Forum Dragon Ball Nao

» Włatcy móch

Strony: 1, 2  

Lubicie "Wlatcow moch"?

Lubicie "Wlatcow moch"?
Tak 60,00% 18 60,00%
Nie 16,67% 5 16,67%
Sa tacy sobie 23,33% 7 23,33%
Wszystkich głosów: 30
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
pewnie wielu z was slyszalo o tej zajebist** bajce dla doroslych


Włatcy móch to kreskówka dla dorosłych nadawana w TV4, tworzona we wrocławskim studiu RMG. Bohaterami tego serialu animowanego są czterej ośmiolatkowie - uczniowie klasy drugiej B szkoły podstawowej oraz ich nauczycielka (Pani Frał) i higienistka.

ReĹźyserem oraz scenarzystą serii jest Bartosz Kędzierski, który ponadto udziela głosu jednej z postaci - Czesiowi. Duża część tekstów pojawiających się w trakcie trwania odcinków zawiera błędy ortograficzne (np. sam tytuł). Dialogi obfitują w wulgaryzmy, chociaż istnieje też wersja ocenzurowana, gdzie wulgaryzmy są wycięte, a bardziej drastyczne sceny zamazane.
Za muzykę odpowiedzialny jest zespół Behavior, którego fragmenty utworów wykorzystano (m.in. fragment utworu Guantanamo w czołówce[1]). Za realizację dźwięku odpowiedzialne jest studio dźwięku Voiceland.


wyrazcie swoje opine na temat tej bajki

wedlug mnie jest lepsza od south parku (niektorzy uwazaja ze to jest polski south park dlatego je poruwnuje)i w ogóle [ ort! ] zajebis*a ale chyba glownie lubie ja przez Czesia

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 03.07.2007, 8:40
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co ja mam powiedzieć? Widziałem parę odcinków, ale nie oglądam to tak jakby mnie to wciągnęło, prędzej przypadkowo natrafiam na to, a że w TV rzadko coś ciekawego puszczają to sobie oglądałem czasami. Co mam powiedzieć, szczerze to niektóre odcinki były śmieszne, ale na pewno nie jest to jakiś powalający serial. Niestety South Park bije na głowę Włatców Móch.

Rozbroiły mnie odcinki z "Angeliką", bo tam ciekawie do niej paczka odnosiła się np. "Spadaj pedałko".

Nie mnie jednak uważam, że to taki sobie serial dla dorosłych. Chociaż nie wiem co tam takiego strasznego, że przyczepili serialowi "czerwony znaczek".

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja ogladałem kilkanaście odcinków , ale teraz mi sie juz to znudziło. Przyznam ze jak ogladałem pierwszy raz to , to myslałem : Jaka super bajka [ ] ale teraz uważam że jest to dno. Aczolwiek fajne niektóre teksty były np. " Cofnijmy się o 60 lat sprawmy zeby Niemcy wygrali wojne i zakablujmy ją Gestapo, wtedy nie zostanie facetką i nie zabierze ci karty...(...)" teksty niektóre rzeczywiście smieszne ale mi sie juz to znudziło.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.126
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
moim zdaniem włatcy są całkiem fajni. taka odstresowująca bajka dla dużych dzieci. mnie rozbrajają dwie postaci: Czesio i pani Frau( "to już nawet nie Apokalipsa, to.....ARMAGEDON")

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
No cóż, serial oglądałam i nawet mi się podobał. Nie było jednak sytuacji, że któryś z bohaterów przeklął i od razu wszyscy w śmiech. Film ma tyle śmiesznych sytuacji, wypowiedzi(również wulgarnych) w ciekawych miejscach, że czasem nie sposób się uśmiechnąć.

PS. Polecam książkę Williama Goldinga, "Władca Much", na podstawie której powstają przygody Maślany, Anusiaka, Konieczki i Czesia.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Lol, niegdyś moja ulubiona bajka, teraz mi sie znudziła. Czesio i Frał wymiatają, czasami miałem wrażenie, że ogladam to tylko żeby usłyszeć ich teksty. Nawet na kompie mam kilku sekundowe teksty czesia
Moje takie ulubione to "Bye bye, Maszkaro!" czy "Zielony Buszmen"..., a z tych dłuższych:
"Czesio, a ty czemu nic nie mówisz?
- Czesio śpiewa psalm.
- Jak spiewa jak nic nie słychac?
- Bo Czesio spiewa sobie w srodku. W Czesiu." xD

"To jest Słonko!
- Dziecko, czy ty kiedys widziałeś jak wyglada słonko?
- Nie bo mnie raz, a potem sa takie krechy na oczach."

"Czesio, co ja ci mówilam!?
(Pprr)
- Trzeba zakorkowac żabę, ma pani korek?
- Odłóż te zabawki!
- Łaski bez..."

Te nowe odcinki raczej przynudzaja, jak zawsze ogladałem wszystkie odcinki, tak teraz wszystkie przepuszczałem, a teraz leca powtorki i nie chce mi sie ogladac ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, powiedzieć muszę, że ta kreskówka jest dość fajna. Nie oglądam jej oczywiście regularnie ale czasem trafię na jeden z odcinków, dostarcza mi odrobinę zabawy po ciężkim dniu, tak więc lubię ją, mimo, iż nie jest to humor w najlepszym wydaniu. Hmm, należą się jednak autorom gratulacje za pomysłowość, gdyż niektóre teksty czy sytuacja są na prawdę zabawne, więc jeżeli chcecie rozluźnić się po ciężkim dniu ta bajka jest odpowiednia, choć oczywiście nie wolę sobie przeczytać dobrą książkę, ale gdy takiej nie mam pod ręką, chętnie obejrzę .
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dobry serial, podoba mi się choć obejrzalem jedynie kilka odcinków. Lubię zawarte w nim specyficzne poczucie humoru. Niektóre teksty i scenki są naprawdę zabawne. Irytuje mnie jedynie ortografia. Twórcy po prostu przesadzają z tymi celowymi błędami. Co za dużo to nie zdrowo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W sumie dobra kreskówka. Lubię tego typu ekranizacje, a jeszcze lepiej, gdy są polskie. Oglądałem jedynie kilka odcinków. Podobał mi się z Paladynem Siekaczem, którym była Higienistka i z tymi kosmicznymi wojownikami i generałem Kupriczem xD
Zgadzam się co do tej ortografii. Można oczywiście kilka tekstów "poprzeinaczać", ale bez przesady. Kiedyś przez to zapomniałem, jak poprawnie pisze się wyraz "mucha" xD

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Żenada. Jak mam to porównywać z konkurencją tj. Cartoonami na 4 fun tv czy south parkiem , to mi się chce płakać. Idiotyzm tego ścierwa nie zna granic. Tysiąc razy lepsze [ ort! ] były "szadoki" , co ja mówię , kot Filemon był bardziej ironiczny. Na prawdę jakktoś ma jeszcze wątpliwości [ ort! ] to niech sobie obejrzy "Pod gradobiciem pytań" , albo "inspektora erektora" czy choćby "celebrity death metch".

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shikamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shikamaru
Dni na forum: 6.112
Posty: 8
Skąd: Białystok
nie wiem co w tych włatcach móch jest takiego fajnego, ja tego nie oglądam.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Shikamaru napisał(a):
nie wiem co w tych włatcach móch jest takiego fajnego, ja tego nie oglądam.
Ja też nie lubię ich. Nudna,głupia kreskówka.
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
ja ją bardzo lubie
idzie się troche pośmiać kiedy ma się chwilke wolnego
szczerze to nie jestem zachwycona specjalnie filmem tylko raczej głosikami postaci i ich tekstami
-Baj baj MASKARO!-

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ogólnie nie taka zła bajka. Nie które dialogi są dobijające

-Czesio, dlaczego nie odzywaszsie do koleżanki ?
-Bo nie ma wacka
-Czego?
-No... Siusiora. A panie ma ?

Obraz
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.113
Posty: 18
Moim zdaniem nie jest to złe, natomiast mało jest odcinków w których nie wieje nudą po dłuższym czasie, przynajmniej imo. South Park to to nie jest i daleeeeeko im jeszcze do tego poziomu.

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Takie sobie, jezeli juz ogladam to raczej z przypadku. Posmiac sie, posmieje, ale nie przepadam za tym serialem.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
haha wlatcy moch zadza
czesio anusiak maslana i konieczko to zajefaja bajka
gdy tylko wychodze z domu widze dzieciaki ktore probuja udawac czesia
swietne to jest
wielkie prawa dla czlowieka ktory to wymyslil (respect)

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Włatcy móch to najlepszy serial animowany jaki kiedykolwiek widziałem.
Zajefajne sytuacje i teksy Czesia powalają mnie z krzesła.Bardzo fajny był odcinek Ekskumancja , a szególne akcja z Misiem Przeklinakiem. Dzięki tej kreskówce biorę wyzwiska na wkurzających typków . Czesio wymiata

Obraz
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Włatcy Móch to według mnie super produkcja i do tego polska. Hiryu pisał (kieeeedyś) że daleko tej bajce do South Parku, ale ja po prostu nie znoszę South Parku, według mnie to bezsensowna i głupia bajka. Włatcy Móch to też głupia bajka, ale w fajny sposób, nie to co SP. To tyle ode mnie, pozdro.
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Włatcy móch są w deche najlepsza kreskówka
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Włatcy móch
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook