Forum Dragon Ball Nao

» Seria GOTHIC

Strony:   1, 2, 3  
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.185
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
oczywiście przeszedłem Gothic i Gothic 2 ale brak Gothic 3(powód: Brak kart graf i ram) poza tym zacząłem od nowa i i chciałem zacząć tym razem od nowego obozu gothic 1 i nie wiem co trzeba zrobić aby do nich należeć. pomocy

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Mógł by mi ktoś powiedzieć w skrócie o Nocy Kruka czy w ogóle opłaca się go ściągać
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Nero napisał(a):
Mógł by mi ktoś powiedzieć w skrócie o Nocy Kruka czy w ogóle opłaca się go ściągać

Oczywiście że się opłaca!!
Nowe lokacje (i to duże),misje,postacie i stwory.
O samym miejscu po przejściu przez portal już nie wspominam,jest niesamowity....cóż to dużo mówić nie będe,moim zdaniem opłaca się i to bardzo
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Jeszcze coś dopiszę co do Gothic'a, a mianowicie odkryłem Morrowind'a.
To coś jak Gothic, tylko BAAARDZIEJ!!! Takiej giery jeszcze nie widziałem! Jeśli Gothic był wielki i ciekawy to wyobraźcie sobie wszystkie dotychczas wydane części i dodoajcie sobie... bo ja wiem... drugie tyle podziemi, katakumb, jaskiń (również podwodnych!), wraków na dnie moża... po prostu KONTYNENT CAŁY! Jak już pisałem, takiej gierki jeszcze nie widziałem, a ma 2 dodatki podobnej wielkości i setki... nie. TYSIĄCE dodatkowych questów, broni, sbroi, przedmiotów etc.... I można ją kupić za niecałe 20 zeta!

ps.: Gram już od 2 tygodnie od 6pm do 3am, metodycznie odkrywając następne lokacje i nie obejżałem nawet 1/5 świata!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Mój drogi paintball_0 równiez grałam w Morrowinda (a konkretnie chodzi o trójke "The Elder of Scroll III") Ale jeśli chcesz zobaczyć naprawde ogromne lokacje w grze pograj se w następną część tej gry mianowicie "The Elder of Scroll IV:Oblivion" tam Morrowind to tylko małe "miasteczko" w porównaniu do całego świata
Ale tak uważam iż Gothic jest o wiele lepszy [ ort! ]....
(Wracając do Morrowinda miałam gdzieś linka z filmikiem gdzie gość przeszedł ją w 15 minut ....jak znajde to dam... )
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
dokładnie ale gothic 3 to już jest po prostu Piękność w porównaniu do poprzednich części z których się wszystkiego dowiadujemy. Oczywiście Gothic, Gothic II i Noc Kruka wymiatają.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Gothic i Gothic2 to są po prostu gry idealne. Pierwsza jest troche powiązana z drugą częścią ale trzecia to już całkiem inna bajka. W gothicu uwielbiam fabułe noi Magów ognia. Są najlepsi. Szkoda że nie ma transportu ale są mikstury szybkości one mi wystarczały. Gothica 1 przeszedłem 7 razy a Gothica 2 z 4 razy. Więc znam Gothica 1 i 2 na pamięć. Ale szkoda że mam troche słabego kompa bo Gothic 3 mi nie wchodzi
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Ale szkoda że mam troche słabego kompa bo Gothic 3 mi nie wchodzi
A masz service packa 2 dla win xp? Jeśli oczywiście tego win używasz. Niemożność uruchomienia gry może właśnie wynikać z braku tego oponentu. Sam jeszcze jednak nie zaktualizowałem tego. Grę uważam za jeden z najlepszych rpg'ów. Wciągająca fabuła, ciekawy świat, jako wadę podam tylko małą mapę i brak możliwości szybkiego zażywania eliksirów. Najbardziej przypadł mi do gustu dodatek "Noc Kruka", właśnie ze względu na wspomnianą wcześniej mapę, gra robi się dzięki temu ciekawsza a i jest bardziej wymagająca
i czasochłonna, co sobie w grach cenię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.155
Posty: 222
Skąd: Leszno
seria gothic
gralem w kazda czesc tej gry i wszystkie ukonczylem
to swietna gra ciekawa akcja , wiele misji , gildie , poziomy i oczewiscie ewipunek
brak mi w tym tylko srodka transportu i ...
nie rozumiem czemu muwisz ze nie ma zbroi i tarcz
zbroi jest full a tarcze pojawiaja sie w 3 czesci gry pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Joe ja mam za mało RAM. Ale chyba sobie dokupie i wtedy bedę grał dzień i noc w Gothica 3 Bo to najlepsze RPG

Acha i mam jeszcze dodatek do 1 Mroczne Tajemnice w deche.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Len: 18.12.2007, 16:07
ziolo1993
Ziemianin
Ziemianin
ziolo1993
Dni na forum: 6.051
Posty: 1
lubicie grać w gothica 2 on jest extra
Delep Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Delep
Wiek: 30
Dni na forum: 6.015
Posty: 6
Skąd: z Bydgoszczy
Zajefajna gierka nawet naj naj naj naj lepsza żeby nie przedłużać
Ukończyłem wszystkie 3 części na każdy z możliwych sposobów i jeszcze więcej.
Najlepsza jedynka chociaż najgorsza grafa ale klimacik wypas
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.175
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Gothic wymiata przeszedlem wszystkie czesci wraz z dodatkiem z kiladziesiat razy na wszystkie sposoby 1i2 zNK znam na pamiec trojki sie ucze . jedynym szybkim srodkiem transportu sa kamienie teleportacyjne . W G3 mamy jeszcze do tego wytrzymalosc co pozwala szybciej biegac .Jedynego czego mi brakuje w CALEJ sadze Gothica to ze nie ma dzieci (oprocz 1 )i to jest caly minus tej graj ale i tak wymiata
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.068
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Grałem w cześć 1, 2 i 3 czyli chyba wszystkie
Ale żadnej nie ukończyłem i nie podobają mi się gry tego typu...
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 6.011
Posty: 10
jestem na etapie gothik 1 gralem w 2 a na 3 kupie leprzego kompa xD xD no nic w 3 mozna miec tarcze hmmmmm mula chyba nie x no hyba ze diego ci bedzie za niego robil
Kacperex
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.922
Posty: 3
Grałem w każdą cześć. Jest to wg. mnie najlepsza gra. Przeszedłem wszystkimi frakcjami oprócz magów ( nigdy nie mogłem się do nich przekonać, a wiele razy próbowałem ). Pamiętam, że mój rekord to przejście Gothica II w dwa dni . Niestety na Gothica III mam o "trochę" za słabego kompa i nie pograłem dużo... Szczególnie przez zacinanie się...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gra: moja ulubiona
Przeszedłem <bez kodów...>: część1-raz; część2-8razy<nie żartuję>część3-raz

Najlepsza jest2!
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.598
Plusy: 1
Posty: 81
Się tak nie chwal
Ja też tak uważam, ale 3 jest beznadziejna.
Słaba fabuła i w ogóle - tylko grafika, a dodatek jest taki zbagowany...
ale to moje zdanie

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Chwalisz się Kathlar , ja 1 część przeszedłem 18 razy a 2 część a dodatkiem 7 razy . Ogólnie jedynka mi się już znudziła lecz jest tak dużo modów do tej gry że można grać w nią całkiem sporo czasu. Obecnie jest 54 modów po Polsku ja przeszedłem około 20 więc jeszcze sporo przedemną. Pozdrawiam
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Co do mnie to przeszedłem Gothica 1 i 2 ale 3 to sobie chyba nie pogram bo nie mam takiego sprzętu ;/ .Ale z biegiem czasu to pewnie się naprawi i damy radę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Seria GOTHIC
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook