Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Son Gohan

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jak widac po loginie i obrazku jestem Zwolennikiem Son Gohana, co nie znaczy że nie lubię innych postaci.
Chciałbym się dowiedziec jakie są wasze opinie o Son Gohanie i prosiłbym o małe uzasadnienie.

Dla mnie osobiscie sSon Gohan był najlepszą postacią w DBZ, ponieważ [ ort! ] przez całą serię zaskakiwał swoją siłą...
Jeżeli któś ma jakieś wątpliwości w sprawie ilości KI w danej sadze prosze śmiało pisac, odpowiem na wszystkie pytania...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Rzeczywiscie Gohana nie moglo by nie byc w DB. Genialny wojownik. U niego Fascynuje mnie to, ze ma najwiekszy zapas energii we wszechswiecie, zadna zywa istota tak duzej mocy nie posiada, nawet goku. Chwilami przewyzszajasy sile goku, doswiadczony i niepoddawajacy sie bez walki. Mogłbym tu zalety wypisywac caly czas ale szkoda czasu bo kazdy wie jaka gohan ma moc i serce

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Mi sie Son Gohan podoba jedynie do Cell Game, pozniej [lata szkoly] jest leszczem takie jest moje zdanie

END
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Może i masz rację, ale przecież [ ort! ] w tych "latach szkoły" była walka z BUU i nie powiesz mi chyba, że Mistic Gohan był tam słaby.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Gdyby trenowal od Cell game, to buu by zdmuchnal z powieszchni ziemi

END
Videl1994_ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.848
Posty: 6
Skąd: Konin
Son Gohan to fajny koleś zabawny, to przedewszystkim i odwazny to trzeba mu przyznać
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Odwaga jego motto. Pokazał swoją odwage stając do walki z selem. Szkoda że Cziczi tak go zniszczyła nauką.
Ale bardzo go lubie, jest spoko.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
postaw sie na jej miejscu, ty tez bys chcial zeby twoje syn sie uczyl niz bil sie na kazdym kroku

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odwaga jego motto
Poczatkowo to on odwazny nie byl... Gdy Piccolo i Kuririn walczyli z Nappa, ten chowal sie gdzies w dole...

Goku za to juz od wczesnego dziecinstwa byl bardzo odwazny...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Nie porównuj Goku do Gohana. To zupełnie inna bajka, Goku byl synem wielkiego wojownika, ale pełnym sajanem takze. Za to Gohan jest synem wojownika i ... dziewczyny z prowincji <lol>. Ziemianki. Strach ludzka rzecz. Wiec takze go to trafilo.

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ale Gohan gdyby cześciej trenował niż Goku mógłby go przewyższyć bo miał ku temu predyspozycje ale niestety Chichi zaganiała go do nauki i jak zwykle goku jest pierwszy

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mhmm... Na początku jako smarkacz wykazywał się czymś w rodzaju tchórzostwa. Chociaż jak się wkurzył nic mu nie przeszkadzało w pokonywaniu nawet tych silniejszych od siebie. Złość pomagała mu wydobyć z siebie drzemiącą w nim siłe. Później goniony do nauki przez ChiChi i tak rozwijał swoją siłe. No a co z niego wyrosło to wszyscy wiemy - odważny, silny miejscami nawet bardziej niż jego ojciec. W czasach szkolnych (jego, nie moich XD) też go lubiłam, bo był taki ułożony, spokojny, ale pewny siebie i silny. Lubię takich ludzi Ogólnie Gohana jako postać bardzo cienię w DB.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
Son Gohan byl dobry jak byl maly i jak byl nastolatkiem a potem sie popsul chyba dla tego ze sie ozenil i mial coreczke.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Wcale się nie popsuł, a gdyby nie miał owej córeczki, to nie poleciałaby z "dziadkeim" Guku w Kosmos na poszukiwanie Dragon Balls i wszystko by sie inaczej potoczyło (np. Nie wiadomo czy Goku osiądnął by SSJ4...)

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
Tak to prawda ale czemu Gohan nie Byl tak samo napakowany jak wtwdy bo mial rodzine i pracowal i nie mial czasu na trening.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
BYł "napakowany".
Dośc znacznie ukazał to podczas walki z Super #17.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak gdzieś już pewnie nie raz pisałem, Gohan jest moim ulubionym bohaterem z DB. Moge powiedzieć, że na początku bardziej ceniłem sobie jego ojca, Goku. Mimo, że Son-Gohan był jednym z moich ulubionych bohaterów to na pewno [ ort! ] nie był to nr. 1. Wszystko zmieniło się naturalnie podczas Cell Game. Gohan SSJ2... Czy jest jakiś fan DB na którym nie zrobił wrażenia ?? Nie sądze .Wtedy to młody Saiyanin objął dla mnie prym wśród bohaterów smoczej sagi. Podczas czasów szkolnych troche mnie zawiódł. Zaniedbał treningi i zamiast rosnąć w siłe nie miał nawet takiego poziomu jak podczas pojedynku z Cellem . Jednak co się dziwić, Gohan nigdy nie kochał walki tak jak jego ojciec. Dobrze, że pojawił się Mistic, 'uratował' troche honor mojego ulubieńca. Na temat Gohana w GT nawet się nie wypowiem...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no to prawda, Gohan w Gt to juz nie gohan a przynajmniej nie ten sam, Tatus z okularkami, zaczytany w ksiazke pracujacy, poswiecajacy duzo czasu rodzinie. O treningu zapomnial, jakies tam sily zachowal na czarna godzine, ale i tak mu sie to na duzo nie przydalo. Gohan w GT to cienias

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ano cienias, cienias.....
Nawet na SSJ nie mógł sobie powalczyc godnie z Super #17......
W GT na pewno sie opuscił a co myslicie o Gohanie z Freeza Saga???

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja uważam gohana za kluczowego bohatera, nie raz udowodnił że stać go na wiele i nie raz dowiódł swojej lojalności i odwagi
Ponadto irytowało mnie to że jego matka(czyt. Chi-Chi) zabraniała mu trenować, rozumiem ją nie chciała kolejnego maniaka walki, lecz bez przesady. Siedzieć prawie cały dzień przed książkami to też niezdrowo ;p
Lubie gohana bardzo, ponieważ był biegły w nauce walki(widać po walce z Cellem) oraz ciągle starał się dorównywać innym, co niestety z wiekiem przestał go interesować(czyt. rodzina).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Son Gohan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook