Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten? ocena: 7,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Zdecydowanie Trunks, Son Goten był mamincyckiem

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Sa dwa podstawowe dowody. Pierwszy to oczywiśće Tenkaichi Budokai, podczas którego obaj chłopcy sie zmierzyli i wygrał Trunks.
Dlatego badziej wole Trunksa, madrzejszy, silniejszy.

Gotena , bo Trunks był za bardzo cipkowaty.Robił wszystko , byle by tylko się przypodobać Vegecie . Goten z kolei sprawiał wrażenie jakby mniał wszystko głęboko .. na względzie
Trunks, robil dobrze chcial zeby jego ojcie byl z niego dumny, a kto tego nie chce???
Co do Gotena to troche faktycznie sprawial takie wrazenie...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Trunks był odwarzny to prawda ale ja wole Gotena bo mi przypominał Goku z DB
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.234
Posty: 22
Obaj byli fajni ;] Trunks miał coś takiego fjanego zadziornego <z penwością po ojcu > ale ja wolałam Son Gotena. Po piewrwsze bo był naprawde słodkim dzieciakiem a po drugie dołaczam sie do wypowiedzi wczesniejszej, że jego podejscie jakoby miał wszystko głeboko gdzieś było rozbrajające. <chociazby "mecznie`jaszczurek i dinozaurów, kiedy Gohan ćwiczył przed TB.
A i jeszcze jedno. Son Goten 100 razy lepiej wyglądał, jako nastolatek w GT. Sposob ubioru Trunksa... no cóż... no comment. ;p
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Ja lubię bardziej Gotena.
1 powód to to iz jest synem Son Goku,
2 powód to to iż moim zdaniem bardziej przykładał się do treningów( za młodu bo potem to był leń),
3 powód to to iż był śmieśniejszy czasami to z krzesła można spaść było,
4 powód to to iż osiągnął w młodszym wieku od Trunksa stadium SSJ.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A ja wole Trunksa dlatego że:
1. Był synem Vegety ( )
2.Nie obijal sie tak jak Goten
3.Mial honor a czego u Gotena nie zauwazylam
4.Wygral Tenkaichi Budokai (co prawda tylko dla dzieci ale wygral)
poza tym [ ort! ] nie wiemy czy Trunks osiągnoł później stadium SSJ może po prostu nie było to w cześniej pokazane
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lubię obydwu ale wolę jednak Gotena. Podobny do swojego ojca, trochę nieokrzesany, naiwny, jak typowy 7-latek.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
ja wole oczywiście Son gotena, poniewąż był fajniejszy i miał więcej dziecka w sobie. ale tronko też był fajny.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Son gotena bardziej lubiłem bo to był taka jakby miniaturka son goku , a do tego najszybciej [ szybciej od goku i gohana ] przemienił się w SSJ [ przemienił się jak miał 7 lat ].A trunksa nie lubie bo jest np. fałszywy [ jak dla mnie ... ], i jak go Vegeta raz walnął to sie popłakał [ ps: było o tym w mandze ]. Więc ogółem bardziej lubię Gotena.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja wolę Gotena. A to dlatego, że miał w sobie więcej dziecka. Trunks wydał mi się zbytnio dojrzały jak na 8 lat...
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
oba kidy sa fajne chociaż trunks był bardziej cwańsz i sprytniejszy od songotena w turnieju przed buubuu
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
kasia_kame napisał(a):
Ja wolę Gotena. A to dlatego, że miał w sobie więcej dziecka. Trunks wydał mi się zbytnio dojrzały jak na 8 lat...
Nie to żebym miał go bronić, bo też nie lubię Trunksa, ale to nie jego wina, że jego matką była Bulma, wszak to wykształcona, inteligentna i bardzo ambitna kobieta radząca sobie niemal w każdej sytuacji...
Vegeta to poważny i ukrywający swe uczucia ojciec, którego raczej nie obchodził prawidłowy rozwój dziecka poprzez zabawę itp. Jak wiadomo, został z Bulmą by zająć się treningiem syna(tak bulma mówiła).

A, że Goten był bardziej dzieckiem to leży w podłożu wychowawczym, w końcu Chi-Chi nie chciała go hamować tak jak to robiła z Gohanem. Po za tym ciężko jej było bez Goku. Możliwe, że miało na to też wpływ podobieństwo Gotena do swego ojca.

Nie mniej jednak, Kid Trunks nie podoba mi się, w ogóle go nie lubiłem, co innego Mirai Trunks.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Trunks był lepszy pod wieloma względami,- nie obijał się jak Goten, był nietypowy i nie był trzecim synem Goku
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Goku miał dwóch synów, coś ci Serduszko pokręciło się, ale zdarza się każdemu.

Nie wiem, jak może wam Trunks podobać się, no dobra, niech będzie, że lepiej sobie radził, był lepiej przygotowany do życia, rozsądniejszy i "bogatszy", ale to patałach, Goten był w stanie go pokonać. Po za tym ta jego fryzura w postaci normal i ssj.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Shiro napisał(a):
Goku miał dwóch synów, coś ci Serduszko pokręciło się, ale zdarza się każdemu
Shiro,Serduszko miał na myśli,że Trunks nie był trzecim (w sensie KOLEJNYM) synem Goku.

Według mnie jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny,to fajniejszy był Goten (zwłaszcza na SSJ),Trunksa ubranie mi się nie podobało.
Pod względem charakteru fajniejszy był Trunks,był poważniejszy, rozsądniejszy i nie taki dziecinny jak Goten.Poza tym to,że był synem Vegety też jest jakimś urozmaiceniem,plusem dla niego.
W ogólnym rozrachunku postawię chyba na Trunksa,gdyż to wnętrze się liczy,a nie wygląd,poważne nastawienie do życia i styl bycia bardziej mi odpowiada.


shiro: Niekoniecznie, aczkolwiek to też brałem pod uwagę. Najprościej będzie wtedy gdy sam Serduszko nam dokładniej sprecyzuje własną myśl.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja bardziej wole Gotena Chociaż taki troche mazgajowaty ważne że wyglada prawie jak Goku Trunksa też lubie ale trochu mniej ;] (PS; ludzie czemu sie wypowiadacie co do Gohana skoro mowa tu o tej dwójce?
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
jedno i drugioe byli zwałowi gdyby nie było gotena to Db nie miało y jusz takiego humoru jak gdyy Gku był mału

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
kleko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kleko
Dni na forum: 6.124
Posty: 3
Trunk i Goten no takie odzwierciedlenie walki Vegety i Songa. Songo nigdy nie trenował zeby byc od kogos lepszy tak samo jak Goten... Kiedy tylko miał czas to wolał sie bawic jak jego syn... natomiast Trunk chciał byc silniejszy od Goten`a tak jak Vegeta chciał byc silniejszy od Songa. Goten nie wkładał siły w trening a był tak samo mocny jak Trunk (moze minimalnie słabszy), ale wezmiemy pod uwage jaka prace obydwaj wlozyli aby byc silniejszymy to od razu widac ze przygotowania Gotena wzgledem Trunka to sielanka... Ja osobiscie lubie bardziej Gotena, za jego normalnosc... A poza tym Goten był duzo bardziej zabawny i fajniejszy...
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Ja myślę że Trunks był lepszy i fajniejszy od Gotena gdyż wygrał Dziecięce Tenkaichi Budokai własnie z nim.Fajnie wyglądał po przemianie w SSJ.Jego włosy kozacko sie układały do góry
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Kid Goten Trunks był jak dla mnie za poważny i pyszałkowaty

Nedi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook