Forum Dragon Ball Nao

» Formuła 1 - 2005

Strony:   1, 2, 3  
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Samochód mu sie już nie rozwali Wymienili silnik będzie git Także wiesz zacznij się przyzwyczajać do myśli że szanowny hiszpan na drugim dojeżdża.Za nim ewentualnie może być Misiek
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A sie nie przyzwyczaje!! Inpossible!! Alonso na Weltmeister i kropka. Misiek sobie moze... Scinac zakrety po trawce . A ten twoj Kimi tak dloogo nie pociagnie
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
A więc wyniki z Monaco:
1. K. Raikkonen
2. N. Heidfeld
3. M. Webber
4. F. Alonso
5. J.P. Montoya
Ta, Alonso trochę się bał pod koniec wyścigu czy mu opony pójdą, toteż spasował i wylądował na 4. Misiek ogólnie jechał (jak to ona) dobrze. Dumna jestem z Mc Learena, coraz lepiej im idzie, dopracowali w końcu bolid (tfu, puk puk, nie zapeszać XD)
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
a kto jezdzi na moim zamochodziku ? tzn McLarenie. Co do Alonsa to dobrze ... nie lubiłem go i nadal nie lubie

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja zas lubie Fernando i mu kibicuje... Jednak dzisiaj pojechal jak ostatania ciota . Nie jestem dumna ale w stanie wybaczyc i owszem XD
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie jechał jak ostatnia ciota. Wręcz przeciwnie. Bał się że mu opona pójdzie, i skończyłby wtedy jak Misiek tydzień temu. Lepiej odpuścić kilka miejsc niż zwalić cały wyścig...
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Co do GP europy: bez komentarzy bo się zaczne wyrażać...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mi sie wyscig o GP Europy podobal... Wygral znowu Alonso, drugi niespodziewanie Heidfeld... Raikkonen, ktory byl na pierwszej pozycji, na ostatnim okrazeniu wypadl z toru... Nie jest zle.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
TA. Tez to słyszałem dokładnie to samo co mówili w Sporcie po wiadomosciach

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Gotenks pogieło cię?? Nawet jeżeli nie kibicujesz Kimiemu to sam przyznasz że cały wyścig jechał rewelacyjnie, team na stopach sprawował się dobrze, strategię obrali lepszą (w stosunku do takiego np. Heidfelda). I nie powiesz mi że to jest sprawiedliwe że wyleciał Na OSTATNIM okrążeniu
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nio Fernando wygral! Tak trzymac! Szkoda tylko ze kosztem Kimiego . Wolalabym aby to nie byla wygrana 'po trupach' tylko udowodniona swoimi zdolnosciami i dobrym bolidem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gotenks pogieło cię?? Nawet jeżeli nie kibicujesz Kimiemu to sam przyznasz że cały wyścig jechał rewelacyjnie, team na stopach sprawował się dobrze, strategię obrali lepszą (w stosunku do takiego np. Heidfelda).
Team rzeczywiscie obral dobra strategie, ale ze Kimi jechal rewelacyjnie nie powiem (robil kilka bledow)... A to ze wypadl na ostatnim okrazeniu to przypadek...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jak to nie jechal rewelacyjnie jak jechal??! Kimi to bardzo utalentowany chlopak i nie mozesz mu wciskac byle bledow! Ma klase nie tak jak Schumi ktory sie zaczyna staczac.. I cos mi sie wydaje ze to wina nie tylko opon
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmmm, to jeszcze ja coś od siebie dodam bo się nie wypowiadałem do tej pory w tym temacie. A więc tak, Formuła 1... prawie nie mam o tym pojęcia

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Co do błedów Kimiego to owszem kilka ich zrobił, ale o ile zauważyłam robili je wszyscy. Alonso, Schumi, nie wspominając o Ralfie czy Webberze. Myśle ze Kimiemu ta opona już wcześniej szwankowała i dlatego gdzieś tam trawę zwiedzał.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Łasiczka: 03.08.2005, 17:03
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Post pod postem, nieładnie...

GP Canady wygrał Kimi, drugi Misiek, trzeci Barichello. Renaulty się popsuły, Fisi siłą rzeczy, a Alonso przez własny błąd. Montoya ponoć dostał czarną flagą (nie wiem bo nie oglądałam tego kawałka). Szkoda bo było by dużo punktów dla McLearena Bary oba wyleciały też szkoda bo miały szanse na wysoką pozycję, szczególnie Button, który startował z pole position.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Alonso.. Porazka Fisi biedaczek tak blisko drugiego zwyciestwa, Kimi gratulacje sukcesu, oby tak dalej ( co ja pisze) A Montoja jak zwykle pipisal sie swoja niesubordynacja i nagannym zachowaniem wobec przepisow, typowy wolkan XD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A dzisiejszy wyscig o GP Stanow Zjednoczonych byl za to bardzo zabawny... Jechaly tylko trzy teamy (te ktore mialy opony japonskiej firmy Bridgestone): Ferrari, Jordan i Minardi.

Wygral oczywiscie Schumacher, drugi Barrichello, trzeci Monteiro.

W tym momencie zespol BAR-Honda jest na ostatnim miejscu w klasyfikacji, majac 0 punktow... A mieli w tym sezonie zajac dobre miejsce...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Gotenks to nie byl wyscig tylko parodia ;]. Powinni to gdzies pokazac ludzie mieliby sie z czego posmiac. Senna przekreca sie w grobie ych.

Za to GP Francji bardzo interesujace. Oczywisie wygral Fernando Alonso, drugie miejsce przypadlo Kimiemu Raikkonenowi no i potem Misiek ;].
Ferdek tak szarzowal ze wyrobil sobie prawie dwa okrazenia przewagi nad nimi ;]

___

GP Wielkiej Brytanii moglo byc lepsze. Majin zapewne sie cieszy ze jego pupilek w koncu wygral jakies GP w tym roku . Brawa dla Montoi, chociaz nie wiedomo jak by to sie skonczylo gdyby Kimi startowal z 2 pola a nie 12, przez zmiane silnika.

Wyniki:
1. Juan Pablo Montoya.
2. Fernando Alonso
3. Kimi Raikkonen aka Iceman
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mhmm, ok po kolei:
GP USA - bez komentarzy, nawet nie ogladłam...
GP Francji też nie oglądałam, bo byłam na wakacjach. Dlatego też Ferdzio zdołał wygrać Kimi miał pecha w kwalifikacjach z tym silnikiem, ehh...
GP Wielkiej Brytanii ponownież nie oglądałam z powodu wakacji. Montoya wygrał co mnie cieszy - punkty dla McLearenna, czyli Ferrari odstawione:D Fortuna kołem się toczy wieć zobaczymy teraz w niedzielę... Ale tym razem juz na bank bedę ogladała i Ferdzio będzie miał trudniej Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Formuła 1 - 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook