Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
jungwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
jungwa
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Posty: 18
Skąd: Vegeta
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.055
Posty: 118
Skąd: Kielce
Fajne są takie fanowskie projekty, jestem za, ale to co akira rysował jest 100% lepsze
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.223
Posty: 42
Chcieć to obie możemy...możemy chcieć zobaczyć SSJ5 Goku czy Vegete w SSJ3...ale DBAF to tylko plota!!!NIC WIĘCEJ!!!Wymył!!!Ponoć AF w naszym oznacza prima aprimis... Nie ma co marzyć...DBAF nie będzię

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
eVa_SSJ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.199
Posty: 2
i co nam przyszlo... wysluchiwac takich rzeczy.. mysle db AF istnieje ..ale do Polski nie dotrze... i bez komentarza...
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.192
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
eVa_SSJ, wiesz, najpierw spojrzałem na Twój profil. Następnie na treśc postu. I już wiem dlaczego nie podałaś wieku . . . nie jesteś pewna czy pięc lat i jedenaście miesięcy można liczyc już jako sześc lat . . . ale to tak na odprężenie.

Odnośnie tematu . . . oryginalnego DBAF spod pióra samego Akiry czy chcoby pod jego nadzorem czy abstrachując już do minimum, stworzonego przez fanów i zaakceptowanego przez resztę społeczeństwa nie ma! Przepraszam eVa ale nie mogłem się powstrzymac, po prostu takie wyobrażenia wyprowadzają mnie z równowagi. Jest to dla mnie niepojęte jak niektórzy twardo bronią swego, że niby AF istnieje. Jeśli istnieje, to wcale nie chcę go oglądac. Zresztą, i tak żałuję że oglądałem GT . . . co za pogrążenie.

Pozdrawiam
.N
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Powiem tak: Dragon Ball AF TO ŚCIEMA!!! Czytałam o tym! To jakieś wydawnictwo zrobiło sobie żart na prima a prilis! AF- aprill fuls (o ile pamiętam) Pisze o tym w magazynie "Otaku". Ale szczerze mówiąc fajnie by było, jakby powstała nowa część^^ Szkoda że to pic...
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.174
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Ja zaś słyszałem wiele że są to fanowskie opowieści oraz ze rzeczywiscie istnieje takze ze ma wyjsc w 2010 bo wtej cwhili jest w trakcie powstawania nie jestem pewien co do tego na jakims forum czytalem koles mowil ze na japonskiej stronie (chyba Akiry) było napisane ze AF bedzie w 2010. Chodz w to watpie jednak wierze bo uwielbiam DB i chcialbym wiecej! Gdzies widzialem czesc komksu z AF gdzie jest ten koles ktorego mam w opisie postaram się to szybko znalezc i rpzeslac linka tak byscie sami sie na ten temat wypowiedzieli. PS.

Obraz
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.172
Posty: 64
Skąd: NT
Kamzo napisał(a):
Taki stary to on aż nie jest, to nie ma nic do jego rysowania. Ciekawe czy tobie by się chciało kontynuować serie ,którą rysowałbyś praktycznie dzień w dzień przez 11 lat



na pewno ale moze by sie zajeli inni ale to by bylo nudnawe
Owned aka GohaN Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Owned aka GohaN
Wiek: 29
Dni na forum: 6.172
Posty: 10
Skąd: Gdynia
Chialbym, ale sam Akira Toriyama powiedzial, ze nie chce mu sie po prostu [ ort! ] tworzyc kolejnych odnikow, dlatego sadze, iz jest to niemozliwe.
Lecz gdyby mu sie zachcialo tworzyc kolejne serie bylbym mu dozgonnie wdzieczny..Zawsze najbardziej lubilem te anime-DBZ. Ogladalem Naruto etc, ale nic nie przebije DragonBall'a.
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.174
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Kubuś_ssj5 napisał(a):
ale mi to daje nadzieje tam nizej jest fragment komiksu (po japonsku).
No i co, ze po jaonsku? Przeciez w Japonii nie tylko Toryama zyje
Ktos po prostu sobie narysowal (calkiem sporo i ladnie). a tu masz nawet temat o tym
-> http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1988

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ostatnio w magazynie Otaku napisali co nieco o Historii DB AF , która to już ma okrągłe 10 lat
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.174
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
LINK
Ziornijcie sobie na linki na samym końcu strony szkoda ze nei rozumiem, ale wywnioskowalem ze jest to komiks AF albo zajebxxxxx podrobiony albo rzeczywiscie oryginal, a jesli oryginal to skoro jest komiks to powinny byc tez sagi które ponoc maja byc w 2010 skonczone. Nie wiadomo czas pokaze uwazam ze DBAF jest 50% prawda i moze sie pojawic w 2010.

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Łee, to jest tylko komiks zrobiony przez utalentowanych fanów. Myślałem , że coś lepszego pokażesz
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.174
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
na razie [ ort! ] nic lepszego nie znalazlem ale bede szukał dalej ja daje 50% ze to sa utalentowani fani nie potwierdzam twojej opini ale tez jej nei neguje mimo to sam gleboko wierze ze ujrzymy kiedys DBAF

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Kubuś_ssj5 napisał(a):
mimo to sam gleboko wierze ze ujrzymy kiedys DBAF

ja przestałem w to wierzyć gdy się skończyła seria GT...... ale może kiedyś się doczekamy.....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.172
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Jka to mowia NADZIEJA MATK GLUPICH . Ale byl bym mile zaskoczony gdyby wyszly DBAF
Son-Goku_1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son-Goku_1
Wiek: 30
Dni na forum: 6.167
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Moim zdaniem powinno się puszczać DB AF!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Czegoś takiego jak "DB AF" nie będzie nigdy... A te arty są fanowskie, już je nasz Administrator zarzucał w innym temacie...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.172
Posty: 123
Skąd: Z Komina
juz to pisalem ale nie wiem w kturym temacie ale jest plotka ze wyszly nowe
BD .wiem to od kolegi jak sie myle to mnie poprawcie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook