Forum Dragon Ball Nao

» Który najprzystojniejszy?

Strony: 1, 2  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jak w temacie
---------------------------------------------
Był już temat, kto najładniejszy, ale wypowiadano się o samych dziewczynach... Dlatego postanowiłam założyc taki temat, tyle, że o mężczyznach (chłopakach).. Proszę o uzasadnienie, w miarę możliwości..
---------------------------------------------
Ja myślę, że najprzystojniejszy był Yamucha, ale jak miał krótkie włosy i nie miał tych blizn(on wtedy w takiej czerwonej opasce popylał, pamiętacie??). A oprócz to Goku(w szczególności SSJ), Bardock.

K91: w tamtym temacie wypowiadały się też dziewczyny, ale ten może zostać ;P
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Chaoz. Zawstydzałem się gdy go oglądałem. Jest taki malutki, bladziutki. Syn młynarza?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W kinówce Chaoz był jakimś władcą ... (db movie 3 )

No , ale nie odgiegając od tematu, to Trunks był.. jakby tu powiedzieć, najprzystojnieszy.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zgadzam się z przedmówcą. Na tle całej reszty Trunks wypada całkiem nieźle. Ciekawy jest jeszcze Jizo Ningen 17. A cała reszta... hmm... może lepiej nie bedę mówić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Moim zdaniem to najładniejszy był Goku w Cell Saga Game jak wyszedł z sali treningowej i potem jak były urodziny Songohana fajnie był ubrany on mi sie najbardziej podobał

Dragon Ball to super Manga
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
W zasadzie najprzystojniejszy był mimo wszystko Gohan podczas walki z Daburą, w zielonych szatach Międzygalaktycznego Wojownika
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.234
Posty: 22
hmm kurde to pytanie na pozór łatwe wcale takie nie jest. Ciezko mi odpowiedziec... Bo tak future tunks w długich włosach był powalający! Ale Vegeta szczególnie w buu saga wcale mu nie ustępował. Songo równiez był przystojnym facetem, a Gohan miał naprawde wiele uroku nie tylko jako młodzieniec w buu saga ale juz w cell saga <swoją drogą uwazam ze to własnie wtedy wygladał najlepiej, te włoski i płaszczyk jak u piccolo ^-^>Żeby tego było mało Goten tez zasługuje na uwage. pod koniec serii zet jawił się jako świetnie zapowiadajacy sie chłopak.
Ale jezeli juz mam wybrać to odniose się <tak naprawde mam zamiar to zrobić> odniose się do serii gt, bo uwazam ze Songo a Vegeta szczególnie jako SSJ4 byloi po prostu [ ort! ] BOSCY !!!!B O S C Y *-*!!! I nic mojego zdania nie zmieni ;p
pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.233
Posty: 24
Szczerze mówiąc, to większość bohaterów ma "to coś". Jednak, moim skromnym zdaniem, najprzystojniejszy był Piccolo!!!!!
Miał ciekawe rysy twarzy, gustownie się ubierał, był wysoki i dobrze zbudowany i miał seksowne, ostre ząbki Poza tym, już po jednym spojrzeniu na niego, można było stwierdzić, że jest to facet z charakterem, nieprzeciętnie inteligentny, taki... ideał!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Oryginalny post... I zajefajny gust!!! Ja też myślę, że był bardzo ładny(jeśli można się tak wyrazić...), ale go nie zapisałam, bo szczerze mówiąc, trochę się bałam reakcji Forumowiczów... Ale ośmielona powyższym postem dopisuję do swojej listy Piccolo. Ale po Yamuchy...
pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.233
Posty: 24
Dla mnie, Piccolo był w ogóle naj, naj, naj...

A co do innych:

Goku - urocza twarz, swietnie mu było w czerwonym kolorze,
Vegeta - bardzo przystojny, fajnie się ubierał,
Tenshin - taki, typowy, łysy macho... Coś w nim mogło przyciągać,
Yamcha - najlepiej wyglądał z długimi włosami - taki, trochę dziewczęcy,
Gohan - najładniejszy był do Cell Sagi, też taka dziewczynka, nieźle się czesał,
Karin - miał sympatyczny uśmiech
Dende - ta smutna i urocza mordka,
Kuririn - może to kontrowersyjny pogląd, ale on też był całkiem, całkiem... Jeszcze, jak był łysy, to nie był nadmiernie wychudzony, tylko taki w sam raz i fajnie wyglądał. Potem zapuścił włosy i też mu było super, tylko, że przesadzał z dietą...
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Goku,Goku i jezcze raz Goku...cóż to moja miłoś hehe wieć to on moim zdaniem jest naj!!Nie ma bata...to jego sweet spojrzenie...ohhh...po prostu nikt mu nie dorównuje!!!

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


No dla mnie najprzystojniejszy był Gohan. Jezu, jak dorósł był taki śliczny... Jeszcze ładny był Trunks z przyszłości. Boże, ten kiteczek...
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
No chyba Goku był najprzystojniekszy.
No bo był taki wysoki i w ogóle [ ort! ]...

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Niezły był cyborg #17 i zdecydowanie Vegeta
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Tak na serio nie oceniam bo jestem chłopakiem.Ale gdybym był dziewczyną to wybrałbym Vegete i Gohana.Vegeta według mnie miał takie przyciągające spojrzenie(zadziorne,złowrogie i dumne spojrzenie na to wiekszość lasek by poleciała) a Gohan miał ładną twarz po prostu
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
najprzystojniejszy byl chyba gohan ale gdy goku robil te swoje powazne miny to az powalało a najladniejszy byl w ostatnim odcinku db gt kiedy szedł przez to miejsce gdzie rozgrywaly sie tenkaishi budokai
fajni byli tez trunks i goten.
Hitmonlee Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Hitmonlee
Wiek: 28
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Mistic gohan był najprzystojniejszy i do tego miał ładną dziewczyne
Meru-chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.091
Posty: 12
Skąd: Wrocław
A Mister Satan? Wszyscy o nim zapomnieli!!! Bohaterowie całego świata muszą być przystojni hehehe

A tak poważnie to jeśli mam być szczera to moim skromnym zdaniem... Oni wszyscy mieli coś w sobie... Dla mnie najpszystojniejszy był Goten, ale to dlatego, że to moja ulubiona postać ) Uważam też że Trunks wyglądał świetnie w stroju saiyan, ale jak miał krótkie włoski. No i obowiązkowo Vegeta, ale ten z Buu Sagi. Za to SSJ4 w ogóle [ ort! ] mi się nie podobali... Blleee
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Vegeta miał mrożące krew w żylach spojrzenie ciemne włosy wspaniale kości policzkowe i mięśnie mm....
Trunks odziedziczyl po tacie twarz i miał śliczne opadajace na twarz włosy
Yamucha z bliznami nie wiem dlaczego ale byl ladny
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Jak dla mnie to wszyscy mężczyźni z 'elity' DB są niezwykle przystojni. W końcu wszyscy rysowani jedną kreską, podobna muskulatura - tyle, ze różniąca się nieco wielkością i 'karnacją' xD
Najbardziej jednak podobał mi się Vegetka z różowym ręcznikiem jak wyszedł z pod prysznica - wtedy to był na prawdę sexy
Natomiast biorąc pod uwagę całość postury i zaglądając 'prosto w oczy' xD to chyba najlepszy (tak jak dla większości damskiego grona) jest Trunks (oczywiście ten starszy). Jego ciało i wyróżniający go z tłumu kolor włosów oraz te śliczne oczka sprawiają, że gdy się tylko pojawia wśród wojowników DB przyćmiewa urok innych xP
Chyba przez swoją 'inność' i nieskazitelny łagodny charakter budzi podziw wśród pań...


Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Który najprzystojniejszy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook