Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Yhyh, tak jak mowi temat, jaka jest waszym zdaniem najbardziej wzruszajaca scena w db ? albo sceny ?

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trudno powiedzieć...
Może ta, kiedy zginal Piccolo w walce z Nappa...
A także ta, kiedy Son-Gohan zabil Cella...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
ja pamietam jakby to bylo dzisiaj jak ogladalam pierwszy raz DB ogladalam.. wszystko gra Cell zabity, bohaterowi wezwali smoka a tu Songo z nieba mowi ze nei chce zeby go wskrzeszali... ale w histerie wpadlam :D moja matka wlatuje do pokoju "co sie stalo??" "bo..bo..bo on nie chce wrocic na ziemie" i w ryk :D

a wzruszajaca dla mnie byla jeszcze cala historia Tronka z przyszlosci..smark :D

pozdro ;]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
patka napisał(a):
moja matka wlatuje do pokoju "co sie stalo??" "bo..bo..bo on nie chce wrocic na ziemie" i w ryk ]
Z Twoją matką to tak na serio?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
no.. :p ona zna wiekszosc bohaterow DB.. ;p kiedys latala mi po calym miescie w poszukiwaniu koszulki z DB.. no teraz jestem na etapie poszukiwania koszulek z atomowkami :D takze jakby ktos widzial..to wiecie dajcie cynka :D

pozdro :]
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja sie omoalo nie rozplakalem jak pierwszy raz skonczyl sie w ostatnim odcinku pod koniec jak Goku odlecial do nieba, uuu to bolalo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja ryczałem , jak ogladałem ostatni odcinek GT , bez kitu jak na pogrzebie (w sumie za kazdym razem mi sie łezka kreci) ... a dokładniej jak Goku wsiadł na smoka ... i zaczeło sie wszyscy zaczeli odlatywać.... i ostatnie słowa Vegety .. "zatrzymaj to... moze sie przydać" i normalnie ryk (az mi głupio bylo , ze rycze z powodu anime) .. ale ogolnie to najbardziej wzruszajaca ostatnie 10 min ostatniego odcinka GT, tak jak napisałem , kiedy bylo wiadomo ze kazdego bohatera widzi sie ostatni raz

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dla mnie najbardziej wzruszającym odcinkiem był też ostatni odcinek GT - ta myśl że to już koniec i normalnie ryk
A drugim takim odcinkiem był ten, w którym Piccolo osłonił Gohana czyli ocalił go za cene własnego życia...i też był niezły ryk.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, dobrze, że ja się tak łatwo nie wzruszam jak ta grupka wyżej . Heh, ale jeśli mam podać moment ,który wywołał u mnie smutek to hmmm, na pewno [ ort! ] też koniec GT, śmierć Goku na Cell Game i późniejsze cierpienie Gohana i oczywiście poświęcenie Majin Vegety (niezapomniana chwila )
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ano wlasnie ja nie wspominam o swoim czynie ... ale tak naprawde to... ten czyn też byl dobry trenowal 7 lat, po to zeby poswiecic sie dla rodziny , ale nie przewidział ze jego smierc idze na marne

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja rayczałem jak oglądałem tą scenę co gohan z przyszłości umarł i trunks się popłakał I jeszcze jak piccolo uraowal gohana i oczywiscie jak byl koneic dragona, i jeszcze jak gohan zaminiel sie w ssj2
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ano tak scena z androidami w przyszlosci tez dobra jest

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Na mnie zdecydowanie największe wrażenie zrobił ostatni odcinek GT, przyznaję - wzruszyłem się, nagle przypomniały mi się najlepsze momenty ze wszystkich odcinków... ehhh...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dzisiaj jak po raz kolejny oglądałem film specjalny DB GT, to na początku, jak leciała melodyjka, to myślałem , że się popłacze Wszystko mi się przypomniało, tak mi było smutno, ehh... ten dragon baal
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie sie jeszcze podobala scenka jak piccolo oddal energie goku w GT zeby mogl sie teleportowac na statek przed wybuchem. To bylo mega

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
stracilismy rachube rozeznania i sie rozpisalismy na inny temat. Potem wpadnie gotenks wsciekly osiagnie ultra ssj3
hehe nie zartuj sobie, bo pojdzie nieco w przysłosc i sie z mieni w Ultra Golden SSJ4 i niedosc ze wszystko skasuje to ci zacznie wrzucac ze zostałes Modem a jaki przykład dajesz: P a tedy mi łeb ukreci

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
hehe he h ej wez nie krakaj bo faktycznie tak moze zrobic. wracamy do tematu
mysle ze wypisalismy wieksosc wzruszajacych scen. Przypomniala mi sie taka jeszcze jedna co mnie ciarki przechodza w cell game jak komorczak wrocil po wybuchu i zabil future trunksa, wtedy vegeta tak sie wpienil. To bylo mocne

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
oooo wlasnie, zupelnie zapomnialem o tej scenie .... moze ona nie tyle wzruszajaca, co ekscytujaca.... widać bylo w tej scenie ze Vegecie moze nie tyle zalerzy, co naprawde Future Trunksa uwaza za syna... no ale powiedzmy ze mozna bylo sie wzruszyc
-------------------------------------------------------------------------------
tak wracajac i tak moim zdaniem najbardziej wyduszajacej łzy sceny w DB to i tak to jest ostatni odcinek GT, jak kazdy leci w swoja strone, ale co najciekawsze, nawet w tym smutnym rozstaniu Vegeta sie nie zmienil, nie poleciał z Bulmą i Trunksem do domu... tylko w zupełnie inna strone... i to ze Vegeta podał w koncu Goku reke.. tak samo jak Goku zegna sie z kazdym ze swoich przyjaciol, od razu [ ort! ] sie przypominaja walki, filmy kinowe z udziałem tych bohaterów. Tak samo jak ChiChi chciala zeby Goku przyszedł na obiad bo juz dawno nie jedli cała rodzina...
i tak sobie mysle czy by nba eftepa (FTP) nie wrzucic tego odcinka.... zeby kazdy mogl sobie to lepiej przypomniec

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja jak bym mogl to bym wsadzil ten odcinek ale niestety nie mam tak pojemnego serva zeby go wciepac, jak bym mial to by dawno juz byl na dbv. Ale faktycznie motyw z tym jak chichi wola zeby goku nie spoznil sie na obiad, biedna nie wiedziala ze Goku juz nie wroci. Nigdy juz go nie zobaczy... jak sie nad tym glebiej zastanowic jak tak na niego czekala i czekala a on...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
a on jak zwykle zniknal... na dobre, ja tam sie nie martwie tym ze on nie wroci na obiad.... Tylko ze juz nie zobaczy zadnego ze swoich przyjaciol... chocby Bulmy z ktora sie zna od małego... a ona wie ze juz nie wroci w ogole

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook