Forum Dragon Ball Nao

» Długość sag

driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.980
Posty: 20
Cze czy jak ogladaliscie kiedys w telewizji te bajke to czy nie wydawalo wamm sie ze te sagi i w ogóle [ ort! ] cale db nie ciagnie sie latami ? rzeczywisice tak bylo ciagly sie one latami a gdy teraz ogladamy na kompie to se na bank nie puszczamy jeden odcinek dziennie tak jak w telewizji co nie ? ale nieo tym chcialem gadac. pamietam ze na przykład [ ort! ] saga bubu trwala chyba z 2 miesiace ale zobaczcie jak krotko trwaja one w db. na przykład [ ort! ] saga bubu od rozpoczecia turnieju czyli jeszcze przed wydostaniem sie bubu z koli do momentu gdzie songo opuszcza ziemie a bubu juz zdazyl zniszczyc pol planety minelo 24 godziny. a w te odcinki juz lecialy w telewizji juz z 2 albo nawet 3 tygodnie. potem dalej mijaja chyba 2 albo 3 dni jak tronk i songoten ucza sie scalania tu akurat nie trwalo az tak dlugo ale potem jak bubu juz sie mial 2 forme jak grubas zrobil sie hudy do samego konca jego zycia minelo max 24 godziny czyli bubu niszczyl jedynie kilka dni. tak samo z frezerem od zamienienia sie songa w super wojownika do zabicia frezera minelo 5 minut
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.976
Posty: 29
Nic nie jest idealne, i nie bierz DB za realny świat to tylko Anime, co prawda powinniśmy sobie wyjaśniać wszystkie niejasności ale bez przesady , i zapamiętaj także że mówi się Anime a nie bajka .
P.S. Jeżeli komuś moja wypowiedz nie przypadła do gustu to prosze o jej usunięcie, wyrazilem po prostu [ ort! ] tylko swoje zdanie na ten temat
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
driopitku, ale co w zwiazku z tym?
Anime tworzy sie wlasnie na takiej zasadzie.

driopitek napisał(a):
minelo 24 godziny. a w te odcinki juz lecialy w telewizji juz z 2 albo nawet 3 tygodnie.
3 tygodnie - 15 dni * 3 odcinki - 45 odcinkow * 1/3 godziny - 15 godzin. I?

driopitek napisał(a):
tak samo z frezerem od zamienienia sie songa w super wojownika do zabicia frezera minelo 5 minut
Po prostu wyobraz sobie, ze wszystko to bylo pokazane w zwolnionym tempie, i tyle.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.090
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
driopitek napisał(a):
tak samo z frezerem od zamienienia sie songa w super wojownika do zabicia frezera minelo 5 minut
Ja myślę, że minęło dobrych parę lat
Sry za offtop

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nom i tu jest racja, ciągnęło się to długimi latami bo jak pamiętam DB zacząłem oglądać będąc jeszcze malcem, a skończyłem na wieku nastoletnim. Przypuścmy, że każda saga w TV trwała 1rok no to jakby nie patrzeć, gdy zaczynamy oglądać mając np 6 lat kończymy na 13. Każde zdarzenie w anime czy w jakimś kolwiek filmie puszczone jest w zwolnionym tępie. Kończąc post gdyby teraz puszczono DB skończyłbym oglądać mając 23 lata.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Długość sag
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook