzam się z Brolly,poza tym Orichimaru nie jest wystarczająco silny by zabić Itachiego,sam to kiedyś stwierdził.
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
Ja nie powiedzialem ze Orochimaru go zabije, pisalem ze nie bedzie w stanie, ale powiedz mi czy Naruto pod wpływem "szalu" i kyuubiego chcial obronic Iruke-sensei mowiac ze zabije Mizukiego, o ile pamietam wtedy nie wpadl w "szal". A tak w ogóle [ ort! ] to dlaczego mialby nie wpasc w "szal" walczac z Itachim? Moglby rownie dobrze wpasc w szal i zabic itachiego lub nie wpadajac w szal i tak samo zabic go
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
misiek napisał(a):
ale powiedz mi czy Naruto pod wpływem "szalu" i kyuubiego chcial obronic Iruke-sensei
Przyglądnij się a zauważysz że akórat kożystał z chakry Kyuubiego,poza tym [ ort! ] nei powiedziałm pod szałem kyuubiego tylko pod szałem Naruto....
I nie używaj tak często tego samego słowa dziwnie to wygląda....
Naruto był osobą niezdolną do zabicia kogokolwiek,no chyba że akórat przejoł nad nim kontrole Kyuubi,a w tedy to już nie jest do końca Naruto,sam w sobie Naruto nigdy nie zabił nikogo i nie zabije,choć kto go tam wie,poza tym już pisałam Sasuke nie pozwoli zabić Itachiego nikomu,ponieważ w tedy nie dopełni swojej zemsty,proste chyba nie?
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
O lol jak chcesz się czepiać prosze bardzo omG
akórat? haha
kożystal? haha
rzeczy [ ort! ]? haha
Bylo by o wiele wiecej tego wiec nie czepiaj sie mnie a poprawiaj swoje bledy^^ bo nie jestes lepszy.
A tak w ogóle [ ort! ] nie jest to proste co napisales, bo jesli Itachi zaatakuje naruto aby przejac Kyuubiego to wiadomo, że bedzie musiał się bronić i nie poczeka na Sasuke aby on go zabil. A gdy Iruka walczył z Mizukim to Naruto nie był w szale, na pewno.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
misiek napisał(a):
bo nie jestes lepszy.
haha nie rozśmieszaj mnie,najpierw sie naucz płeć rozróżniać...
Poza tym to nie temat do kłutni i każdy ma prawo do własnego zdania,więc się uspokój z łaski swej...
Poza tym mój post dotyczący Orichimaru nie był skierowany do Ciebie
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
Ale ja odpowiedzialem na twoje pytanie w poscie poprzednim i oznajmilem ci ze nie jestes osoba ktora powinna mnie pouczac.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Tylko sie nie Kłócić sie, Wszystko okaże sie w serii Shippuuden.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
W Akatsuki jest jeszcze jeden Uchiha. Może to on zabije Itachiego? A może zrobi to ktoś zupełnie nieoczekiwany?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Uchiha Sasuke napisał(a):
Tylko sie nie Kłócić sie
Nie mam takiego zamiaru.....i nigdy nie miałam...

Uchiha Sasuke napisał(a):
Wszystko okaże sie w serii Shippuuden.
Poczytaj mange Naruto,będzie szybciej....

KaKarot0 napisał(a):
A może zrobi to ktoś zupełnie nieoczekiwany?
może,a może jednak nie,jak mówił Nero jeszcze wszystko się okaże w dalszych odcinkach;p
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Nie sądzę żeby Szef Akatsuki zabił Itachiego,
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Oczywiście Naruto. a czemu? żebu było ***jowo albo dlatego, że autorzy tego anime/mangi niewiele potrafią zrobić dobrze i uparcie dążą do psucia czego tylko się da

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Itachiego zabije Naruto,Sasuke a możę Sakura...?NIkt tego niewie ale raczej Sasuke
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Kto zabije Itachiego?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook