Forum Dragon Ball Nao

» Techniki walki

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak oceniacie techniki postaci z Dragon Balla?
Wypiszcie te, które Wam się najbardziej podobają i te które najmniej, i różne rzeczy o atakach w DB...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Knight SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.104
Posty: 9
Skąd: Mława
Mnie najbardziej podoba się Big Bang Kamehameha (Gogeta), a najmniej Mouth Beam (wiele postaci)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Techniki w DB są znakomite. Moje dwie ulubione to oczywiście Kamehameha i Kaioken. Dlaczego Kaioken? Ta technika jest bardzo widowiskowa i robi wrażenie
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
moje ulubione techniki to Gengi dama i demon ray (makankosappo). Ogólnie uważam [ ort! ] że poziom ataków w db stoi na bardzo wysokim poziomie. Techniki sa dopracowane i widowiskowe.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
wiec tak
Fusion Dane
Super Kame Hame Ha (Goku)
Big Bang Kame Hame Ha (Gogeta)
Final Flash( Vegeta)
i... Spirit Bomb( Goku) oraz nie wiem jak ta technika sie nazywa ale powiedzmy ze kamikadze , chodiz o Buu sage i samo destrukcja Majin Vegety
a czemu te ? moim zdaniem są najbardziej efektowne, i urzycie ich ... przewaznie konczy sie duzą dziuuurą
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Mi najbardziej się podoba kajoken a w szczegulności połączony z SSJ.
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Kaaameeeehaameeeehaaaaa

A tak fajny jest 'Big Bang Kame Hame Ha' Gogety
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a tak na marginesie, jak by ktos przy okazji przeczytal moj post
Big Bang Attack, kamehameha, Big Bang kamehameha oraz fuzja.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Jest kilka ataków które bardzo mi się podobają:

Bakuhatsuha - atakujący podnosi do góry dwa palce wywołując w ten sposób ogromną eksplozję wokół przeciwnika. ( VEGETA )

Makankosappo - atak firmowy Piccolo. Użytkownik skupia Ki w dwóch palcach, a następnie wystrzeliwuje wiązkę w stronę przeciwnika. Wiązka składa się z dwóch promieni- jednego lecącego po środku i drugiego wirującego wokół niego. Taki pocisk Ki jest w stanie przebić najtwardszy pancerz.(PICCOLO)

Kiezan - Ki przybiera formę płaskiego dysku o wielkości generowanej przez użytkownika. Ta tarcza potrafi przeciąć wszystko co spotka na swojej drodze. Friezia ulepszył tą technikę, dzięki czemu mógł kontrolować ostrze. (FRIEZIA , KRILLIN )

Rogafufuken - bardzo popularna technika stosowana przez Yamchę. "Wilcze kły" są seria silnych kopnięć i ciosów dłońmi ułożonymi na kształt wilczych kłów. (YAMSHA)
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie osobiście przypadł do gustu Trunksowy Burning Atack użyty niestety tylko raz
A poza tym pomyślcie jakby to było fajnie umieć jak Gokuś Shunkanido (technika teleportacji której się nauczył wracając na Ziemię po walce z Frezeerkiem). Siedzicie sobie we wlasnym pokoiku, nagle wam sie przypomina, że mieliście odwiedzić kumpla/kumpele siuuu i już u niego/niej jesteście... Ehhh...
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Kaioken(zdjęcie) i Kamehameha.

DRAGON BALL!!!!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Najlepsze było MASENKO wykonywane przez Son Gohana.
Jeszcze bardzo dobrym atakeim była oczywiście KAme-hame-ha
lub Final Flash.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Udało mi się znaleśc jeszcze nazwę Dobrego, żadko używanego ataku Piccolo (nie kojażyc z Makankosappo).
Nosi on nazwę Chobakuretsumaha (lub Gekiretsukoidan) a polegala na tym, że Piccolo zbierał KI między dłońmi przed klatką piersiową i atakuje tylko przed siebie (zaprezentował ten atak w Android Saga podczas walki z"Doładowaną" 1 Fotmą Cell'a)

A czy ktoś zna jeszcze jakies ciekawe ataki, które były żadko stosowane???

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mhmm, taaak, mnie gościu nie zaskoczysz tu niczym, jako redaktor UM stworzyłem dział 'Techniki' gdzie znajdowało się 95 najróżniejszych ataków, technik defensywnych itd.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
RESPECT dla ciebie jezeli stworzyłes taki dział.
Ja tam znam tylko garśc dobrych ataków (może z 25-40) a ty aż 95 (!)
Pozdro

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
buahahaha no tak, to juz nasz pan Prof. Dr. Mgr. Inz. Hab. Kamzo.. hmmh raczej jego nei zagniesz w sprawach DB

END
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Nawet bym nie próbował....
Ale zawze czegos sie mozemy od innych nauczyc nie??

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Videl1994_ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.848
Posty: 6
Skąd: Konin
Dobrą mocą było Big Bam Atack to dobra technika uzywana przez Vegete jak rowniez Fajnal Flash to tez uzywał Vegeta
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Dobrą mocą było Big Bam Atack to dobra technika uzywana przez Vegete jak rowniez Fajnal Flash to tez uzywał Vegeta
heheheheheheh, rotfl, Big Bang Attack i Final Flash hehe, bardzo dobre techniki sayianskie naszego królewicza;p pierwsza czesciej uzywana, bo Final Flash ma za duze pole razenia i za duzo energii pobiera od 'uzytkownika'

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Za najciekawszą technikę uważam Akumaitokosen ze względu na jej specyficzny charakter. Jednak zdecydowanie najbardziej przydatna na naszym globie byłaby teleportacja, chociaż latanie na chmurze też jest nie od rzeczy (tyle że o czyste serce czasem bywa trudno...). Za to osobiście najbardziej pragnąłbym spróbować Fusion Dance, gdyż zastanawia mnie, jakie są odczucia użytkowników.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Techniki walki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook