Forum Dragon Ball Nao

» Formuła 1 - 2005

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Juz w przyszla niedziele rusza Formula 1. Jakiego zwyciezce typujecie? Ja oczywiscie M.Schumachera... Choc T.Sato tez moglby cos wygrac...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
TYLKO i wylacznie typuje Fernando Alonso. To jest przyszlosc F1, tak samo jak nia byl Schymacher na poczatku lat 90. Licze na niego, moze w tym roku pojdzie mu jeszcze lepiej?
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ha w przyszłą niedziele, mówisz nie ma co wracam na wekend do domku A wygra wiadomo kto - Kimi W sumie to będę rozdarta co tu ogladać biathlon też jest akurat ostatnie biegi w tym sezonie, miałam go olać ale jak przecież nie omine takiej okazji obejrzenia jak Kimi wygrywa...
Mam nadzieje ze dominacja Schumachera ulegnie degradacji i zniszczeniu...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No i kto wygral pierwszy wyscig - w Australii?

1. Fisichella - Renault
2. Barrichello - Ferrari
3. Alonso - Renault

Renault rzadzi. W zeszlym roku tez im nawet dobrze szlo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ano nie da się ukryć Renault pokazał klasę Zresztą nigdy nie wątpiłam, że to zrobi. Szkoda mi najbardziej, że Kimi tak spaprał start. Liczę na to że to tylko taki kiepski pocżątek.
Zaskoczył mnie błąd Schumiego - tak dośwaidczony kierowca jak on MUSIAŁ wiedzieć czym skończy się amuszanie Heidfelda do hamowania po trawce...
Zanosi się na bardzo emocjonujący sezon wszyskti zespoły wymieszane, a nie tak jak kiedys dwa pierwsze miejsca czerwone, a reszta na siwo...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
GP Malezji wygral Alonso (znowu Renault), drugi Trulli, trzeci Heidfeld...

Schumacher dopiero siódmy... Coś myślę, że w tym sezonie to on dużo wyścigów nie wygra...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
;P e tam kazdy przemija... tak jak małysz w skokach, tak pewnie przyjdzie na Bjordalena w biatlonie ... tez przyszło na shumachera;p

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Na Bjoerndalena nic nie przyjdzie Majin cóż ty mi tu wypisujesz
XD Wygrał sezon cały mimo, że opuścił z powodu cross country duzio tygodni Dumna jestem z niego jak nigdy
Ale na temat: Alonso zaśazał na co go stać - będzie z tymi naszymi renaultami duuuzio problemów w tym sezonie Schumacher się dźwignie jeszcze ja myślę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
GP Bahrajnu wygral znowu Fernando Alonso, drugi Jarno Trulli, trzeci Kimi Raikkonen... Michael Schumacher - nie dojechal...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
I chwała mu za to Jakoś mnie nie ucieszyło wysokie miejsce Kimiego wiadomo czemu. Poza tym obiektywnie patrząc zdobył je tylko dzięki temu ze inni poodpadali Ukłony natomiast ku de la Rosie (jechał za Montoye w McLearenie) i oczywiście Alonso.
W każdym razie ten wyścig potwierdził fakt, że ten sezon będzie ciekawy
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No i Alonso gora. Zuch chlopak tak trzymac!!! Wiedzialam ze pobije na glowe Kimiego a co dopiero Schumachera i reszte. Tylko patrzec jak pieknie wyruszy po nastepne zwyciestwa i zostanie weltmaister, konczac zwyciezka passe Miska XD.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Misiek swoją passę sam dobije, raczej pomoc Alonso nie będzie mu konieczna
W każdym razie póki co najlepiej wychodzi Renault, nabruździ nieźle w tym sezonie. Toyota idzie łep w łep. Co mnie cieszy to fakt, że de la Rosa zrobił FL (fastest lap) a to daje nadzieje, że w końcu ruszą tyłki na Renaulta Szanowne wypasione Ferrari F2005 okazało się jednak zawodne, co mnie dziwi, ale nie żebym się nie cieszyła...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ha! No i Alonso na Imoli znow pokazal klase. Z reszta Schumacher w koncu tez, przegonil wszystkoch procz rzecz jasna Ferdzia . Biedny Kimi zwyciestwo przelecialo mu kolo nosa pomimo iz mial P1 to oczwiscie znow mu spieprzono bolid .
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No tak bolidy McLearenna... W zeszłym sezonie totalna porażka a teraz nie zanosi się na lepszy sezon no cóż patrzac z perspektywy Kimiego - zdobyl pool position i coż z tego skoro nie dojechala nawet kilkunastu okrążeń...? każdego by to zdołowało...
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
McLaren to juz przeżytek, ładują dalej w to samo, potrzeba tam innowacji, najlepszym przykładem jest Mercedes & McLaren = Mercedes SLR McLaren i juz widać cos innego, a nie to co na torze

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No w ten weekend GP Hiszpani. Mam nadzieje ze Fernando nie zawiedzie rodakow <i mnie > i znow zdobedzie zwyciestwo. Catalonya to bardzo fajny i ciekawy tor, bedzie na co popatrzec. Zwlaszcza ze Kimi i Misiek w koncu ockneli sie ze sa wyscigi :p.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tym razem w wyscigu o GP Hiszpanii Alonso byl drugi, wygral za to Raikkonen. Michael Schumacher nie dojechal do mety...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Tym razem w wyscigu o GP Hiszpanii Alonso byl drugi, wygral za to Raikkonen. Michael Schumacher nie dojechal do mety...
kurde ostatnio nie ogladam TV, a co sie stało Schumiemu ? kiedyś byłem jego kibicem.. a własciwie to Montoya był moim idolem jezeli chodzi o F1, ale Schumacherowi tez kibicowałem

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Misiek złapał kapcia, więc nie dojechał do mety Alonso skończył na tym miejscu na jakim powinnien XD
Strasznie jestem dumna z Kimiego. Może te paskudne Mcleareny wreszcie pojadą tak jak powinny...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Że niby na jakim miejscu powinien byc? Mial byc na pierwszym!! Ale tej paskudzie, Raikkonenowi sie upieklo i samochod mu sie nie rozwalil.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Formuła 1 - 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook